Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Haideti sa slabim 2

+24
firicel
clodi
lennny
mariaz_09
cris69
victoriacus
ismi3ismi
ema
ancone
SilviaDumitrescu
Admina
adelina24
mnarcisa
Ioana Popa
Clio_Ela
margelutamea
cris_io_mat
rosita
MarianaCr
elenaxx
aurishta
corina corina
Savu Ramona
canadianca50
28 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Dum 13 Feb 2011, 4:12 pm

De murit, nu mori, dar te faci ca iasca! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de elenaxx Dum 13 Feb 2011, 8:11 pm

Fetele, slabutzele, ce mai facetzi?Eu tocmai am venit de la [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si acum stau si eu ca tot omul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si citesc pe aici.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Dum 13 Feb 2011, 10:26 pm

Elena,draga, eu tocmai am incheiat o zi lunga, grea, cu multi oaspeti, cu multa treaba. Abia astept sa vina dimineata ca sa merg la sport. haltere Pana atunci, beau apa wink
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de corina corina Lun 14 Feb 2011, 3:26 pm

Numai eu m-am lipit de croseta asta , ca mai am de facut 20 de inimioare si 30 de fluturi (sotul meu le zice molii ) , la capitolul martisoare . O sa mi se lipeasca scaunul asta de fund , dar deh ! cine vrea sa vanda martisoare ? Io !
Macar beau mai multa apa ca de obicei ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Mar 15 Feb 2011, 12:25 pm

Ce mai fac fetele astazi?Mai vor sa slabeasca? Eu mi-am adus aminte ca vreau sa slabesc ,asa ca, desi am facut iar budinca de banane,nu am mancat din ea si nici nu voi manca! (Mi-am lins destul degetele, ieri,cand am facut-o Embarassed )
Cel putin pana acum totul mers bine, sportul, dieta si apa. Ma bate gandul sa tin un jurnal alimentar, cica este de ajutor in controlul alimentatiei. Sa o incerc si pe asta!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de Ioana Popa Mar 15 Feb 2011, 12:35 pm

Salutare fetelor! Sunt fericita sa raportez ca ieri m-am cantarit. Dupa doua saptamani sau 3?!? nici eu nu mai stiu Embarassed de cand m-am alaturat voua, am slabit 2 kilograme! Yupii! Am fugit! Ma intorc la captuseala unei gentute...profit din plin cat doarme cel mic! Haideti sa avem spor! cusut
Ioana Popa
Ioana Popa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 40
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/01/2011

http://www.gentutzehandmade.blogspot.com

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Mar 15 Feb 2011, 12:42 pm

Bravo,o veste foarte buna! bucurie
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de elenaxx Mar 15 Feb 2011, 10:16 pm

Sara buna dragele mele. Cat ziceti ca ati slabit azi?Sau pana azi?Sau sa cred ca ati dat iama pe aici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si pe aici[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 15 Feb 2011, 11:51 pm

Bravo, Ioana!
Nu am ajuns la calculator de o saptamana, am avut musafri de departe. Asta a insemnat mancare mai multa, stat la taclale cu ceva de rontait in fatza...
Si acum vin la raport... am pus pe mine un kg in ultimele doua saptamani

Dar aseara a venit sotiorul meu cu cadoul de ziua indragostitilor.
Un abonament de 6 luni la o sala de sport din apropiere, fac cel mult 20 de minute pe jos, si unde... surpriza de fapt asta e, ziua, daca vreau sa ma lupt cu stepperul si eliptica sau aparatele pentru forta, intre orele 12 si 16 pot merge cu Leon, cu caruciorul, acolo. De obicei afara adoarme pruncul meu imediat, si sunt convinsa ca si la sala o sa isi continue somnicul.,
Plus, de doua ori pe saptamana dupa amiaza se ocupa Ray de copii si pot merge la dans (latino), aerobic, Pilates, gimnastica pt spate sau ce am chef in ziua respectiva (in abonament intra si cursurile, care sunt si dimineata si dupa amiaza)

Ma gandesc sa imi fac si o programare la dr, eventual la endocrinologie, nu stiu de ce ma tot ingras, de mancat nu mananc mult, de miscat ma misc cat de cat, mai si alaptez. Seara o tin in continuare cu laptele batut, in restt mananc normal. Sper sa nu ma fi dereglat dupa sarcina, ca ceva nu e in regula... Sad
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de cris_io_mat Mier 16 Feb 2011, 8:59 am

neata fetele....ela nu e rau sa mergi la un endocrinolog,dar si la un nutritionist ar fi bine sa mergi,daca poti...iar de cadoul de valentine's ce sa zic...fara cuvinte,bine venit .Ioana e grozav caci e mai bine sa slabesti treptat cate putin decat mult deodata,asa ca da-i inainte cu mai mult curaj..eu nu am dat jos decat 1 kg,caci dieta mea nu prea mai seamana a dieta,ba e,ba nu e.Am ramas doar cu ceaiul,mincatul mai putin si nu mai rontai intre mese,dar nu merge prea bine,nu se dau duse asa usor kg astea...o fi carnea buna? rade va pup sa aveti o zi super kiss
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Mier 16 Feb 2011, 12:06 pm

Ela, eu zic sa nu te grabesti sa mergi la endocrinolog, mai bine exploateaza la maxim frumosul cadou de la sotul tau. Cata vreme alaptezi, multumeste-te cu un stil de viata echilibrat. Nici regimurile restrictive sau abtinerea de la mancare nu sunt recomandate, deoarece iti privezi organismul de nutrienti ,mai cu seama ca este deja solicitat de alaptat. La 35 de ani nu mai e ca la 25, iti spun din experienta.Eu, dupa primii doi copii, am revenit la greutatea initiala fara nici un efort, doar alaptand. Dupa 30 de ani a fost din ce in ce mai greu. Acum am 43 si ma confrunt cu aceeasi problema ca si tine, cu diferenta ca eu am ''luat ''mult mai multe kg cu sarcina. Mai bine te relaxezi,faci sport, mananci echilibrat si... astepti sa intarci. Eu inca alaptez, dar Angelica mananca mancare,in mare parte, de aceea imi permit sa incerc o dieta; iau ,insa, si un supliment de vitamine.
Cris, un kg pierdut este important, bine ca nu e castigat! Lupta asta cu kilogramele presupune o strategie,daca vrei sa ai rezultate notabile
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de ismi3ismi Mier 16 Feb 2011, 12:38 pm

Intru si eu in randul vostruAm 43 de ani si am nascut in urma cu 3 ani si jumatate.Am ramas cu burta si solduri cam rotunde.Am citit aici ca beti cel putin 2 l apa pe zi.Am citit ca daca pui si ceva zeama de lamaie-cam de la 2 felii la un pahar si bei ,mai ales dimineata pe stomac gol,dar si toata ziua,are efect fff bun pt sanatate si celulita.Ce parere aveti?
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de corina corina Mier 16 Feb 2011, 1:31 pm

Asa e ! Zeama de lamaie e grozava , dar apa e cea care face toata treaba , chiar si in privinta celulitei .Chiar daca nu slabesti in kilograme , cu apa se vede la centimetri . Deci e esentiala !Bine ai venit la noi Ismi si s-auzim de cat mai putine kilograme ! wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de ema Mier 16 Feb 2011, 1:32 pm

Vesti proaste: am inceput luni dieta si am pus pe mine 2 kg Cred ca intreruperea contraceptivelor e de vina Innebunesc Ma opresc cu ea aici si merg mai departe cu kilometri facuti pe jos zilnic Va tin la curent
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de cris_io_mat Mier 16 Feb 2011, 1:46 pm

Ismi,e buna apa cu lamiie,dar sa nu o bei pe stomacul gol dimineata daca ai ceva mici probleme cu aciditatea gastrica...asa ca ai grija,daca te arde putin stomacul,bea numai apa simpla dimineata si cu lamiie mai tarziu.Aurishta....esti ffffffff tare...cat are Angelica?sa-ti traiasca toti copiii si tu cu ei odata...multumesc mult,mi-ai pus pansament la rana ca sa zic asa,e mare lucru sa te mai sustina cineva cand dai sa cazi...Ema eu facusem niste icre ca se stricau in frigider si pt ca au iesit multe am mincat si eu,deci pa dieta Sad se poate acum organismul tau sa aiba reactii de la intrruperea contraceptivelor....mai asteapta putin sa te reasezi si apoi incearca daca vrei iar kiss
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de Ioana Popa Mier 16 Feb 2011, 2:14 pm

Multumesc fetelor! Ce activitate pe aici de cand nu am mai intrat...ma bucur! Eu ma tin tare, chiar daca mai schiopatez din cand in cand...am dat iama in cateva prajituri...ce sa fac cu dulciurile ma abtin greu....pe de alta parte m-am obisnuit cu apa! ura!!! si merg pe bicicleta si ma lupt cu cainii....ce grozav cadou ai promit clio_ela!sa profiti din plin!!!va pup si sa avem spor!!! kiss
Ioana Popa
Ioana Popa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 40
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/01/2011

http://www.gentutzehandmade.blogspot.com

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Mier 16 Feb 2011, 2:23 pm

Cris, Angelica are un an si jumatate si,sincer, n-am nici o idee ce strategie sa adopt pentru a o intarca. Probabil inca nu e timpul...
Ismi,ma bucur mult ca ni te-ai alaturat, chiar este de ajutor sa ai parteneri in cursa asta contra-kg.!
Ema,nu dispera,diferentele de +/- 2 kg sunt fiziologice, mai ales daca obisnuiesti sa te sui des pe cantar.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de elenaxx Mier 16 Feb 2011, 5:45 pm

Buna seara, dragele mele. Slabitzi, slabitzi?Eu mancai ieri 3 placinte cu branza dulce si stafide, moartea mea, si azi nimik, numa apa, ca sa recuperez, si mananc mai tarziu o salata verde, cu castraveti, marar,patrunjel, ridichi si ceapa verde. Fara altceva, ca eu is ca o capra, imi plac verdeturile fara garnituri. kiss
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Mier 16 Feb 2011, 8:15 pm

Eu n-am calcat nici o regula alimentara azi, asta se vrea a fi o incurajare pentru maine! haltere
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de victoriacus Mier 16 Feb 2011, 8:20 pm

Tare putin timp am sa scriu pe aici.In schimb intru sa citesc cu placere Smile
Eu ma tin de treaba atat cat pot.Nu am mai avut timp de o saptamana sa fac stepper,in schimb am atata treaba ca oricum se simte.Mai sparg un lemn,mai stau noaptea cate 1-2 ore treaza ca o supara pe Rebecca gingiutele,ma trezesc dimineata de la 5-6,seara ma culc la 11-12,de mancat ,in afara de masa de pranz nu mananc cine stie ce,asa ca deja simt ca am dat 2-3 kg jos.Trebuie sa imi iau cantar.Dar mai aman ca sa imi fac mie insami o surpriza cand ma voi urca pe el Smile)
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de corina corina Joi 17 Feb 2011, 8:29 am

Buna dimineata fetele !Draga Elena , nu e cinstit : mai intai ne pui poze cu bomboane de ciocolata si pizza , acum ne spui ca ai mancat numai bunatati , oare azi cu ce ne mai torturezi? Eu cred ca mananc cea mai multa verdeata dat fiind faptul ca am doua solarii , dar asa fara nimicuta? Macar o fripturica slaba , ceva ...De apa nu ma las , ca nu mai am cum . Acum abia imi ajung 2 litri pe zi . Nu m-am masurat inca , dar simt ca talia se subtiaza , parca se duce si din celulita , am tenul mai curat si mai luminos , digestia e super si sunt convinsa ca apa e responsabila de toate astea . In ceea ce priveste mancarea , de regula nu mananc prajit , prajituri fac foarte rar sa nu ma tenteze si incerc sa mananc mai putin fara sa tin dieta dupa care oricum se pune totul la loc . Un regim disociat tin din cand in cand . Stiu din nenumaratele mele incercari ca trebuie sa slabesc lent , sa am perioade de mentinere , apoi sa slabesc dinnou . Organismul nostru e prea inteligent si trebuie pacalit subtil fara sa simta ca e privat de ceva. De azi am sa beau si un ceai sau doua de soc pe langa cei 2l de apa si va tin la curent .V-am pupat si spor la slabit incet si sigur ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de cris_io_mat Joi 17 Feb 2011, 11:09 am

Buna fete cu diete...si fara.Aurishta sa fie sanatoasa Angelica si las-o usurel,poate renunta ea sg..Corina si eu beau ceai de soc caci tot aici am aflat ca e bun in diete sau la slabit,caci habar nu aveam (il alternez cu cel verde) si sa stii ca o friptura slaba si subtirica pe linga salata e chiar recomandata in diete..ieri am facut cateva exercitii de pillates pt abdomen si azi ma dor muschii...asa ca o mica febra musculara..deh,cu lenea asta.Pupici si sa aveti o zi frumoasa si fara tentatii culinare bucurie
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de cris69 Joi 17 Feb 2011, 11:27 am

bravo fetelor. vad ca nu va lasati. felicitari. si ma bucur pentru voi.
nu faceti nimic cu strictete. si ce daca mai scapati la ceva ce va place? credeti ca e un capat de lume? nuuuuuuuuuuuuu... toate trebuie facute in timp asa ca rabdare si nu va mai stresati. cand va veti astepta mai putin vezi auzi: dar, ce-ai facut draga, esti bolnava, te simti bine, parca ai slabit.
pe mine deja ma bufneste rasul. toata lumea asocieaza slabitul cu boala.
bafta fetelor. si sa stiti ca sunt si eu pe aici si nu... ma... las.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Joi 17 Feb 2011, 2:26 pm

Cris(69), pai daca ne uitam la poze cu tine, deja ne simtim inspirate! Si tu, si Elena ,ar trebui sa mai postati niste poze cu voi, ca sa ne faceti pofta de slabit!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de cris_io_mat Joi 17 Feb 2011, 5:37 pm

Cris eu cand te vad pe oriunde ma gindesc numai la torturile pe care le faci...ma omori cu zile si mai si zici ca nu te pui pe ele.......doamne bine ca nu stiu sa fac ca nu mai intram aici never ever Merci am facut si azi exercitii pt abdomen
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 - Pagina 4 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB