Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

+86
lovehandmade
florin68
Iulia888
loremunteanu
mar_ysa_28
oliv
ana_dark84
ralou
Marchioness
Elspethalexia
simonelis21
Iosif Lavi
orhapetru
Geta_63
kitana
Ladia
maravela lucia florina
nicole24
aisha
sybex
scoobbyy
Teima
Irinax3m
claudiuionutzz
ancabanu
niko19
ionut1979gs
gabi1972
Indra
piciul
symos
aidaalex
laurin
anndrarossu
cristina40
diada
diblaru maria
Samarineanca
biribishpampela
zaharel
roxana.ioana
fulguta28
codryna
mnarcisa
ninaiosif2004@yahoo.com
irish05
M.Emilia
aidil
olga_aldea
corina corina
Andata
ElizaD
mi_tanasa
irina_claudia
anomyss
zylv
rmyx
camitu_21
corinasmile
aurishta
mischelle35
Rapunzel
EuIrinuca
bibitu
ismi3ismi
ioanna06
annelissro
ileana cosanzeana
ralucis
Gianina4ever
rosita
Karina33
alioana
olympia
danae
Admina
Alexis Organzette
angells
Buburuza
Lucia Ro
clodi
pavady
arielas
dandana
ancone
MagdaMarin
90 participanți

Pagina 6 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de symos Dum 01 Iul 2012, 3:11 pm

eu trec aproape in fiecare zi pe cheiul dambovitei ,sa sa ma uit si eu si poat e opresc ,sa tratez cu serifu de buget ca mai vreau si niste fire de crosetat
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de laurin Dum 01 Iul 2012, 10:43 pm

la Sahara au si fire sau numai materiale?
laurin
laurin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 49
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/10/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de dandana Mar 03 Iul 2012, 11:56 am

hai sa va intreb ceva despre magazinul de la Cosbuc.
am fost acum 10 zile si am plecat de acolo incantata tare, am luat 4 feluri de bumbace de bluzite, dragute tare, unul cel putin e ca o panza topita fina fina ca un voal alb. ei, pt ca eu tot scotoceam in timp ce se masura si cantarea nu am dat atentie dar cand am vrut sa verific acasa ... dadea cu zecimale! Shocked adica nici cu mare larghete nu iesea socoteala. per total am dat 62 lei pe 5 m de material, e ok, dar cum stiam preturile (50 si 100/kg - panza aia fina) si acasa am un cantar de bucatarie destul de precis nu-mi iesea mai mult de 50 in total. voi ati mai patit? mai bine nu incercam si ramaneam cu incantarea initiala dar voiam sa stiu cam cat iese pe m ca sa va spun si voua, si acum ma simt furata, zau!

si din pacate nu am gasit nimic din in, stiti cumva unde gasesc in simplu, culoarea Smile inului. vreau o fusta de vara! cred ca voi incerca la sahara dar daca stiti, multumesc.
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Lucia Ro Mar 03 Iul 2012, 5:53 pm

laurin a scris:la Sahara au si fire sau numai materiale?
Azi am fost acolo si nu am vazut fire de tricotat... doar tesaturi si mercerie.. Si am vazut si panza topita culori delicate printre care si bejul ala natural la 15 lei metrul ... In parca nu am vazut... dar nici nu am cautat!
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de rosita Mar 03 Iul 2012, 7:07 pm

La Sahara inul este in camera aia din spate. Fire de tricotat nu au.

Dandana, imi pare rau sa aud despre experienta ta de la Cosbuc. Eu nu prea cumpar de acolo pentru ca nu reusesc sa vad niciodata marfa, locul e foarte mic, si cu multa lume, de obicei. Dar sunt fete care cumpara frecvent de acolo, ar fi interesant sa aflam si parerea lor.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de clodi Mier 04 Iul 2012, 9:26 am

Dandana, eu am luat de la cosbuc dar nu am verificat acasa pentru ca nu am retinut preturile la toate materialele. Imi faceam un calcul grosier la cantitatea pe care o arata cantarul lor pe masura ce alegeam materilele si suma finala era tot pe acolo. Dar nu am verificat daca si cantarul de acasa arata aceeasi cantitate.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de dandana Mier 04 Iul 2012, 11:26 am

ei, la mine era simplu ca erau doar 4 materiale, 3 fiind de acelasi fel, eu ma uit la eticheta ca sa vad ca scrie bumbac 100%

oricum, ma mai duc pe acolo ca promiteau niste vascoze, dar voi fi mai atenta si chiar imi voi nota in fata lor

rosita, eu plec pe la 1.30 in pauza de masa + o invoire de juma de ora si m-am incadrat. mai era doar o cautatoare care era sigur croitoreasa si clienta mai veche. e interesant ce au facut pt ea! a gasit un balot de voal multicolor cu ape-ape si au lasa-o sa aleaga doar parti unde predomina o anumita culoare, restul l-au pus intr-un cos. mi s-a parut ciudat, cred ca au rezultat 2 bucati date deoparte (aveau un cos de resturi si o punga plina cu cupoane, nu am inteles daca erau mai ieftine sau nu, oricum era ff greu de cautat acolo)

o sa va spun ce si cum data viitoare!


Ultima editare efectuata de catre dandana in Mier 04 Iul 2012, 12:41 pm, editata de 1 ori
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de rosita Mier 04 Iul 2012, 12:40 pm

Dandana, probabil clienta respectiva era una de calibru, daca au facut asta pentru ea! In ce ma priveste, au fost dati cand nu m-am calificat nici macar sa-mi scoata un sul de panza care era mai dedesubt rade
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de laurin Mier 04 Iul 2012, 4:34 pm

Dandana, in de culoarea inului am vazut eu ieri in magazinul Obor. Eu cautam batist si o doamna de langa mine a cerut in culoarea inului si i-a desfacut un balot. Iti dau pe mesaj pe pm cu numele firmei din Obor.

Ce am mai vazut in Obor: tricot bbc diverse nuante la 20 ron/m dublu lat, batist 15 ron/m dublu lat. Merceria de la intrare e mai ieftina decat cele din interiorul magazinului.
Va pup Smile
laurin
laurin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 49
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/10/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de rosita Mier 04 Iul 2012, 4:53 pm

Laurin, eu am cautat in in tot Oborul si n-am gasit. Sa fi sarit magazinul asta de care zici tu? Oricum, pentru mine Oborul e un labirint in care ma orientez foarte greu, asa ca e foarte posibil. Gasisem un raion cu unii care vindeau in adus din Rusia, si care ziceau ca pleaca, inchid raionul.
Cat era metrul de in in Obor, mai stii?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de aidil Joi 05 Iul 2012, 5:10 pm

Dandana, eu la Cosbuc n-am avut niciodata surprize, ca si Clodi fac un calcul grosier si in final cam aia e si socoteala lor, aproximativ, desigur.
Am verificat materialele pe cantarul de acasa si am iesit la fel, de doua ori.
E posibil ca unul din cele 4 materiale cumparate sa fi avut pret diferit, chiar daca arata la fel.
In fine, as dori sa gasesc pe undeva panza topita fina, colorata sau cu imprimeuri. A scris Lucia mai sus ca la Sahara au culori frumoase, dar cat de fina/subtire e? Mai stie cineva vreun magazin care are panza topita?
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de piciul Joi 05 Iul 2012, 8:08 pm

Aidil, la Bucur Obor pe la mijloc unde au panzeturi multe..e un raion in preajma si cu fire tricotaje, nasturi, are panza topita ca pe vremuri..sau cum o stiam noi..e la m liniar!..pret in functie de culoare!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de aidil Vin 06 Iul 2012, 8:26 am

Multumesc, n-am mai trecut de mult prin Bucur Obor, acum am un motiv!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Indra Vin 06 Iul 2012, 9:58 am

aidil, te rog frumos daca poti cand intri la Obor sa te uiti un pic la magazinul de panzeturi mentionat aici si spune-mi si mie daca se gaseste batist de bumbac pentru rochite inflorate sau cu fluturi (imprimeuri romantice), de vara, cat mai colorate, sau poate bumbac subtire cu vascoza care cade moale tot asa cu imrimeuri frumoase. As vrea sa vin in Bucuresti pentru materiale si sper sa gasesc materiale pe gustul meu.
Indra
Indra
helper
helper

Numarul mesajelor : 89
Localizare : Ramnicu Valcea
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de dandana Lun 09 Iul 2012, 5:04 pm

am fost eu la Bucur! batist cu fluturi nu am vazut da'nici nu am cautat

am vrut in culoarea inului si bleumarin, bleumarin nu am gasit in schimb ce am gasit e din cel un pic mai batos, 23lei/m, nu la raionul ala din centru ci mai spre stanga si in spate la un raion mai 'ceausist ca aspect', aveau si negru, visiniu, albastru, vernil, culoarea oului de rata

la raionul ala de care vorbeste piciul (cred ca ala era,ca in obor nici cu schema nu poti sa fi sigur) aveau panza topita dar mai groasa decat ce voiam eu in schimb avea un batist, asa ii spunea, exact ca o panza topita fffff fina, aidil, poti sa incerci, culori pastelate, nu am vazut imprimeuri, 15lei/m, albul era bestial!

acu' sa va spun ce vreau eu! pe langa in bleumarin rade

vreau un bumbac alb cu bulinute, da' bulinute nu bulinoaie si bumbac nu alta aia, mor dupa o bluzita cu buline zid
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de laurin Lun 09 Iul 2012, 10:03 pm

batist de care zice dandana am luat si eu pe alb si lila, sunt super! as fi vrut un mov dar nu avea decat culori pastelate intr-adevar. eu le-am luat ca dubluri pentru niste rochite Smile .
dandana, dar nu ai spus ce culoare sa aiba bulinutzele, poate imi atrag atentia daca vad pe undeva Smile .
laurin
laurin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 49
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/10/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de dandana Mar 10 Iul 2012, 10:26 am

in ordinea preferintelor: bleumarin, rosu, albastru, negru, bleu, roz
Smile

eu vreau sa iau batist din ala alb sa-i fac gargaritei o rochita alba, pe ata elastica sus. cred ca merge ok necalcata, iar daca calci materialul devine un voal, cred, o sa incerc ca acum nu-mi da pace. asa sunt eu, am batut ieri drumul prin caldura, il mai bat odata Shocked
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Indra Mar 10 Iul 2012, 12:05 pm

sa inteleg ca n-are rost sa ma deplasez la Obor ca nu gasesc deloc batist imprimat Sad ce dezamagireee!
Indra
Indra
helper
helper

Numarul mesajelor : 89
Localizare : Ramnicu Valcea
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de dandana Mar 10 Iul 2012, 3:43 pm

nu am spus astaaaaaaa! am spus doar ca eu m-am uitat doar dupa anumite lucruri fiind intr-o criza acuta de timp, uf!
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de aidil Mar 10 Iul 2012, 4:27 pm

Indra, eu marg la inceputul saptamanii viitoare la Obor si iti scriu daca vad ce te intereseaza. Batist fin, uni in culori pastelate am vazut cu ceva timp in urma (vreo 2 luni)pe Lipscani, la Sarbek parca se chiama, la 15 lei/ml.
Poplin bbc 100%, cu imprimeuri romantice florale si in culori pastelate(de fluturi nu-mi aduc aminte) am vazut pe la mijlocul lui mai, in raionul de tesaturi din mag Victoria, acolo unde au si multa matase naturala, insa era cam scump 30 ron/ml, da' erau tare frumoase imprimurile. Oare nu u si vreun site...
In fine, si de la cosbus am luat batist, unul uni roz pal la 15 lei ml, aveau si alb si parca si negru si tot aici am vazut si ceva batisturi imprimate divers, unele chiar aveau si fir de matase in compozitie, la diverse preturi per kg, nu mai tin minte cat, dar erau tare fine si cantareau putin. Comparativ voalul de matase naturala de acolo la 500lei/kg a iesit 15 lei ml. Aici insa marfa se roteste repede, si atentie mare la defecte, sa nu aibe gauri sau greseli de imprimare, sunt destul de fecvente.
Cand au defecte de imprimare, vanzatoarele sfasie materialele astfel incat sa inlature partile cu defecte si astfel raman cupoane de diverse lungimi.
Bulinele imi plac si mie, am vazut in mai la mag de pe mosilor o tesatura de vara, bbc cu vascoza sau doar vascoza, cu buline micute, cam cat un nasture mic de camasa, fond rosu cu buline albe, mai erau si alte culori de fond dar tot cu buline albe, parca la 60 lei/ml.
In fine, eu cumpar cand imi place ceva, ocazional si in timp vad eu ce cos din ele. Rar plec special pt un material anume si cand plec, prefer cosbuc, mag de pe lipdcani si sahara, bucur mi se pare scump.
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de dandana Mar 10 Iul 2012, 4:56 pm

eu vreau invers, buline colorate pe fond alb si sa fie bulinele chiar mai mici! zau asa, parca e marfa de contrabanda sau rade neconstitutionala! rade
care magazin de pe mosilor?

dar cred ca voi vizita victoria si sharbek sa vad poplinurile alea (imi aduc aminte ca mi s-au parut cam scumpe) si batistul alb
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de laurin Mar 10 Iul 2012, 10:20 pm

cum se numeste magazinul asta de la Cosbuc, daca are nume? este chiar la rond?
laurin
laurin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 49
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/10/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de codryna Mier 11 Iul 2012, 10:01 am

laurin a scris:cum se numeste magazinul asta de la Cosbuc, daca are nume? este chiar la rond?

Din cate stiu eu nu are un nume, ci scrie ceva de genul materiale textile sau tesaturi la kilogram. Efectiv magazinul e situat pe Regina Maria, dar sunt cativa metri de rondul Cosbuc.
codryna
codryna
helper
helper

Numarul mesajelor : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/07/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Indra Mier 11 Iul 2012, 2:30 pm

Aidil multumesc pentru lamuriri : e clar ca trebuie sa trec pe la magazinul Victoria.
Indra
Indra
helper
helper

Numarul mesajelor : 89
Localizare : Ramnicu Valcea
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de dandana Mier 11 Iul 2012, 4:34 pm

am fost la victoria si am luat ultima bucata cu buline ura

scump insa, scump rau! 35lei/m pt un bumbac obisnuit.

nu am vazut fluturi, erau insa multe flori!
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB