Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

+114
Hanico
kabunta
gratziela
Adela Ispas
margot
ELENA76
albinlei
zylv
danyelyta28badea
tomari
Delia M
letho
veniciuc nicoleta
geany
diada
vilcris
Uca
carmen32
mischelle35
rosita
ivanoiuadela9
miha2010
gogoshik
pop maria
Adorama
Deliria
pisi
zsofia
silvia baloi
violetas
oanabujder
ancamekker
Serban Valentina
anagalina
grace.kelly
dominiq
CristineluG
cris_io_mat
superpower
adadebu
Motzu
Adna_Samua
pepy24
Lucia Ro
MihaelaT
valentinadof
manuela29
Indra
Camy
adelina24
dktimi
andreeaX
emmancita
arielas
anigherman
danae
ionela stefan
lucianemil
Noemi
rivka
virus
badulet iolanda roxana
olympia
MoniKozi
cookie
anaf
Lali
tala
kla78
piciul
clodi
roxanabacila
iuliana72
Abinusu
totolina
cris69
margelutamea
mariaz_09
Tache Marilena
europolis
Gabiuta
Alina.C
DANIELA.I
7furnici
dina_dorina
AlyC
Steluzza
doraly
monicadio
Shtefania
Buburuza
SilviaDumitrescu
violeta25
daiana25
ancone
firicel
petronela2008
louise27
aba
bibitu
danabarbu2007
daniellerose1
marina40
Adriana13
melus
Karina33
artbaby
nicky3128
Savu Ramona
mykya
Dragonfly
ciresicca
leonutza69
Admina
118 participanți

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Votati deux pieces-ul festiv!

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap20%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 20% 
[ 83 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap12%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 12% 
[ 50 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap7%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 7% 
[ 30 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap6%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 6% 
[ 26 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap6%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 6% 
[ 24 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap15%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 15% 
[ 63 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap19%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 19% 
[ 79 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap4%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 4% 
[ 16 ]
 
Total voturi : 416
 
 

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de rosita Vin 31 Dec 2010, 9:50 am

Felicitari Olympia! Flowers
Mi-a placut si mie deux piece-ul tau, m-a impresionat complexitatea ansamblului, si prin urmare munca pe care cred ca ai depus-o.
De votat am votat-o insa pe Louise ca rochia ei mi-a mers mai repede la suflet. Louise, ma bucur ca esti printre castigatoare! ura
Felicitari tuturor concurentelor pentru mobilizare, arta si migala! Multumim organizatorilor si, mai ales, multumim sponsorilor pentru ca ne sustin creativitatea!
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de mariaz_09 Vin 31 Dec 2010, 9:58 am

Ma bucur pentru tine Olympia.Felicitari si spor la treaba!Ai facut treaba buna.Foarte bine!
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de manuela29 Vin 31 Dec 2010, 10:07 am

Felicitari Olimpia!Este un premiu binemeritat.
Sa stapanesti sanatoasa masina si sa faci multe lucruri frumoase cu ea!
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de violeta25 Vin 31 Dec 2010, 10:26 am

Felicitari Olimpya!!! kiss ura Foarte frumos deux pieces-ul tau, original si asa cum spunea cineva mai sus foarte frumos lucrat, plus detaliul care m-a lasat mirat2 . Si mie mi-ar placea asa un costumas bounce1 parca ma si vad imbracata in el cu niste tocuri inalte Cool
Felicitari Louise!!! bucurie eu cand am vazut tinuta ta am zis: uau! e superba! cum sa vin eu cu ce am lucrat?? pupi
Felicitari celorlate participante pentru tinutele lor la fel de superbe si originale bucurie

Multumesc pentru sustinere si voturi Merci Merci Merci si nu in ultimul rand mii de multumiri sponsorilor si adminelor fara de care nu ar mai fi avut loc acest concurs love

Iar acum...rosiile!!! dar nu aruncati cu prea multe ca-s scumpe rau in perioada asta Smile pupi
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de clodi Vin 31 Dec 2010, 10:29 am

Felicitari castigatoarelor! Superbe costumatii!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de olympia Vin 31 Dec 2010, 10:34 am

Multumesc pentru voturi, pentru incurajari pe parcursul concursului si desigur pentru premiu! hug

Multumesc forumului Lucru de mana si multumesc mult Bro Rom Sibiu!

Finala asta a fost ca "picatura chinezeasca", sigur noi cele trei castigatoare am simtit asta in fiecare zi... la cat de strans a fost rezultatul votului!
Multumesc participantelor la concurs care si-au facut timp, si numai usor nu le-a fost acum de sarbatori, pentru pentru aceasta frumoasa pasiune care ne aduna aici prietenie
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Buburuza Vin 31 Dec 2010, 10:39 am

1. Felicitari tuturor si j'de multumiri Adminei, Diadei si sponsorilor.

2. Olympiaaaaaaaaaa!!! ("icon" cu Buburuza topaind bezmetica; de bucurie) S-o stapanesi sanatoasa si s-o folosesti cu sporuri si succesuri!
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de rivka Vin 31 Dec 2010, 10:47 am

felicitari tuturor participantelor fiecare a castigat prin participare si au castigat o noua tinuta pe care au lucrat-o cu drag kiss Flowers
olimpia felicitari ma bucur ca ai castigat si sa ne bucuri ochi cu noi tinute cusute la masina primita primul cusut
violeta 25 si felicitari ai fost preferata fetelor mele si am patru fuga cos care asteapta sa cos acum rade
louse felicitari ai ales o culoare frumoasa care iti sta bn kiss
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de 7furnici Vin 31 Dec 2010, 10:58 am

Felicitari cistigatoarelor! chiar ca m-a tinut cu sufletul la gura concursul asta, a fost atit de frumoasa competitia!! love

Olympia, sint indragostita de deux-piece-ul tau, nu ma pot opri sa ma gindesc ca de fapt ai obtinut doua premii; deux-piece-ul in sine cu care sigur vei face furori si premiul de la Bro Rom Sibiu.

7furnici
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de mischelle35 Vin 31 Dec 2010, 11:02 am

Felicitari celor trei castigatoare si tuturor celorlalte participante!
mischelle35
mischelle35
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 49
Localizare : Galati
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de artbaby Vin 31 Dec 2010, 11:13 am

Olympia felicitari! Flowers Sa o stapanesti sanatoasa!
Felicitari toturor concurentelor si castigatoarelor! bucurie Flowers
artbaby
artbaby
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 23/06/2010

http://bebekart.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de carmen32 Vin 31 Dec 2010, 12:09 pm

Eu cred ca daca era corect concursul ar fi castigat Louise27.Am urmarit votarea la acest concurs si intamplator am fost martora la fraudarea voturilor. Intre orele 22.00 si 22.30 din 50 voturi au ramas 49.Nu am inteles ce s-a intamplat, dar poate ne explica administratorul acestui forum. shot
carmen32
carmen32
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : prin tara
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Vin 31 Dec 2010, 12:09 pm

Felicitari castigatoarelor si tuturor concurentelor. Sa le purtati cu placere si La Multi Ani. Flowers
Hai mai fata, lasa discutiile ca abia te-ai inscris, nu aveai cum sa vezi. E anul nou, bucura-te de sarbatori si cand o sa creezi si tu ceva sa comentezi.


Ultima editare efectuata de catre aba in Vin 31 Dec 2010, 12:12 pm, editata de 2 ori
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Serban Valentina Vin 31 Dec 2010, 12:12 pm


Va felicit Finalistelor!
Cele trei de pe podium ati fost ,nominalizate si de mine,iar pe cistigatoare am si votat-o.
Olimpia felicitari! Sa stapinesti sanatoasa masina de cusut ,sper sa fie pe masura talentului tau.
La cit mai multe deux-piecesuri,sa-l porti cu multa placere pe cel facut pentru concurs.
Louise27 si Violeta 25 ,sa aveti un Revelion minunat cu aceste creatii facute de voi.

wink wink wink
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de carmen32 Vin 31 Dec 2010, 12:20 pm

ABAPt a ta informare poti vedea votarea si fara sa fi inscris.
carmen32
carmen32
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : prin tara
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Vin 31 Dec 2010, 12:26 pm

Pentru a ta informare la mine sa nu tipi. Dar rochiile le-ai vazut? Sa nu incepem cu de astea, e sarbatoare si lasa fetele sa se bucure de creatiile lor, au muncit mult si si-au cusut exact ceea ce le-a placut.
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Vin 31 Dec 2010, 12:33 pm

carmen32 a scris:Eu cred ca daca era corect concursul ar fi castigat Louise27.Am urmarit votarea la acest concurs si intamplator am fost martora la fraudarea voturilor. Intre orele 22.00 si 22.30 din 50 voturi au ramas 49.Nu am inteles ce s-a intamplat, dar poate ne explica administratorul acestui forum. shot

Pentru sustinerea acestei afirmatii te rog sa aduci dovezi.
Poate ai facut print screen-uri cu ora la care ai vazut voturile, vreau sa le vad si eu sa te pot crede , altfel consider ca ai facut aceasta afirmatie doar pentru a da cu rosii in forum si organizoatori.
Este dubios faptul ca ti-ai facut cont special azi si ca ai urmarit votarea fara sa ai un cont creat dar cum a spus si Aba, ai vazut creatiile postate. Ma intreb oare de pe ce cont?....
Te rog sa nu mai insisti fara sa dovedesti ceea ce afirmi.



_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Vin 31 Dec 2010, 12:39 pm

carmen32 a scris:Eu cred ca daca era corect concursul ar fi castigat Louise27.Am urmarit votarea la acest concurs si intamplator am fost martora la fraudarea voturilor. Intre orele 22.00 si 22.30 din 50 voturi au ramas 49.Nu am inteles ce s-a intamplat, dar poate ne explica administratorul acestui forum. shot
Voi ignora acel emoticon, dar doar odata. La urmatorul mesaj jignitor la adresa unui administrator, vei primi banare, direct. Iti recomand sa te interesezi ce inseamna sondaj, in cadrul unui forum, mai intai si apoi sa acuzi. Atata timp cat nu stii care e sistemul si cum putem sau nu putem sa intervenim asupra unui sondaj, nu am ce sa discut cu membrii care la primul mesaj acuza.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Vin 31 Dec 2010, 1:14 pm

felicitari olympia. felicitari violeta.felicitari louise.
rochia louisei este preferata mea. ma vad imbracata in ea, imi place culoarea, croiul si ma reprezinta in totalitate.felicitari inca o data.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de kla78 Vin 31 Dec 2010, 1:27 pm

multe felicitari castigatoarelor

OLYMPIA sa folosesti sanatoasa masinuta si sa faci multe lucruri frumoase cu ea!


felicitari tuturor concurentelor,le meritati fetelor mai ales pt ca in prag de sarbatori v-ati facut timp sa ne incantati privirile cu niste tinute splendide.


va doresc un an nou fericit si plin de bucurii!
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de lucianemil Vin 31 Dec 2010, 1:28 pm

eu am votat doi ochi frumosi, de aceea nici nu am spus cine.

dar Olympia a avut cel mai bun deux-piece.
in special acele decoratiuni.
poate ca s-ar fi observt si mai bine daca materialul era putin mai deschis.

Virus a pus punctul pe i, acum cateva zile.
bine spus.
lucianemil
lucianemil
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 43
Localizare : roman
Data de inscriere : 13/05/2010

https://www.facebook.com/pages/Cute-last-minute-gift-ideas/33984

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de cookie Vin 31 Dec 2010, 2:06 pm

Felicitari , fetelor castigatoare si sa va folositi sanatoase premiile, sa ne incantati cu creatiile voastre! love

Felicitari tuturor participantelor, castigul este pentru fiecare dintre voi ceva experienta si un lucrusor frumos de purtat intr-o zi speciala, iar pentru noi inspiratie si idei de pus in practica!

PS Am urmarit cu mare interes toate concursurile, nu se poate ca la un moment dat sa nu-si dea cineva in petec...of, of, mai, mai...
avatar
cookie
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 49
Localizare : Galati
Data de inscriere : 31/10/2008

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de vilcris Vin 31 Dec 2010, 2:41 pm

Olympia, ma bucur pentru tine! bucurie beat aplauze . Macar odata sa castige si segmentul "over 40-(45)", ce naiba! Twisted Evil. Si ma refer si la creatie si la manechin. Dar, draga mea, data viitoare propune-ti sa-i faci praf pe toti si trage-i si-o coafura sexy si un machiaj corespunzator (si scoate si ochelarii chiar daca dai in gropi rade - ca asa fac si eu ). rade. Sa votam si manechinul la nota maxima!
PS: Acum nu mai ai scuza ca nu merge masina de cusut. Trebuie sa te apuci de treaba!

Si alt PS ca uitai, s-a mai zis si mai inainte: "Deux pieces" inseamna un costum de dama compus din sacou si fusta, in varianta ce dateaza de la originile acestui termen ( anii 1930-1940 aproximativ). Mai nou, inseamna un costum de baie format din partea de sus (sutien) si partea de jos (slip) sau o alta forma de vestimentatie formata din "partea de sus si partea de jos" - ceea ce in zilele noastre mai poate cuprinde doar combinatia sacou-pantalon. Combinatia rochie-bolerou, desi poate ca era conform cu regulamentul, nu stiu, ca n-am avut timp sa citesc si chiar imi cer scuze pentru asta, nu este ceea ce se numeste deux-pieces (si trebuie sa spun ca ador rochia-si silueta-loisei27, culoare, croiala, etc si la fel imi mai place cea a valentinei constantin). Dar pentru mine nu corespund in totalitate temei.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Dragonfly Vin 31 Dec 2010, 4:09 pm

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 JC_cupidboy Felicitari Olympia !!! CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Girl_hahaCONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Girl_hahaCONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Girl_haha Sa folosesti masina cu drag si spor.Sa ne arati lucrurile mesterite cu ea,bine? Felicitari !!!! CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 KissCONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 KissCONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Kiss
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Vin 31 Dec 2010, 4:10 pm

Felicitari Olimpia! felicitari Violeta, felicitari Louise, felicitari tuturor participantelor!
Multumim sponsorului pentru premiile oferite!

Bravo fetelor, sa aveti o noapte minunata!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB