Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

+41
europolis
firicel
iulia sevcenco
RamonaM
bibidesign
letho
mariaz_09
danabarbu2007
betymi72
Karina33
margelutamea
clodi
danadea
adelina24
Serban Valentina
mykya
piciul
violetas
kitty_1973
ivanoiuadela9
manuela29
SilviaDumitrescu
bubu85
CCristinaC
Bianka7
Uca
danyelyta28badea
cris69
mnarcisa
MihaelaT
Admina
ioana soare
iuliana72
samo99ro
MagdaMarin
stoy
Giobsy
cld
Gabiuta
diada
Lucia.BlueFlower
45 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 28 Dec 2010, 2:24 pm

UNIKA ai inregistrare la OSIM pentru aceasta idee?
Si de cand esti inscrisa pe acest forum si pana acum sunt convinsa ca ai luat de aici nu numai subiecte dar foarte multe idei si modele. Asa ca nu te mai..... strofoca ata cu forumul tau. Ar fi trbuit sa fii mandra ca fetele de aici iti fac onoarea sa-ti viziteze forumul, ca ti-au apreciat ideea (asta in cazul in care tu ai inventat roata) si au dus-o mai departe, sau daca nu asa cum spunea si Ionela puteai sa sari la beregata imediat ce a fost facuta propunerea. Aaaaaa sau tu ai fost prea ocupata cu forumult tau, mmmda ma scuzi...

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mar 28 Dec 2010, 2:24 pm

Draga, Unika, Cris a mentionat de multe ori ca ideea nu-i apartine. Si sincer daca ar fi spus ca-i luata de pe ... , asta nu m-ar fi facut sa ma duc repede pe forumul ala...NU MA INTERESEAZA DE UNDE-I LUATA IDEEA! Si nici nu ma intereseaza sau nu ma afecteaza daca iei tu subiecte de aici si le pui dincolo. NU SUNTEM LA VREO COMPETITIE INTRE FORUMURI!!!


Ultima editare efectuata de catre Lucia.BlueFlower in Mar 28 Dec 2010, 2:27 pm, editata de 1 ori
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de aba Mar 28 Dec 2010, 2:24 pm

Apropo, nu scrii cum vrei ca nu-i forumul tau. Dar daca vrei poti astepta scuzele... tot inainte. Numai poze sa nu iei. Scuze ca am intrat pe aici si dau din gura, eu nu am participat ca si craciunita, dar azi bantui pe forum ca n-am chef de lucru si ma enerveaza la culme cand cineva tzipa( scrisul cu majuscule). Sarbatori fericite fetelor, hug
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 28 Dec 2010, 2:25 pm

Spune-mi si mie, dar te rog sa renunti la majuscule ca ma dor ochii, care regulament a fost preluat? Unde apare vreun Regulament in acest subiect sau in capitolele precedente?
Chiar si pe blog-uri s-a practicat acest joc. Si ele v-au incalcat dreptul de autor?
Aici nu-i vorba de a lua un subiect de undeva, ci poate s-a preluat doar o idee.



_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de UNIKA Mar 28 Dec 2010, 2:31 pm

Ideea nu e ca s-a preluat ci ca nu s-a specificat ca e ideea preluata de pe ...
Acolo e o traditie ca de sarbatori sa se trimita cadouri.
Si va suparati degeaba.
UNIKA
UNIKA
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mar 28 Dec 2010, 2:32 pm

Oups...si eu am tipat, acum mi-am dat seama, imi cer scuze... Embarassed

Edit: Noi ne suparam? Cine a venit aici tipand?!
Si asa cum au spus si fetele, poate e luata de pe un blog sau alt forum, de ce crezi ca-i de acolo?

Silvia, ai fost tare cu OSIM-ul! rade
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de UNIKA Mar 28 Dec 2010, 2:35 pm

MihaelaT a scris:Spune-mi si mie, dar te rog sa renunti la majuscule ca ma dor ochii, care regulament a fost preluat? Unde apare vreun Regulament in acest subiect sau in capitolele precedente?
Chiar si pe blog-uri s-a practicat acest joc. Si ele v-au incalcat dreptul de autor?
Aici nu-i vorba de a lua un subiect de undeva, ci poate s-a preluat doar o idee.


pai cum ati trimis iubitelor?Nu ati facut lista ,nu s-a tras la sorti.?
Cris69 e utilizatoare si pe ....
Si ideea e de acolo nu e a ei.
Intra aici...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Scris de UNIKA Astazi la 2:43 pm
Deci daca eu m-as duce la mine pe forum si as pune ceva specific de la voi si as zice ca e ideea mea v-ar conveni?


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Punctul 6 din Regulament!
Daca nu ai primit avertisment, desi-l meriti pt incalcarea mai multor reguli, se datoreaza faptului ca adminele nu au vazut inca postarile tale.


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mier 29 Dec 2010, 12:38 am, editata de 3 ori (Motiv : postari fuzionate)
UNIKA
UNIKA
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de ionela stefan Mar 28 Dec 2010, 2:43 pm

Sa ne linistim si sa nu ne suparam...Sa nu aruncam cu vorbele, ca nu este cazul...Nu a vrut nimeni sa aduca vre-o ofensa cuiva...Este usor de dat cu pietre...Aveti punctul dvs de vedere,intelegem asta,dar, putin cam tarziu...nu credeti?!...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mar 28 Dec 2010, 2:44 pm

Cris nu a spus ca-i ideea ei, a mentionat ca-i luata.
Sunt sigura ca nu a fost intentia ei sa supere pe cineva...Asa cum a spus si Ionela, acum e un pic cam tarziu...


Ultima editare efectuata de catre Lucia.BlueFlower in Mar 28 Dec 2010, 2:47 pm, editata de 1 ori
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 28 Dec 2010, 2:47 pm

UNIKA calmeazate draga ca ai inceput sa scrii mesaje succesive si incalci regulamentul forumului nostru.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 28 Dec 2010, 2:47 pm

Si completez...nu a dat link spre site-ul tau pentru ca ar fi incalcat o regula.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de betymi72 Mar 28 Dec 2010, 2:53 pm

nu cred ca nu exista fete care au preluat idei de pe forumul nostru si le-au aplicat in alte forumuri...chiar si sfaturi...nu stiu de ce te-ai inflamat asa???Cris a zis ca nu e ideea ei,regulament nu a existat...daca nu-ti place forumul nostru sterge utilizatorul iar pe al vostru restrictionati accesul!!desi sincer dupa ce te-am auzit(citit) vorbind asa nici macar de curiozitate nu voi intra pe forumul tau....sau poate ai vrut sa-ti faci reclama????
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de diada Mar 28 Dec 2010, 2:55 pm

Eu nu va inteleg supararea. Cris a zis de la inceput ca nu este ideia ei. Aceasta actiune poate a fost si pe alte forumuri, nu am verificat.

Oricum ai averisment grav pentru ca ai incalcat cateva puncte din regulament, pe care te invit sa-l citesti daca vrei sa mai ramai printre noi.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de letho Mar 28 Dec 2010, 2:56 pm

cris69 a scris: (...) imi amintesc de anii de liceu cand faceam asa ceva . stiam cui trebuie sa ii dau dar nu stiam de la cine primesc (...)
Acest joc se practica de cand lumea ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) dar .... UNIKA, chiar daca ar fi fost ideea ta, ti se pare normal sa vii si sa tipi ca-n piata, sa te burzuluiesti asa in gradina altuia? Se putea rezolva problema si cu un email, situatiile de genul acesta ar trebui rezolvate elegant, cu discretie, ca intre oameni civilizati....
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de UNIKA Mar 28 Dec 2010, 2:56 pm

MihaelaT a scris:Si completez...nu a dat link spre site-ul tau pentru ca ar fi incalcat o regula.
Nu trebuia dat nici un link.Putea sa spuna ca e ideea de pe un forum.
Si e tarziu ca acum am vazut.
Si daca ma banati care e problema?
Tipic romanesc ascundeti murdaria sub pres.


UNIKA
UNIKA
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de diada Mar 28 Dec 2010, 2:57 pm

Pai daca nu e problema, atunci noi zicem STOP JOC!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de UNIKA Mar 28 Dec 2010, 2:58 pm

diada a scris:Eu nu va inteleg supararea. Cris a zis de la inceput ca nu este ideia ei. Aceasta actiune poate a fost si pe alte forumuri, nu am verificat.

Oricum ai averisment grav pentru ca ai incalcat cateva puncte din regulament, pe care te invit sa-l citesti daca vrei sa mai ramai printre noi.
NU A ZIS ASA CEVA.
Si voi nu ati respectat regulamentul.
O sa citesc regulamentul vostru cand cititi si voi regulamentul meu. In plus cea ofensata sunt eu nu voi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



Fiecare dintre noi facem atatea lucruri frumoase. Nu ati vrea sa fim craciunita una alteia? Fiecare spune cate cadouri vrea sa faca si un moderator sau admina face o tragere la sorti si primim adresele pe PM.
Asa ca nimeni nu va stii de la cine primeste.Surpriza va fii totala.Ce ziceti?
Sau dati cu rosii?
Ma refer la cadouri simbolice>
Veniti cu idei?
Unde scrie ca nu e ideea ei?


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Mier 29 Dec 2010, 12:18 am, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
UNIKA
UNIKA
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de betymi72 Mar 28 Dec 2010, 3:02 pm

daca tot ai intrat aici ai putea citi regulamentul nostru(nu ai voie mesaje succesive)...si daca vrei sa faci antireclama forumului tau ai reusit!!!Cauta mai bine si ai sa gasesti unde a scris Cris...asa ca ....
si de ce ai fi ofensata???ca ai uitat cei sapte ani de acasa???dupa ce ai intrat pe forum de vreo luna de zile si nu ai postat nimic acum ti-ai gasit ce sa postezi...ce sa intelegem??? o luna ai spionat forumul si ne-ai furat ideile iar acum vii si ne acuzi!!!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 28 Dec 2010, 3:15 pm

Pentru ca vor mai veni vizitatori sa vada ce si cum(eu sunt curioasa si am intrat pe alte meleaguri si peste tot a deschis subiect cu Idee furata...) pun citatul unde Cris scria clar ca nu-i ideea ei si cu asta am pus punct.

cris69 a scris:mi-e sufletul plin de bucurie, pentru voi.
nu este meritul meu si eu am luat ideea asta de altundeva dar ma bucur ca sunteti bucuroase. va imbratisez cu drag.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de samo99ro Mar 28 Dec 2010, 3:22 pm

Auzi, hai ca acum m-am enervat eu. Chiar daca ne-a placut ideea si am copiat-o, atata vreme cat nu am facut bani cu ea, cat nu ti-a adus nici un prejudiciu, n-am inteles ce pisici vrei. Nu-ti convine? Hai da-ne in judecata. Niste prieteni de-ai mei (avocati) mi-au spus acum cateva minute ca n-ai nici o sansa.
Si te rog frumos, daca vrei sa urli, fa-o in tacere pe site-ul asta. Du-te si urla pe al tau cat vrei. Aici sunt oameni seriosi, nu de mahala.

Scuze dragele mele, dar mi-am iesit din fire rau de tot. Propun ca, daca mai continua, sa i se interzica accesul pe acest forum. Bine macar ca nu ne-a stricat Craciunul.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mykya Mar 28 Dec 2010, 3:53 pm

Dar de ce o asa atitudine? Cred ca se putea rezolva si fara balamuc sau mahala....Mai ales ca spui ca are Cris cont si acolo, puteai elegant sa iei legatura cu ea pe Pm acolo sau aici si nu iesea scandalul asta. Sunt sigura ca se putea rezolva civilizat. Pff chiar: Ce a fost mai intai oul sau gaina?
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Serban Valentina Mar 28 Dec 2010, 4:01 pm

Ooooo,esti tare tipa....
Daca te tipi la atitea fete de pe acest Forum...
De unde ai aparut draga?? Te cunoaste cineva...??
Sa-ti spun ceva,dar tine secret,acest joc,,se joaca,,de multa....multa...vreme..
Daca ai venit sa ne strici atmosfera jocului si a Sarbatorilor,pleaca de aici cit mai repede...
Ti-a trebuit multe zile sa te superi,sa vociferezi...
Lasa-ne,lasa-ne!!!
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 28 Dec 2010, 4:05 pm

Desi initial m-am enervat maxim, acum imi vine sa rad. Cum ar fi sa vina Mos Craciun si sa ne bata obrazul ca ne imbracam ca el rade, sa vina Hrusca si toti cei care au colinde inregistrate sa ne interzica sa cantam colindele, si exemplele ar putea continua.
Eu zic sa ne bucuram de viata, de aceste sarbartori, de zapada de afar, si de tot ce ne inconjoara, pentru ca si asa sunt destui care ne fac traiul greu, nu cred ca e cazul sa ne mai suparam si din nimicuri.
Hai noroc si la mai mare, sus paharul fiecare, bucurii si sanatate sa ne dea viata la toate!
Ia mai manati mai fetelor si sunati dn zurgalai (aia crosetati)
si trozniti din bice (aveti fire, stiti sa impletiti, deci aveti bici) mai,
iar la anul care vine harnicia sa va tina,
bani de fire(margele, fimo si ce mai trebuie) sa aveti,
spor in toate, sanatate, si postari pe forum ne numarate.
La anu si La Multi Ani!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de margelutamea Mar 28 Dec 2010, 4:12 pm

Draga Unika cu un chef 'ne-unic' de cearta. Ideea de a face cadouri surpriza este veche de cand lumea... wink
Bea un ceai de ghimbir fierbinte cu miere si calmeaza-te. Nu e bine sa fi suparata de Sarbatori! hug
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Serban Valentina Mar 28 Dec 2010, 4:21 pm

Multumim Silvia Dumitrescu, o adevarata poetesa super talentata...
Silvia,ai dreptate cind spui ,mai sa nu te enervezi,dar cind vezi ca insista sa tipe,cind i se da tot felul de explicatii, chiar nu poti sa nu-i dai replica..
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 10 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB