Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

+86
lovehandmade
florin68
Iulia888
loremunteanu
mar_ysa_28
oliv
ana_dark84
ralou
Marchioness
Elspethalexia
simonelis21
Iosif Lavi
orhapetru
Geta_63
kitana
Ladia
maravela lucia florina
nicole24
aisha
sybex
scoobbyy
Teima
Irinax3m
claudiuionutzz
ancabanu
niko19
ionut1979gs
gabi1972
Indra
piciul
symos
aidaalex
laurin
anndrarossu
cristina40
diada
diblaru maria
Samarineanca
biribishpampela
zaharel
roxana.ioana
fulguta28
codryna
mnarcisa
ninaiosif2004@yahoo.com
irish05
M.Emilia
aidil
olga_aldea
corina corina
Andata
ElizaD
mi_tanasa
irina_claudia
anomyss
zylv
rmyx
camitu_21
corinasmile
aurishta
mischelle35
Rapunzel
EuIrinuca
bibitu
ismi3ismi
ioanna06
annelissro
ileana cosanzeana
ralucis
Gianina4ever
rosita
Karina33
alioana
olympia
danae
Admina
Alexis Organzette
angells
Buburuza
Lucia Ro
clodi
pavady
arielas
dandana
ancone
MagdaMarin
90 participanți

Pagina 1 din 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de olympia Mier 18 Mai 2011, 7:51 am

Am si eu o intrebare: ati vazut pe undeva(depozit, magazin) matase naturala uni, de preferat culori deschise si la ce pret?
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de alioana Mier 18 Mai 2011, 10:02 am

De obicei se gaseste la Shiral (pe Mosilor vechi, aproape de intersectia cu Hristo Botev; vizavi de statia de tramvai 5 - in sensul spre Unirii), si dc imi amitesc bine, anul trecut pe vremea asta era 80ron/m.
alioana
alioana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Karina33 Mier 18 Mai 2011, 10:26 am

Olympia la noi in oras matasea naturala, aia mai plina, satinata, uni este la 60 lei/m la timea de 1,50m. Culori deschise am vazut cred: crem sau galbui, roz, vernil. Dar daca e nevoie sun si aflu ce mai au.
Matase subtire ca cea de esarfe am lucrat luata din Craiova.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de olympia Mier 18 Mai 2011, 11:39 am

De esarfe imi trebuie intr-adevar... Merci de info, sper sa ajung saptamana viitoare in Bucuresti Smile
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de rosita Mier 18 Mai 2011, 11:52 am

Am mai vazut matase in Bucuresti la un stand din magazinul Victoria, preturile erau variate, dar ce mi-a placut mie ca si calitate era 60 de lei/m.
Matase mai au si cei de la Texline din Timisoara. Eu cand am facut odata o comanda de mostre i-am rugat sa-mi puna si matase. Aveau tot felul de culori.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Gianina4ever Mier 18 Mai 2011, 4:54 pm

Deci am aflat de la voi ca Sam expo nu e cine stie ce...am gasit ceva pe net,si daca are cineva drum si poate sa confirme...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de angells Mier 18 Mai 2011, 5:37 pm

Fetelor, am fost si eu acum vreo saptamana la depozitul de la Filaret. Nu au mai adus marfa de vreun an cred. Si din ce se pare, nici nu or sa mai aduca. Cred ca patronul vrea sa lichideze stocul si sa cam inchida.
angells
angells
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 45
Data de inscriere : 21/11/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ralucis Joi 19 Mai 2011, 5:19 pm

olympia, la magazinul de la Cosbuc au matase cat cuprinde ;) Pretul incepe de la 12 lei mterul, nu stii ce sa alegi, atat sunt de frumoase. Am fost ultima data cam acum o luna si tot aduceau marfa.
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de olympia Joi 19 Mai 2011, 7:49 pm

Multumesc Ralucis! Uni pe culori deschise, nu imprimata? Ar fi grozav, imi trebuie pentru pictat. Eu am luat azi din oras un voal de matase naurala alba, cu 60 ron/m si am inteles ca in Ploiesti e 80ron/m.
Voalul asta e insa asa de fin ca parca vad ca-l festonez de mana, mi-e si frica sa-l bag in masina!
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Joi 19 Mai 2011, 8:28 pm

pavady a scris:fetelor, daca este cineva din Calarasi, imi puteti spune si mie daca este pe acolo vreun depozit sau vreun loc de unde se pot lua materiale mai ieftine?
eu sunt din calarasi,si materiale ca lumea nu prea ai de unde lua.nu avem mercerii bn aprovionate cu asa ceva.a,e un soi de targ"sunt disperata sa vand"ii zice,acolo gasesti materiale mai multe(insa nu ff multe,in sensul ca de ex material bbc de tricouri nu gasesti,ci doar stofe,voaluri,etc),dar la preturi nu ff mici,si calitatea cam lasa de dorit.....
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Karina33 Joi 19 Mai 2011, 8:38 pm

Olimpia ai incercat sa gasesti esarfe de matase in SH?
Ca eu am tot luat la 2-5 lei bucata. Ultima luata are 2/0.9m si-i un verde cum e iarba acum.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de olympia Joi 19 Mai 2011, 9:29 pm

Karina n-am vazut niciodata asa ceva in second hand, de fapt pe-aici n-am intrat decat o data sau de doua ori intr-unul si n-am ochit nimic interesant, toata marfa era scumpa , proasta si imbacsita de mirosul acela greu, specific. Oricum n-am vazut nimic la 2 sau 5 lei, orice lucru incepea de la 20.
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Admina Joi 19 Mai 2011, 9:57 pm

Olympia, tu ai intrat in second in Bucuresti? Incearca in cele din alte orase ale tarii. Eu sunt intragostita de unul, de-a dreptul. Am gasit cravata Valentino de matase naturala, o esarfa tot de matase alba, sub forma de funda. Si erau la kg, 35-40lei. Deci iti dai seama la ce pret fabulos...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Karina33 Joi 19 Mai 2011, 10:18 pm

Eu mai am in drum cate un SH si mai intru daca am vreme. Sau duminica in targ daca nu ploua sau nu suntem plecati din oras. Gasesc lucruri si materiale interesante.
Uite ce i-am luat unei surori cu 2 lei, e matase naturala, tivita de mana, semnata, nu cred ca-i pictata manual dar e superba. Era uda, o spalasem si-o asezasem pe calorifer sa se usuce.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daca nu te deranjeaza ca-s de second iti pot lua cand gasesc simple si deschise la culoare. Eu nu port esarfe asa ca nu-mi rup din placeri sa-ti iau tie daca gasesc!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de olympia Vin 20 Mai 2011, 8:49 am

Admina, ajung mai greu in Bucuresti, cand m-a intrebat Karina am raspuns gandindu-ma la Campina, oras mai mic de provincie, dar unde n-am vazut deloc lucruri interesante. Si sunt vreo doua-trei... pe-astea le-am zarit in drum cel putin. Am intrat o data sau de doua ori in fiecare si marfa era cum va ziceam.
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ralucis Vin 20 Mai 2011, 12:16 pm

olympia, da, sunt si matasuri uni, si imprimate.

admina, care e second=ul ala din Bucuresti de care zici? Ca eu sunt chiar pasionata de scotocit prin SH, am gasit numai si numai minunatii pe-acolo, la preturi nu mai spun cat de bune.
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de annelissro Dum 10 Iul 2011, 10:59 pm

Buna seara fetelor,
va rog sa-mi spuneti si mie cum dau de depozitul de la filaret?
va multumesc anticipat
annelissro
annelissro
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty depozit matase naturala

Mesaj Scris de ioanna06 Lun 25 Iul 2011, 8:50 pm

buna seara,am si eu o rugaminte am inteles ca exista un depozit textile printre care si matase undeva pe la cosbuc,imi puteti da si mie o adresa ??sau un alt depozit de unde as putea cumpara matase,in afara de shiral,sam expo,sharbek.astept un raspuns,multumesc

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

buna seara,imi spuneti si mie va rog adresa depozit/magazin de la cosbuc??am fost in zona dar nu l am gasit,astept un raspuns,multumesc

Edit Admina: Nu este nevoie sa postezi de mai multe ori, te rog asteapta raspunsul la intrebare. (Punctul 6, din Regulamentul forumului)


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mar 26 Iul 2011, 7:31 am, editata de 2 ori (Motiv : subiecte fuzionate)
ioanna06
ioanna06
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/07/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Admina Mar 26 Iul 2011, 7:42 am

ralucis a scris:olympia, da, sunt si matasuri uni, si imprimate.

admina, care e second=ul ala din Bucuresti de care zici? Ca eu sunt chiar pasionata de scotocit prin SH, am gasit numai si numai minunatii pe-acolo, la preturi nu mai spun cat de bune.
Ralucis, doar acum am vazut mesajul. Eu nu prea am fost in sh-urile din Bucuresti, imi pareau scumpe (pt. produse sh) si cu marfa proasta. Dar acum vreo doua luni am mers la un SHmania de vis-a-vis de liceul Iulia Hasdeu, cum mergi spre Obor. Erau mai scumpe ca in provincie, dar am gasit produse noi, bune. Au preturile la kg, diferite in functie de ziua saptamanii.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de rosita Mar 26 Iul 2011, 10:57 am

Ioanna06, magazinul de care intrebi tu este la Piata Cosbuc, cum vii dinspre Unirii spre rondul respectiv pe partea dreapta, la parterul blocului de langa rond. Mi se pare ca scrie deasupra intrarii "tesaturi la kg" sau ceva de genul asta. E un magazin mic, trebuie sa fii atenta ca sa-l observi.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ioanna06 Mier 27 Iul 2011, 9:38 am

ok,multumesc.O zi buna !
ioanna06
ioanna06
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/07/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ralucis Mier 27 Iul 2011, 4:56 pm

Mesaj1
A vazut cineva un tulle cu buline mai mari ca acesta din link? Mi-ar placea chiar alb, dar daca e colorat nu-i bai. Nu negru. Era o data pe merceria.ro ceva asemanator turcoaz, dar nu mai au.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mesaj 2


Hai ca nu stiu cum sa mai editez mesajul de mai sus, scuze.

Material din acela pentru rochiile chinezesti ati vazut undeva? M-as fi dus pana in China Town-ul din Afumati, dar am ointeles ca nu prea au magazine in el, cu tot tam-tam-ul facut.

Editarea mesajului se face apasand butonul EDIT wink


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Sam 06 Aug 2011, 1:09 pm, editata de 2 ori (Motiv : Unit mesaje)
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ismi3ismi Sam 06 Aug 2011, 1:18 pm

nu au magazine in el?am vazut la tv,ca la inaugurare era plin...
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ralucis Sam 06 Aug 2011, 8:39 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de bibitu Dum 14 Aug 2011, 6:30 pm

daca ati mai luat material de lenjerie ,la ce pret mai e metru la en-gros Bucuresti,de bumbac as vrea, ca sa nu fac drumul degeaba de la Braila
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB