Ultimele subiecte
» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyAstazi la 4:10 pm Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyAstazi la 3:51 pm Scris de LRodica

» Rochii, fuste crosetate -14
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyAstazi la 11:44 am Scris de LRodica

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyAstazi la 11:41 am Scris de LRodica

» Tehnica frivolite pe ac sau needle tatting - 7
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyAstazi la 11:39 am Scris de LRodica

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyAstazi la 11:38 am Scris de LRodica

» Primavara creativa! - CONCURS DE CROITORIE
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyAstazi la 11:36 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyAstazi la 10:26 am Scris de diada

» Fesuri,căciuli,pălării,băşti croşetate - 17
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyAstazi la 9:18 am Scris de vlad_mom

» Broderie computerizata, la masina de brodat 2
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyVin 21 Feb 2020, 2:10 pm Scris de katy2005

» Păpușile noastre
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyMier 19 Feb 2020, 9:20 am Scris de vlad_mom

» Accesorii pentru papusa Paola Reina
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyLun 17 Feb 2020, 2:43 pm Scris de vlad_mom

» Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyMar 11 Feb 2020, 9:07 am Scris de diada

» Martisoare din diverse materiale VI
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyLun 10 Feb 2020, 12:29 pm Scris de LRodica

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyDum 09 Feb 2020, 8:11 pm Scris de vlad_mom

» Probleme tehnice (masini de cusut) 5
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyJoi 06 Feb 2020, 3:13 pm Scris de diada

» Tot felul de decoratiuni-Poze si creatii (3)
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyJoi 06 Feb 2020, 3:10 pm Scris de vlad_mom

» Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna - 12
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyMar 04 Feb 2020, 6:48 am Scris de vlad_mom

» Desen, acuarela, ulei, acril... 2
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptyLun 03 Feb 2020, 11:14 am Scris de raluk0182

» Resurse si link-uri pentru crosetat(4)
Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures EmptySam 01 Feb 2020, 10:04 pm Scris de gretty

Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures

In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures Empty Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures

Mesaj Scris de dktimi la data de Vin 10 Dec 2010, 2:59 pm

Buna!

Ar fi bine sa ne cunoastem daca tot suntem "vecini" wink Poate gasim pe forum si noi prieteni cu care sa iesim la un ceai sau o cafea, daca deja avem ceva in comun - un hobby destul de interesant cos

Sper sa fie cat mai multe postari la acest subiect!
dktimi
dktimi
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 32
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures

Mesaj Scris de dktimi la data de Lun 20 Dec 2010, 7:36 pm

Nu e nimeni din Mures? Sad
dktimi
dktimi
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 32
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures Empty Re: Carte de oaspeti! Forumiste din judetul Mures

Mesaj Scris de RamonaM la data de Mier 22 Dec 2010, 9:46 am

Din judet da...Sighisoara.nu e prea departe totusi wink
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 37
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB