Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

+114
Hanico
kabunta
gratziela
Adela Ispas
margot
ELENA76
albinlei
zylv
danyelyta28badea
tomari
Delia M
letho
veniciuc nicoleta
geany
diada
vilcris
Uca
carmen32
mischelle35
rosita
ivanoiuadela9
miha2010
gogoshik
pop maria
Adorama
Deliria
pisi
zsofia
silvia baloi
violetas
oanabujder
ancamekker
Serban Valentina
anagalina
grace.kelly
dominiq
CristineluG
cris_io_mat
superpower
adadebu
Motzu
Adna_Samua
pepy24
Lucia Ro
MihaelaT
valentinadof
manuela29
Indra
Camy
adelina24
dktimi
andreeaX
emmancita
arielas
anigherman
danae
ionela stefan
lucianemil
Noemi
rivka
virus
badulet iolanda roxana
olympia
MoniKozi
cookie
anaf
Lali
tala
kla78
piciul
clodi
roxanabacila
iuliana72
Abinusu
totolina
cris69
margelutamea
mariaz_09
Tache Marilena
europolis
Gabiuta
Alina.C
DANIELA.I
7furnici
dina_dorina
AlyC
Steluzza
doraly
monicadio
Shtefania
Buburuza
SilviaDumitrescu
violeta25
daiana25
ancone
firicel
petronela2008
louise27
aba
bibitu
danabarbu2007
daniellerose1
marina40
Adriana13
melus
Karina33
artbaby
nicky3128
Savu Ramona
mykya
Dragonfly
ciresicca
leonutza69
Admina
118 participanți

Pagina 4 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Votati deux pieces-ul festiv!

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap20%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 20% 
[ 83 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap12%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 12% 
[ 50 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap7%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 7% 
[ 30 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap3%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap6%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 6% 
[ 26 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap6%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 6% 
[ 24 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap15%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 15% 
[ 63 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap19%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 19% 
[ 79 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap4%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 4% 
[ 16 ]
 
Total voturi : 416
 
 

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de manuela29 Mier 29 Dec 2010, 11:29 am

Felicitari concurentelor!Mi-au placut mai multe creatii dar, din pacate pot vota doar pentru una dintre voi .
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de virus Mier 29 Dec 2010, 11:48 am

ionela stefan a scris:...am votat si eu, pe la inceputuri chiar...
Concurs pentru barbati,zici?La care sa participe si femeile...sau cum...ca la cate am vazut eu...cu cine sa va bateti?...doar intre voi...si nu-i cinstit...eu una nu indraznesc sa ma iau la intrecere cu profesionistii...dar...cine stie...
Si,voi de ce nu ati participat la asta?Stiti numai croitorie barbateasca sau...cum...
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 148958
nu cel putin eu lucrez si tind sa cred ca ma descurc la fel de bine in ambele parti , numai ca la acest concurs nu am avut pentru cine sa fac deux pieces-ul : mama are 54 marimea si ar fi aratat ceva mare in poza (si dupa cum se stie acest lucru aici depuncteaza foarte mult votarea CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 148958 ) iar prietena nu poarta deux pieces s.n. (Franțuzism) Îmbrăcăminte feminină compusă din două piese (fustă și jachetă). [Pron. dö-piés. / < fr. deux-pièces].o rochita de seara , de gala , cu umeri eventual cu spatele gol care necesita purtarea unui bolerou nu am indraznit sa fac pentru ca parerea mea nu se incadreaza in aceasta categorie . Oricum cum am mai spuso FELICITARI , FELICITARI concurentelor pentru curajul care il au si din manutele unora au iesit parerea me niste rochite de seara superbe chiar de invidiat :louis 27 este perfecta pentru seara de revelion ,paula constantin la fel de perfecta in seara de revelion la un restaurant ,stoy ceva mai sexi si ma provocator nu cred ca exista ,lucia ro si violeta 25 , insa dupa parerea mea la acest concurs nu a fost decat o singura participanta OLIMPIA si atat .

Edit Admina: Te rog sa nu mai folosesti culori tari, in text. In special rosu, care este destinat moderarii. Multumesc.
virus
virus
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 166
Varsta : 45
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/09/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de valentinadof Mier 29 Dec 2010, 11:56 am

eu cred ca virus a pus punctul pe i!
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 11:56 am

Virus, eu apreciez ca am asa un suporter! Te rog insa sa nu mai spui asta. Admina a precizat in regulament ce piese pot compune un deux-pieces festiv pentru acest concurs. Contestarea regulamentului cu privire la ce poate intra sau nu in concurs se putea face inca de la lansare. Acum e cam tarziu... Pan la urma nu piesele in sine dau sau nu un deux pieces ci felul in care se lega si in ce masura au sens (vizual, estetic) una fara alta. Putea fi si un compleu cu pantalon de pilda...
Daca stiam ca nu participi iti trimiteam schita, materialul si masurile prin posta si sigur iesea un deux-piece mai bine executat decat al meu. Ca-s designer, nu croitor si nu-mi e deloc usor sa si "centrez, sa dau cu capul si sa bag si gol". Asta ca tot imi zicea cineva ca votarea asta e ca o finala de fotbal, se marcheaza punct cu punct... rade
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 29 Dec 2010, 12:43 pm

Dar ai reusit sa faci un superb deux pieces care-l poate purta atat o persoana mai plinuta cat si una subtirica.
Mie nu-mi place negru, nu port, iubesc rosu si culorile deschise, dar al tau imi place grozav. L-am ales chiar daca nu l-as purta...e perfect. Felicitari!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Lucia Ro Mier 29 Dec 2010, 12:57 pm

[quote="Akinom"]

Lucia Ro – un set drăguţ. Rochiţa e foarte de efect. Însă NU cu fermoar alb. În nici un caz. Aplicaţiile de la gât sunt excelente. Boleroul e frumos. Ansamblul e foarte frumos şi ca model şi alegere de culori. Însă te rog fă ceva cu acel fermoar alb. Gândeşte-te la un fermoar din acela ascuns (vezi la poza pusă de pisi) [quote="Akinom"]

Multumesc Akinom pentru aprecieri, stiu ca fermoarul e prost ales dar nu am avut altceva in casa in momentul respectiv... Multumesc ca mi-ai dat si exemplu pe pisi .. dar masina mea e una foarte ieftina si foarte proasta si nu are decat 3 tipuri de cusaturi, si nici piciorus pentru fermoar nu are, poate masina lui pisi are, ... rochia am croit-o si cusut-o in 2 zile plus ca am mai avut si treaba pentru Craciun si am muncit la ea cu adevarat si mi-am facut singura tiparul si nu am tras doua tighele pe laterale si unul pe mijloc si gata elementul pentru concurs... Repet, era singurul fermoar mai lung care l-am avut in casa... de fapt toate materialele le aveam deja, si nu am avut timp sa ies si sa caut un alt fermoar, (eu nu lucrez niciodata in zile de sarbatoare) si m-am straduit sa o termin inainte de 25 Dec, numai colierul mi-a luat 10 ore de cusut manual margea cu margea... dar daca pentru un fermoar nu e apreciat ansamblul, asta e, si asta am sperat sa realizez, o rochie deosebita si o tinuta speciala, originala cu o idee care imi apartine in totalitate si care sa se faca remarcata in noaptea de Revelion printre multitudinea de rochii negre terne care sunt de obicei cel mai usor lucru de ales pentru o tinuta de revelion (si o spun din experienta) ... Oricum pana pe 31 Dec promit sa-i pun alt fermoar ascuns de culoarea pielii, sau, daca ma enervez, nu-i mai pun de loc o sa-i pun mosi si babe de sus pana jos pe intreg cordonul negru... Nu mi-am pus sperante sa castig marele premiu am vrut doar sa particip si eu la un concurs de croitorie...
wink
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 12:58 pm

Multumesc, Mihaela! pupi
E maron inchis, cafea as zice. Puteam alege un bleumarin, un verde de china, un violet stins... Oricum culori inchise care subtiaza optic.
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 29 Dec 2010, 1:05 pm

In primele poze l-am vazut negru, doar in ultima se vede un pic mai maro si am crezut ca-i din cauza luminii. Embarassed

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 29 Dec 2010, 1:07 pm

eu am fost plecata ieri si n-am avut PS dar azi vreau sa le multumesc celor ce m-au votat si sa le raspund ca intr-adevar tinuta mea este gandita altfel pentru ca ma reprezinta( bine ca un mic secret n-am mai purtat fustita asa scurta de ceva ani-nu-mi permite jobul dar nici silueta intotdeauna), m-am simtit bine in aceasta tinuta-m-am simtit asa cum am crezut eu ca ar fi mai bine intr-o seara speciala cu 2-3 ani mai putin ca in buletin...
badulet iolanda multumesc pentru cuvintele tale si crede-ma ca ajuta cel putin moralul meu si de ce nu si in concurs pentru ca din cate stiu eu nu s-a incheiat kiss
imi plac toate creatiile fetelor si fiecare a ales ce a crezut de cuviinta: fusta,jacheta rochie,capa imi pare rau ca nu avem si pantaloni ,dar tuturor le sta bine
initial as fi vrut sa fac un costum de craciunita mai nonconformist-asta e! sunt ideile mele! kiss
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 1:08 pm

Eu am scris in prezentarea compleului de ce am ales materialul respectiv. Smile
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 29 Dec 2010, 1:31 pm

Dar nu stiu sa citesc rade glumesc, iti dai seama. Efectiv, eu am analizat doar pozele si atat. Le-am luat la puricat si pe fata si pe dos si astfel am ales compleul tau.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de pepy24 Mier 29 Dec 2010, 1:35 pm

louise27, paula constantin si stoy felicitari, imi plac rochiile lungi, care scot corpul in evidenta, care il fac mai inalt, mai ales, cand e vorba si de un decolteu,
clodi, imi place ce ai lucrat e destul de tineresc si sexy,
noemi, bluzita e extraordinara, si sexy si interesanta, mi-ar fi placut mai lunga fustita, felicitari,
si pisi[b], compleult tau, este si tineresc si sexy si elegant, extraordinar, felicitari, ai votul meu!
felicitari concurentelor!
pepy24
pepy24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 44
Localizare : campulung
Data de inscriere : 31/01/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Adna_Samua Mier 29 Dec 2010, 2:44 pm

Mi-am lăsat și eu amprenta pe concursul acesta și doresc să felicit fiecare concurentă în parte pentru străduința lor în realizarea acestor minunate creații.Să le purtați cu plăcere!Sărbători fericite vă doresc și un AN NOU fericit!La Mulți Ani!
Adna_Samua
Adna_Samua
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 14/08/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Motzu Mier 29 Dec 2010, 3:02 pm

Felicitari fetelor pentru costumele prezentate Flowers sa le purtati cu drag.
Am votat si eu, desi mi-au placut trei concurente, sper ca am votat conform cerintelor concursului kiss
La multi ani!
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de MoniKozi Mier 29 Dec 2010, 4:10 pm

Lucia Ro, in primul si in primul rand, fermoarul este doar un detaliu. Ansamblul, cred ca am spus-o, e foarte reusit. Si tu ai zis ca ansamblul conteaza. Insa unele detalii pot fi foarte importante. Chestia cu mosi si babe este buna. SI alea sunt ascunse. Si poate sunt mai de efect decat un fermoar, fie el si ascuns. Iar exemplul cu pisi l-am dat pentru ca mi-a sarit in ochi fermoarul folosit de ea.
Sper din toata inima ca nu te-am jignit si ca nu te-am suparat, pentru ca intentia mea nu a fost asta. Cum am spus, am 'descusut' toate participantele prin prisma mea. Iar daca cineva se simte ofensat, imi cer scuze si ii dau permisiunea sa nu mai vorbeasca cu mine. Smile
Numai bine si spor!
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de clodi Mier 29 Dec 2010, 5:26 pm

Akinom a scris:
Clodi – un model foarte drăguţ. Ai un corp de ştrengăriţă şi rochiţa vine foarte bine. Aş fi schimbat un singur lucru: nu cred că făceam şi rochiţa şi voalul să acopere acelaşi umăr.

Multam pentru parere! Partea din fata si partea din spate a voalului nu sunt diferite asa incat voalul poate fi sucit sa acopere celalat umar. Am testat si varianta aceasta si mi-a placut mai mult cea in care acopera acelasi umar, dar uite ca am uitat sa pun poze si cu varianta cealalta. kiss
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mier 29 Dec 2010, 5:38 pm

Vreau sa va amintesc ca votarea se va inchide pe 30 decembrie, la ora 24 (ora Romaniei). Se va mai putea vota si dupa aceea, doar ca desemnarea castigatoarelor se va face pe baza voturilor inregistrate pana la acea data. Deci, nu lasati pe maine, ce puteti face azi. Votati si sustineti creatia preferata! primul

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Mier 29 Dec 2010, 5:42 pm

Clodi mie imi place varianta care acopera acelasi umar. Asta e si ideea, nu ? Sa fie asimetric si sa nu ascunda rochia.
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Mier 29 Dec 2010, 6:20 pm

Dktimi - excelenta piesa! Felicitari, rar vezi ceva atat de elegant si de bun gust! Felicitari si celorlalte participante!
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de superpower Mier 29 Dec 2010, 6:26 pm

Adadebu, subscriu. In plus declar ca e mult rafinament si eleganta la Dktimi. Felicitari, te-am votat
superpower
superpower
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 21/12/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de cris_io_mat Mier 29 Dec 2010, 8:23 pm

Sarbatori fericite si sa aveti un an mai bun si mai plin de bucurii.Dupa ce am vazut toate modelele mi-a fost destul de greu sa ma hotarasc...sunteti niste harnice cu miini minunate,dar am votat-o pe louise27 ,desi modelul ei imi place mai mult fara bolero(scuze,e doar o parere personala) pentru ca este o rochita reusita si cu un model frumos si care mie imi place fff mult.Pupici si sa mai faceti lucruri frumoase si practice kiss
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de louise27 Mier 29 Dec 2010, 9:17 pm

Multumesc pt voturi!! kiss
Cris_io_mat ,si mie imi place fara bolero ,dar a fost necesar pt concurs,oricum multumesc mult pt vot pupi
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de CristineluG Mier 29 Dec 2010, 9:59 pm

Felicitari concurentelor!
Am ales costumasul Violetei25... (din toate modelele, pe asta chiar l-as alege pentru o sindrofie!)
CristineluG
CristineluG
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/10/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de dominiq Mier 29 Dec 2010, 10:09 pm

super frumoase
multa imaginatie
foarte greu de ales
felicitari tuturor concurentelor
dominiq
dominiq
helper
helper

Numarul mesajelor : 28
Localizare : suceava-romania
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de grace.kelly Mier 29 Dec 2010, 11:58 pm

Noemi, super, I like it!
grace.kelly
grace.kelly
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : kk
Data de inscriere : 31/01/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 4 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB