Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

+41
europolis
firicel
iulia sevcenco
RamonaM
bibidesign
letho
mariaz_09
danabarbu2007
betymi72
Karina33
margelutamea
clodi
danadea
adelina24
Serban Valentina
mykya
piciul
violetas
kitty_1973
ivanoiuadela9
manuela29
SilviaDumitrescu
bubu85
CCristinaC
Bianka7
Uca
danyelyta28badea
cris69
mnarcisa
MihaelaT
Admina
ioana soare
iuliana72
samo99ro
MagdaMarin
stoy
Giobsy
cld
Gabiuta
diada
Lucia.BlueFlower
45 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de diada Joi 23 Dec 2010, 9:18 am

Manuela29, mai sterge din mesajele private, ti-am trimis PM de cateva zile si nu l-ai deschis.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de samo99ro Joi 23 Dec 2010, 9:29 am

Craciunita Valentina, le-am pozat acum, dimineata.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si primul rezultat, mai aproape de adevar:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Inca o data saru'mana. pupi
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de clodi Joi 23 Dec 2010, 10:07 am

Sa va povestesc... ieri dimineata am verificat posta si nu era nici un aviz. Plec de la serviciu mai devreme si ma infiintez la posta la ora 18.30 sa intreb de colete. Raspuns ca nu a sosit nimic, au chemat inclusiv postarita care a confirmat ca nu a avut nici un aviz petnru strada pe care stau. Am plecat cu mana goala si m-am dus sa iau sotul sa mergem in oras si apoi la miezul noptii noi cumparam brad.. ajung acasa, verific cutia postala si gasesc 2 avize affraid Initial m-am enervat ca fusesem la posta cu cateva ore inainte, dar apoi mi-a trecut ca eram asa de curioasa cine sunt craciunitele. De Uca stiam, dar de Karina abia azi m-am prins pupi Vineri dimineata ma duc sa le ridic cheers

Am primit confirmarea ca spiridusii au dus pachetelele acolo unde trebuia, deci m-am linistit.

off topic Avem o nepotica!!!! de ieri de la ora 20.00, 2940g si 51 cm, sanatoasa si foarte frumoasa love
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de cld Joi 23 Dec 2010, 11:40 am

off topic sa va traisca clodi!!!! sa fie sanatoasa!

Astazi am ridicat si eu al doilea cadou. bucurie am fost cuminte!!!!
Multumesc din suflet craciunitei mele Mihaela, din judet cu mine - mykya.
Am primit un Cd cu colinde superb, un set cu cercei si colier (needletatting), un fard si un mos de ciocolata!! kiss
o sa fac poze dupa craciun ( wink o sa vina mosul la fimiu cu un telefon mai bun si am cu ce sa fac poze clare)
inca o data kiss mykya!!!
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Serban Valentina Joi 23 Dec 2010, 1:12 pm

Samo99.ro , da ,da,acum au iesit foarte clare pozele,iar modelul ,,tatting,,a iesit superb... se distinge si culoarea f,f bine . Sunt fericita ,mi-au confirmat si celelalte doua (de fapt Mnarcisa de aseara mi-a scris pe Forum,ca aprimit coletul).
Apoi ,multumesc din nou letho,Mariaz09(ti-am trimis PM),Giobsy primite de la voi.
Cris69 un pupic dulce pentru initiativa ,consider ca prin acest ,,joc,,ne-am legat noi prietenii, sper eu durabile..
Cu drag tuturor !!!
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Joi 23 Dec 2010, 2:12 pm

Eu, se pare ca nu am fost cuminte. Am primit cadoul doar de la o craciunita... inocent
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mnarcisa Joi 23 Dec 2010, 2:25 pm

mariaz_09 a scris:Mnarcisa ma bucur ca ai primit pachetul,am avut emotii ca nu a ajuns!M-am straduit sa-ti fac ceva,dar timpul a fost scurt .Ma bucur ca ti-a placut colierul,sper ca si celelalte lucrusoare!SARBATORI FERICITE CU SANATATE!

Bineinteles ca imi plac toate lucrusoarele, dar colierul este preferatul meu. Multumesc si sa petreci un Craciun minunat alaturi de cei dragi! hug
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de iulia sevcenco Joi 23 Dec 2010, 2:31 pm

da ,eu am primit azi cadoul de la craciunita ionela stefan si ma bucur nespus de mult multumesc draga craciunita dar nu am confirmarea unei persoane careia am pus coletul odata cu celelalte oare de ce
avatar
iulia sevcenco
helper
helper

Numarul mesajelor : 86
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/09/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 23 Dec 2010, 3:37 pm

Frumoase cadouri!

Vreau sa multumim si noi Craciunitei Dianei (a avut si ea o Craciunita in afara celor trei). wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Draga Letho, nu-ti spun ce bucurie i-ai facut, iar primele cuvinte au fost:"Mami, sunt zmeuricile de pe net!" Smile (nu le-a uitat) I-am spus ca nu-s aceleasi, dar sunt facute special pt ea. Multumim!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de clodi Joi 23 Dec 2010, 5:08 pm

Mihaela, se vede cat de fericita e Diana cu 'zmeuricile' Smile
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de letho Joi 23 Dec 2010, 5:50 pm

MihaelaT, eu sunt cea care trebuie sa-ti multumesc ca mi-ai permis sa-i fac o bucurie fetitei tale! Merci
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Admina Joi 23 Dec 2010, 8:25 pm

Foarte frumos gest, Letho. Flowers
Eu abia azi am apucat sa trimit coletele. Si doar 4, nu cate ma laudam. pale Ma revansez la iepuras, vi-l trimit pe al meu, la pachet.
Sper sa nu plece din localitate, cele carora le-am trimis, in perioada dintre Craciun si Revelion.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de cris69 Joi 23 Dec 2010, 9:21 pm

a venit la mine un mos tanar cu o cutiuta mica, pentru pitici, cand am deschis-o parca toata frumusetea de pe pamant isi gasise culcusul acolo si venise la mine.
mi-ai bucurat azi sufletul care chiar avea nevoie de bucurie.
multumesc , ioana, multumesc.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mariaz_09 Joi 23 Dec 2010, 9:33 pm

Ma bucur enorm ca ai fost Craciunita mea,Elena,am primit pachetul si MA INCHIN in fata talentului tau!Bratara si colierul sunt minunate,iti multumesc din inima.Maria
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de danabarbu2007 Joi 23 Dec 2010, 10:31 pm

heyyyy! acum ceva vreme v-am spus ca au ajuns 2 craciunite pe la mine bianka7 si betymi72 si ramasesem datoare cu poze,dar astazi a mai aparut o craciunica -r_mona17-careea ii multumesc din suflet pentru darurule dulci ,pentru cercelusii minunati pe care ii voi purta intr-un moment al zilei de Craciun(spun asta pentru ca voi merge in mai multe locuri si vreau sa-i port pe fiecarecaci am de unde alege:-cei cu agate negre,sau cei cu libelule,sau cei cu stelute) wink
ce sa va spun-sotul meu a fost azi la posta sa ridice coletul, ca eu eram bagata toata in salata de beouf, si cand a venit era mai nerabdator ca mine-cand surpriza-s-a bucurat nespus pentru ca e mare mancacios de dulciuri-si m-am grabit sa fac poze pentru ca altfel era riscant sa mai astept.
ce mai vorba lunga,hai sa va arat:
darul de la betymi72-[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si detaliu bratara mult apreciata

cel de la bianka7(am uitat sa pozez felicitarea care mi-a placut foarte mult)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
am sa va arat si bijuurile in detaliu ca erau pe cutie si nu s-au vazut
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si acum craciunita r_mona17
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
va multumesc tuturor si tie cris69 ca ai avut asemenea idee,iar acum astept su nerabdare vesti de la cele carora eu le-am fost craciunita-s-ar putea sa ajunga mai tarziu ca au fost puse saptamana asta -pe la inceput ce-i drept dar nu stiu cat de repede se misca cei de la posta Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 4246 am mari emotii sper sa le placa fetelor ca e ceva facut de mine....[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]-aceasta poza trebuia sa fie mai sus la setul-betymi72 love pupi

revin cu o intrebare:r_mona17 -tablouasulpe care mi l-ai trimis e pictat de tine????
si inca ceva-acum 2 ani am fost si eu in Sighisoara si mi-a placut foarte mult-e un loc grozav cu oameni extraordinari-am stat la Hostel Burghostel


Ultima editare efectuata de catre danabarbu2007 in Joi 23 Dec 2010, 10:44 pm, editata de 1 ori
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de letho Joi 23 Dec 2010, 10:41 pm

mariaz_09, daca-ti place, tare ma bucur... aveam emotii la fiecare dintre voi pentru ca nu ati comentat la bijuuri si n-am avut nici macar pentru culori vreun indiciu; doar tu Giobsy, ai facut un singur comentariu la crizantemele din sarma lucrate de Icabica si-am tras eu concluzia ca poate-ti place verdele, parca ai mai pus si niste poze de inspiratie cu ceva tricotat verde, ai zis ca nu te omori dupa mov si mi-am spus ca albastru e pe langa el, deci nu te omori nici dupa acesta..... rade vaaai, ce complicat dar ce usor tragem concluzii... adevarul este ca toate am trecut prin ce scriu eu aici si ma bucur enorm ca am trait emotii ca in copilarie... Am mai primit doua avize in seara asta, unul este de la Klavinia - margelutamea, abia astept sa desfac cadoul pupi si al doilea este... nu stiu de unde ca nu scrie nimic Question o fi de la a treia craciunita? Maine dimineata la ora 7 punct voi fi la posta si abia dupa imi voi termina treaba rade
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mariaz_09 Joi 23 Dec 2010, 10:55 pm

Elena,nu mi-am permis sa fac comentarii la bijuterii pentru ca sunt uimita de ceea ce faceti si dupa mine inseamna multa minte,rabdare,munca si...satisfactie.Iti multumesc.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mykya Vin 24 Dec 2010, 12:24 am

Ma bucur Cld ca au ajuns darurile, chiar am avut emotii ca le-am pus destul de tarziu la posta si cu aglomeratia de acum...sper sa ajunga si cele pentru Moldova la timp. Imi pare rau ca nu am avut tip sa pregatesc mai mult, poate de iepuras...Eu tot nu am apucat sa pozez minunatiile pe care le-am primit, poate in ziua de Craciun ca sa ma dezlipesc de bucatareala. beat Cand deschidem lista de martisor??? ura


Ultima editare efectuata de catre mykya in Vin 24 Dec 2010, 12:26 am, editata de 1 ori (Motiv : adaugat)
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de clodi Vin 24 Dec 2010, 10:12 am

Am fost cuminte si au venit Craciunitele! bucurie

Karina, cuvintele tale mi-au mers direct la suflet! Iti multumesc tare tare tare mult! Imi place mult de tot materialul iar cu furniturile imi vin o gramada de idei Smile Super!

Uca, aranjamentul este absolut superb. Arata mult mai bine decat in poze! Globul o sa stea la loc de cinste in brad! Colegii de birou nu ma credeau ca e handmade Smile
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Vin 24 Dec 2010, 11:03 am

Samo iartă mă că nu am apucat să ţi mai scriu . ieri după masă am ajuns la poştă şi culmea coletul de la tine venise de pe 17 primisem şi aviz şi reaviz dar la mine în cutie nu a ajuns nimic. Am plătit şi taxa de magazinaj , dar bine că m am dus că azi îl trimiteau înapoi. Îţi mulţumesc din suflet pt tot , am fost plăcut impresionată de ce minunăţii faci. Nu am cuvinte de laudă , iar felicitarea e superbă. pupi încă o dată mulţumesc. Revin cu poze după ce termin cu bucătăria. kiss
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de ioana soare Vin 24 Dec 2010, 11:45 am

Cris ma bucur ca micul meu dar a reusit sa te inveseleasca! pupi hug

Mare mi-a fost uimirea cand Valentina Serban mi-a scris pe pm sa verific ca ar trebui sa mai am un aviz. Am verificat si intr-adevar asa era. Am fost tare cumintica se pare inocent

Valentina iti multumesc din suflet pentru cadouri! Firul este superb, moale si fin, iar culorile incantatoare! Fulgii, stelutele si decorul pentru lumanare imi plac mult de tot, le-ai lucrat atat de frumos! love Ornamentul cu lumanare deja si-a gasit locul in sufragerie pentru a fi admirat cat mai des, iar ursuletul asteapta nerabdator ca bebe mic sa-l ia in brate!Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si iti doresc sa ai un Craciun fericit si sa te bucuri de zilele acestea petrecute alaturi de familia ta, inconjurata de caldura lor! pupi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si cum ziceam ca am fost cuminte tare, am mai avut o craciunita draga si cu suflet mare care m-a umplut de daruri minunate!Diada si eu si bebe iti multumim din suflet pentru tot! De multa vreme imi doream o gentuta mai incapatoare pentru cosmetice, pentru a le tine la un loc atunci cand plecam de acasa, decat raspandite prin mai multe gentute mici. Cizmulita e vesela si haioasa si e atarnata la indemana mosului, iar pernuta deja a fost intepata, dar am impresia ca-i cam place:))) Pe bebe l-ai rasfatat, o sa fie tare sic si dragalas , si inca nu-mi vine sa cred ca va avea capul atat de mic cat caciulita aceea!Smile) Nu am putut cuprinde tot in poze(atat de multe sunt wink ) dar iti multumim pentru tot tot, te pupam si te imbratisam! pupi hug

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de diada Vin 24 Dec 2010, 12:16 pm

Sa le folositi sanatosi, ma bucur ca am reusit sa-ti trimit coletul la timp si faptul ca iti sunt utile ma bucura si mai mult! si bebe are capulmic, dar creste foarte repede, problema mea a fost atunci, ca nu gaseam caciulite asa de mici, numai Camy stie cat a umblat dupa un costumas pentru el! Il am si acum, mi-e greu sa ma despart de el, e ata de mic (Petru a fost mic, a avut 2,700 si a scazut la 2485, si i-ar veni unui bebe prematur, cum a fost el, asa ca nu il dau la nimeni pentru ca nu doresc nimanui sa traiasca emotiile mele de-atunci).

P.S. Si eu iti multumesc pentru lucrurile minunate pe care mi le-ai trimis hug pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Vin 24 Dec 2010, 1:01 pm

Acum a sosit şi ce a de a treia a crăciunita la mine. Îi mulţumesc din suflet pt tot şi în special pt cd. Anul acesta bradul meu va fi şi mai bogat cu darurile voastre. Vă iubesc pe toate. kiss
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de clodi Vin 24 Dec 2010, 1:14 pm

In ultima vreme am citit mesajele de pe forum asa pe diagonala si am constatat acum ca pe unele nici nu am apucat sa le citesc.
Cris, imi cer scuze, dar abia acum am vazut ca ai strigat dupa mine cat te-au tinut plamanii lol! si am mai si postat un mesaj ca nuca in perete in legatura cu cerceii mov rade Aceeasi boacana am facut-o si la subiectul cu rochii de mireasa... am postat un mesaj pe pagina 3 (nu sesizasem ca sunt 3 pagini) ca raspuns la un mesaj de pe pagina 1... am umplut peretii forumului cu nuci rade
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Serban Valentina Vin 24 Dec 2010, 3:45 pm


Ioana Soare,ma bucura faptul ca-mi apreciezi ,,stradania de a darui,,
Am facut-o cu mult suflet si cu mult drag...
Stiindu-te cit de talentata si experimentata esti in ale ,,Lucrului de mina,, ma incinta cuvintele frumoase la adresa ,,creatiilor mele de Craciun,,
Apoi abia astept ,sa ne arati si noua ce lucrezi din fire..
Iti doresc un Craciun Fericit !!! tie si intregii familii
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 7 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB