Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Haideti sa slabim 2 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Haideti sa slabim 2 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Haideti sa slabim 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Haideti sa slabim 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Haideti sa slabim 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Haideti sa slabim 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Haideti sa slabim 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Haideti sa slabim 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Haideti sa slabim 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Haideti sa slabim 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Haideti sa slabim 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Haideti sa slabim 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Haideti sa slabim 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Haideti sa slabim 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Haideti sa slabim 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Haideti sa slabim 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Haideti sa slabim 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Haideti sa slabim 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Haideti sa slabim 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Haideti sa slabim 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Haideti sa slabim 2

+24
firicel
clodi
lennny
mariaz_09
cris69
victoriacus
ismi3ismi
ema
ancone
SilviaDumitrescu
Admina
adelina24
mnarcisa
Ioana Popa
Clio_Ela
margelutamea
cris_io_mat
rosita
MarianaCr
elenaxx
aurishta
corina corina
Savu Ramona
canadianca50
28 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de canadianca50 Sam 05 Feb 2011, 9:44 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

azi m-am vazut in poze pe calculator si imi e o ciuda de mor ! pentru_ca mi-am vazut ;;posteriorul;; si am ramas fara cuvinte .Vad eu ce voi face de maine ,pentru a nu vorbii singura la vara .... sint dezamagita de cum arat ...


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Lun 07 Feb 2011, 10:09 pm, editata de 1 ori (Motiv : Separat capitole)
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de Savu Ramona Dum 06 Feb 2011, 7:42 am

De azi sunt si eu la dieta fetelor , caci mi-a venit masinuta de cusut (am si eu un BM3500 de care sunt foarte fericita love )si vreau sa-mi fac cateva tinute de vara.Sa vedem cum fac loc in program is pentru ceva sport , ca ii cam simt lipsa.
Oricum pana nu rezolv macar 10 kg. sunt in razboi cu mine si nu imi fac nimic.
Smile
Sa avem spor la scapat de kg. , caci de-acum ne vedem mai des la aceasta rubrica. kiss
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de corina corina Dum 06 Feb 2011, 8:47 am

La raport ! 30 de min . stepper si parca am picioarele de elastic , asa de bine stau pe ele . Dar ma adun imediat si ma reped la ...apa! Ne auzim ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Dum 06 Feb 2011, 11:37 am

Bine ca sfarsitul asta de saptamana nu a descurajat pe nimeni! Parca apropierea primaverii ne face sa visam la rochii frumoase, dar imbracate pe corpuri armonioase. Eu inca n-am curaj sa-mi lucrez ceva, mai astept vreo luna wink Pana atunci Haideti sa slabim 2 351247
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de corina corina Dum 06 Feb 2011, 4:08 pm

Ce descurajare ? Care descurajare? Cine a zis asa ceva?
Noi aici suntem numai curajoase si ne miscam numai si numai ''cu talent''!
Nu-i asaaaaaa, Aurista draga mea? Ia vezi tu ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de canadianca50 Dum 06 Feb 2011, 4:11 pm

corina corina in 30 minute mor pe stepper .; acum pot doar 10 minute cu 500 pasi
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de corina corina Dum 06 Feb 2011, 4:21 pm

Pai Canadianca draga , poate e o diferenta. Eu ii zic stepper , dar de fapt e o bicicleta eliptica (am pus foto la pag. 17 ) . Lucrez la nivelul 3 , dar macar taras si tot ma urc pe ea . Am zis !Nu stiu daca la stepper e mai greu , dar inceputul e greu sigur , asa ca nu te lasa !Ia exemplu : Haideti sa slabim 2 351247 dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de canadianca50 Dum 06 Feb 2011, 4:53 pm

corina pupi
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de elenaxx Dum 06 Feb 2011, 5:23 pm

Buna ziua slabutzele mele. hug Ce faceti, slabiti de zor?Foarte bine, pentru ca vine vara si trebuie sa ne etalam rochitele si bluzitele cu fustite wink M-am aprovizionat si eu cu apa de izvor, avem pe langa oras un izvor cu o apa dulce, o bunatate, si cum eu beau apa precum o rata, mi-am luat vre-o 4 bidoane, adica mai exact 27l rade
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de MarianaCr Dum 06 Feb 2011, 5:54 pm

Corina.. dar din cate stiu eu este destul de greu sa mergi pe bicicleta eliptica. 30 de min pe zi eu zic ca e mai mult decat ok. Ai reusit sa vezi niste schimbari de cand o folosesti?
MarianaCr
MarianaCr
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 65
Localizare : Romania
Data de inscriere : 22/07/2010

http://www.crafty.ro/MadebyMaria

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de elenaxx Dum 06 Feb 2011, 7:52 pm

Iata si provizia mea de apa rade [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de rosita Dum 06 Feb 2011, 8:27 pm

Fetelor, am intrat si eu aici sa ma plang. Am fost mai devreme la shopping, cica sa-mi cumpar echipament de sala, ca am zis ca nu-mi mai vine echipamentul cu care mergeam acum multi ani. Si m-am intors acasa fara nimic in traista, si frustrata pe deasupra, ca in toate hainele aratam grasa. De ce-or face astia echipamentul de sala din lycrele alea de ti se vad toate suncile, nu inteleg. Cred ca ar trebui sa faca o sectiune de echipament pentru incepatori, din materiale care sa nu fie chiar asa de mulacioase, pe bune!
De suparare mi-am luat ceva de mancare, care mai si ingrasa pe de-asupra, si m-am intors acasa. Dupa ce am mancat, cu burta plina, m-am gandit la o strategie: pana voi merge la sala de-adevaratelea, voi alerga pe bicicleta ca sa ajung sa arat suportabil intr-un costum din ala! (adica sa ma suport eu cand ma uit in oglinda)
Corina, am si eu eliptica din aia ca a ta, e timpul sa ii curat paienjenii si sa ma urc pe ea. Pe vremuri, cand alergam pe ea faceam 40 de minute. Dar mi-a luat ceva timp sa ajung la performanta asta. Tin minte ca am inceput cu 10 minute. O sa o iau de la capat din nou, ceva-ceva trebuie sa iasa.
Gata, m-am racorit Smile Va pup fetelor hug
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de cris_io_mat Dum 06 Feb 2011, 9:17 pm

Stiti ce ma gandeam?deocamdata eu respect ffffffff bine dieta:beau aproape 2 peturi de ceai pe zi,iar la mancare...mai pe drum,mai pe linga...deh ambitia,bat-o vina,dar sa revin....dupa ce l-am nascut pe matei,la primul somn de dimineata al lui faceam exercitii pilates cate 30 de minute...cand matei a renuntat la somnul de dim,am renuntat si eu la exercitii...cred ca am sa caut pe youtube din nou si sa-mi selectez cateva filmulete pentru somnul de prinz al copiilor.A mai facut cineva pilates?
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de margelutamea Dum 06 Feb 2011, 10:37 pm

@ rosita: ia la sala cu tine un trening de bumbac in care sa te simti confortabil si sa fie lejer wink

@cris_io_mat : iti recomad apa plata in loc de ceai. ceaiul baut prea des, din pacate, modifica flora intestinala si mai e si un pic cam diuretic pe deasupra...adica in loc sa te hidratezi, mai rau te deshidratezi. spor la pilates !!!
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de rosita Dum 06 Feb 2011, 11:48 pm

klavinia, pai asta aveam de gand sa cumpar, dar n-am gasit decat ce am scris mai sus. am fost la magazine fitzoase (champion, lotto, cam ce se gaseste intr-un mall) si pantalonii in marea majoritate erau din bumbac (cu lycra, normal), dar erau grosi si vatuiti, deci n-aveam cum sa iau asa ceva pentru sala. o fi de vina si sezonul, poate daca ma apuc sa caut cand o fi vara, voi gasi si mai subtiri. am probat o pereche care erau o idee mai subtirei, doar asa, sa nu zic ca n-am probat nimic, si i-am scos repede de pe mine. la champion aveau reduceri destul de atractive, pentru marca lor, dar n-am putut sa-mi iau nimic din pacate.
cat despre ce ai scris mai sus despre ceai, ai dreptate!! e de preferat apa plata atunci cand se bea in cantitati din astea.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de Clio_Ela Lun 07 Feb 2011, 1:21 am

Eu se pare ca nu mai ajung la calculator.... nici macat la raport...
de vineri pana duminica e greu, cu toti baietii acasica. Dar nu stam, am iesit cu caruciorul, eu imping la el, nu au voie baietii.

Iaurtul meu e aproape gata, mai nou beau si dimineata, a inceput sa imi chiar placa. Eu, care mancam mult seara si noaptea, ca ma apucau poftele de dulciuri si fainoase, de cand cu iarutul si laptele batut am pus punct. Am o ciocolata inceputa de aproape o saptamana si e inca in dulap.
De cantarit nu m-am cantarit, o fac la doua saptamani, cred ca e mai bine. Dar vineri am copt, trebuia sa duca Victor prajitura la scoala, a fost zi de sedinte cu parintii. (mamicile care reusesc fac prajituri, iar copiii le vand la bucata pe coridorul scolii, si fac banuti pt fondul clasei) Bineinteles ca nu puteam sa fac numai o praji, am facut si pentru acasa. Si... am si papat cateva bucati pana azi.
Dar... prefer sa slabesc mai putin decat sa stau sa rabd. Dieta, la mine inseamna sa reduc cantitativ ceea ce ingrasa, nici nu ma gandesc sa nu pap tot ce imi place. (cu masura e admis orice) ;)

Aurishta, bravo!!! esti consecventa, acum se vad si retzultatele, la cat maii multe kg date jos!!
cris_io..., Pilates am facut si eu la sala, pana inainte de nastere. M-am simteam foarte bine, iar acum am inceput sa fac din nou acasa. multe exercitii am gasit pe youtube.
Dar cu pilates nu se slabeste, se tonifica si se modeleaza muschii, te simti excelent dupa ce le faci.
Vreau sa incep si recuperarea dupa sarcina, trebuia sa merg de vreo luna, insa pe frigul asta nu imi vine, e numai dimineata. Dar de la inceputul lui martie sper sa merg.

Deocamdata mancare putina seara, cat se poate miscare acasa, impins caruciorul si cumparaturile in fiecare zi (sotiorul meu e fericit ca nu mai e nevoie sa mearga la cumparaturi, le fac eu cand ies cu puiul la plimbare)...

O saptamana cu multe kg pierdute va doresc!!!


Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de corina corina Lun 07 Feb 2011, 8:25 am

Da , fetelor ! Bicicleta eliptica e cea mai eficienta dupa banda de alergat ( care e si scumpa si ocupa si loc mult - desi eu tot mi-o mai doresc ).Rezultatele sunt vizibile daca te tii de ea , macar de trei-patru ori pe saptamana , daca nu se poate zilnic . Momentan nu pot sa ma laud , ca abia de la 1 febr . am sters praful de pe ea dinnou ( ceea ce iti recomand din toata inima , Rosita ) , dar anii trecuti (cand mai aveam si eu ambitie ) , am constatat ca isi face treaba bine de tot .
Acum ca am luat-o de la inceput (si sper s-o tin tot asa ) , ma simt foarte bine !Sunt abia la nivelul 3 (si toate sunt 7 ) , dar o iau asa treptat .
In concluzie , fetele , curaj si ambitie sa fie , ca de-aia ne-ama adunat aici ! Si nu uitati de apa ca ati vazut ce provizii si-a facut Elena ,desi ea nu prea are nevoie sa slabeasca . Dar si pentru sanatate apa e cea mai importanta !Succes ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Lun 07 Feb 2011, 11:09 am

Ce agitatie, ce-mi place!Asa, aparatele alea trebuie omorate, ca de-aia sunt aparate!
Rosita, si eu iti recomand treningul, e mai lejer si nu bate la ochi. Eu port unul negru, tricoul tot negru ,zici ca-s ninja! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de elenaxx Lun 07 Feb 2011, 12:13 pm

Eu am o prietena, care de cate ori merge la sala, pe sub trening se infasura cu un plastic, pe unde vroia sa slabeasca, si daca nu transpira de mama mama. Eu am renuntat la sala ca ma omorau scarile, era la etajul 4 sala, si dupa prima sedinta la sala, cand am revenit, urcam scarile si le coboram aproape pe branci rade rade
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de cris_io_mat Lun 07 Feb 2011, 12:25 pm

Klavinia ai dreptate...dupa atata ceai cand am baut apa mi s-a parut asa de buna si de dulce,chiar ma miram...si voi combina cand ceai,cand apa.Clio_ela e singura miscare pe care o pot face "in grup" acasa (eu si instructoarea din filmulet....carevasazica am instructor personal rade )in afara dansului cu copiii si mopul .Aurishta cat ai slabit?merge,merge? bucurie hai fetele!!!!!!!!
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Lun 07 Feb 2011, 1:11 pm

Stiu ca e destul de populara ideea cu costumul ala de sauna, zice-se, pe dedesubt. Mie nu-mi place, eu trebuie sa ma simt bine cand fac sport. Am vazut fete care folosesc asa ceva ude de parca ar iesi de la dus, cu adidasii mustind de apa si treningul ud pe la incheieturile costumului.Din punctul meu de vedere e groaznic, urasc sa ma simt asa! Apoi,nu stiu cat de eficient este pentru silueta, fiindca nu faci decat sa te deshidratezi. Asta e un truc pe care il folosesc sportivii de performanta ca sa traga mai putin la cantarul oficial. Eu sunt de parere ca e mai bine sa slabesti mai incet, dar sanatos , si sa beneficiezi si de o stare de bine.
Cris, am slabit pana acum 7 kg in aproximativ o luna, cu sport de 4-5 ori pe saptamana, dieta aproximativ serioasa Embarassed si cei doi litri de apa zilnic.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de Ioana Popa Lun 07 Feb 2011, 2:10 pm

Salutare tuturor! Hop si eu de luni! Poate cu voi ma tin de treaba! Povestea mea nu e una iesita din comun...acum un an jumate am nascut, asadar acum am 10 kilograme in plus....pe care evident as dori sa le dau jos. Planul meu suna cam asa: youtube in fiecare zi sunt niste exercitii 8 min abs, 8 min legs, 8 min buns...de care as vrea sa ma tin, ori bicicleta, macar, apoi neaparat 2 litri de apa pe zi (asta nu-mi iese, dar trebuie sa reusesc). Cu mancarea este o problema...pentru ca imi plac dulciurile de mor. In plus mai fac cate un chec ceva pt cel mic...(asta e scuza, ca sa manac si eu, evident)...uf aici sa vad cum rezolv! Sper ca vorbind cu voi in fiecare zi....sa reusesc sa ma tin de treaba si sa va dau vesti bune peste o luna! Daca mai aveti vreun sfat, ceva aici sunt!!!! kiss
Ioana Popa
Ioana Popa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 40
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/01/2011

http://www.gentutzehandmade.blogspot.com

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de aurishta Lun 07 Feb 2011, 2:18 pm

Asa, asa, vino cu noi daca vrei sa slabesti! Aici e clubul ''deslabitelor'' rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de cris_io_mat Lun 07 Feb 2011, 4:24 pm

Uau Aurishta...........dar te tii tare,nu te joci...nici eu nu vreau si vad ca nici nu prea pot sa tin o dieta stricta,dar am redus portiile si am mincat si mai usor,caloric vorbind...nu am mai mincat nici dulciuri desi scuze ca ale ioanei mai am si eu (aia mici,pentru ei rade ) pupici fetele kiss
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de corina corina Lun 07 Feb 2011, 6:46 pm

Super !Ne inmultim , asa poate avem mai mult spor !
M-ai omorat tu pe mine , Aurishta ! 7 kg intr-o luna?Unde ai de gand sa ajungi? Eu m-as fi intrebat daca nu cumva sunt pe moarte . Iti dai seama ce m-am ambitionat? Eu am slabit doar 3 , dar daca mai slabesc 3 si luna asta sunt o fericita . Dar mai ales sunt fericita ca te am pe tine si pe Elena , cu apa . De data asta sigur nu ma mai impotmolesc . Asa ca tot inainte , fetelor ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Haideti sa slabim 2 Empty Re: Haideti sa slabim 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB