Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Probleme tehnice (masini de cusut) 2

+96
afilimonb
oanah
ancabanu
dansdk
carmenlenuta
clauditza
ocrucianu
peskaroosh
aidil
valentinadof
Aurora31
valentina_d1986
kerkyra
dana3082001
cilia24
maddy0805
despina13cucli
gogu1
ruca
glamvintage
cif2010
marius aur
danielabordei
alfacosmin
IOANA 80
silkpilk
Larisa
ChrisReeana
tuki_cocu
alice07
ALICET
andrasonia
M.Emilia
alinutza_andrei08
nicopop
monica11
diada
Chirrox13
ileana cosanzeana
nicoleta_mc
ellybijoux
clodi
alexia
louise27
symos
dimaoana
vero50
moruna
ancuta_ancuta
aurishta
vilcris
nastureicolorati
kla78
rianna
mykya
danyelyta28badea
emmancita
la261019
iulia1512
MihaelaT
EuIrinuca
nicoleta_vls
mdlupu
i.xell
danae
p93ia62a89
Adela Ispas
violeta25
Camy
angells
stoy
mariaz_09
Admina
Savu Ramona
margot
alexaaa08
arielas
rosita
danabarbu2007
aurelia.c
mariag
gaza
anemarie
lucianemil
norelif
tomari
laurin
jade84
avramescu
Vitrina
geany
niculaie
amoni
Karina33
Uca
MagdaMarin
100 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de Admina Vin 29 Apr 2011, 10:23 am

Ramona, Bm3500 a avut Camy si a fost multumita de ea. Eu zic sa-i dai un pm.
In alta ordine de idei, am vazut cusute vreo 4 straturi de piele groasa, pe un LS2125, deci tot electro-mecanica. Nu ar trebui sa aiba probleme BM. Mergi cu ea in service si cu bucati din materialele pe care le lucrezi, intreaba-i pe cei de acolo, cum se cos mai bine. Poate pentru piele iti trebuie un piciorus de teflon, sau pentru straturi groase unul cu buton in stanga, care se apasa cand trece peste imbinare de mai multe materiale.
Totusi la cata piele cosi tu (nu stiu cate articole cosi manual si cate la masina hug ), ma gandesc ca ar fi mai buna una veche, gen Pfaff si Singer. Aveau motorul mult mai puternic si toate piesele de metal. Poate-ti faci treaba cu una actuala, dar nu stii cat rezista, daca folosesti numai materiale greu de cusut.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de clodi Vin 29 Apr 2011, 12:14 pm

Aceeasi masina o am si eu si la piele groasa in 2 straturi sare cusatura, dar la blug nu am patit asa ceva. La imbinarile de la blugi o ajut de la rotita dar nu sare cusaturi. Am cusut si piele subtire (nu foarte subtire) in 4 si a mers fara bai. La butoniere nu am intampinat nici o problema pana acum. Ceva nu e bine reglat la masina ta. Eu zic sa te duci cu ea cat e in garantie.

Inca ceva... acul pe care il folosesti este din cele originale? Incearca cu alt ac (daca n-ai incercat deja), poate e acul prea scurt...


Ultima editare efectuata de catre clodi in Vin 29 Apr 2011, 12:17 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de Savu Ramona Sam 30 Apr 2011, 9:26 am

Multumesc de sfaturi , acele le-am tot schimbat si degeaba , tensiunea in ata am incercat toate variantele , iar la blug ca sa coasa frumos si fata si spate a trebuit sa merg pe tensiune 9 in fir , adica maxima , altfel insaila pe spate.Cat despre cusut pielea am incercat si daca am vazut ca nu merge , nici nu am fortat-o , pielea o cos tot la masina veche , Singherul isi face datoria la piele fara probleme.
Deci cred ca am sa merg cu ea , caci nu e ok ce se-ntampla.
Va multumesc de raspunsuri!
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de ellybijoux Lun 02 Mai 2011, 6:24 pm

Buna fetelor,

Saptamana trecuta mi-a adus cineva o masina Husqvarna model 2780, avea ea niste foi pe post de manual, dar sunt in olandeza...si nici google translate nu-i chiar bun si in plus erau doar cateva pagini xeroxate, nu toate. Ma rog, am gasit pe net cum ar trebui sa pun atele aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] nu-i chiar modelul meu, dar am observat ca arata asemanator. Problema e ca nu coase...la inceput a cusut, dupa care a trebuit sa schimb ata si acum nu mai merge. Am sa atasez poze, poate asa va dati seama care ar fi problema.
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img] cusatura pe spate (ata verde este cea superioara si cea rosie este in bobina)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cusatura pe fata
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] masina cu pricina
Mentionez ca pozitia acului este cu gaura spre fata, nu in lateral ca la vechiul meu Singer (care la inceput avea aceeasi problema, dar am rezolvat-o destul de repede).
Merci si va doresc spor la croit !! Smile
ellybijoux
ellybijoux
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 36
Localizare : Iasi, Romania
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de nicoleta_mc Sam 07 Mai 2011, 12:18 pm

Buna! Vin si eu cu niste intrebari. In decembrie am si eu o Singer Tradition 2250 cu 2 ani garantie . Acum mi s-a blocat levierul de mers inapoi. Nu se mai lasa miscat din loc,iar cand reusesc cu chiu cu vai sa-l misc nu-mi mai trage materialul inapoi ci imi bate pe loc. zid Ma gandesc ca o fi din cauza ca nu am uns-o niciodata, doar am curata-o de scame cu o perie micuta. In manualul de utilizare este specificata cum se face operatiunea de ungere ,care presupune sa desfac niste surubele pe acolo,dar imi este frica sa umblu la ea ca sa nu pierd garantia. Intrebarile mele sunt:1. daca o ung eu, asa cum este specificat in manual, ii pierd garantia, sau trebuie dusa la un centru autorizat? 2. Am intuit corect cauza problemei cu levierul, sau poate sa fie si altceva.? Pana acum am gasit pe acest site o gramada de raspunsuri la intrebarile mele de invatatel...sper ca si acum sa gasesc rezolvarea tot aici. Multumesc mult! Merci pupi
nicoleta_mc
nicoleta_mc
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de nicoleta_mc Mier 11 Mai 2011, 12:05 pm

Intr-un final am uns singura masina,asa cum scrie "la carte", si merge struna. Dar cu levierul tot am probleme Sad Nu se misca din loc si pace..Am sunat la un service si mi s-a spus sa o duc acolo , dar dureaza pana la 15 zile
verificarea. Asta este...va tin la curent cu problema ei...poate o sa foloseasca si altcuiva.
nicoleta_mc
nicoleta_mc
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mier 11 Mai 2011, 12:32 pm

si eu am aceeast masina ca si tine nicoleta,tot singer 2250 tradition,insa nu am avut ceva prbl cu butonul pt mers inapoi.
si de uns eu o ung cam odata pe sapta,depinde cat de mult o folosesc...
mai bn sa mergi sa o lasi sa o verifice,si sa te lipsesti de ea 15 zile decat sa te lipsesti de ea definitiv daca doamne fereste se strica definitv butonul acela...
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de nicoleta_mc Mier 11 Mai 2011, 12:43 pm

Multumesc Ileana...decizia e luata...la doctor cu ea
nicoleta_mc
nicoleta_mc
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 11 Mai 2011, 2:14 pm

Fetelor, ma adresez celor care au Brother Innovis 10A, aveti/ati avut vreodata probleme cu o astfel de masina de cusut?
Cum merge? E chiar bijuterie ? Sunt tentata sa iau, desi strang cureaua la maxim.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de diada Mier 11 Mai 2011, 2:21 pm

Eu sunt foarte multumita de ea. Si Camy o are si ii merge foarte bine! Acum mai conteaza si ce asteptari ai tu de la aceasta masina. Recomand.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de louise27 Mier 11 Mai 2011, 2:26 pm

Eu am acest tip de masina si sunt foarte multumita de ea,nu am avut probleme ;.........coase chiar si bulg pus in 2 sau 3 straturi; si-mi place ca are montat pe masina un piciorus pe care-l poti fixa printr-un surubel in pozitie paralela cu mat. (te ajuta atunci cand cosi la inceput/capat, un mat. pus in mai multe straturi) love
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 11 Mai 2011, 2:28 pm

Multumesc diada pentru raspuns. Vreau sa coasa bine, nu sunt as, sunt inca la inceput desi am mai cochetat cu masinile de cusut/croitoria.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de monica11 Vin 20 Mai 2011, 12:04 pm

Am o masina de cusut Singer de vreo 2 ani si a inceput sa sara pasi , ce trebuie sa fac? Acul a fost schimbat o singura data dar e pus bine pentru ca am cusut cu el shi mergea bine .A inceput asa deodata..
monica11
monica11
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 10/03/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de Vizitato Vin 20 Mai 2011, 12:14 pm

Trebuie sa verifici daca masina este unsa, daca nu este prins vreun fir de ata sau de praf....
E un o masina Singer noua (model) sau una veche ?!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de geany Vin 20 Mai 2011, 12:16 pm

Daca ai cusut material elastic, este normal sa-ti sara cusatura. Trag concluzia ca nu folosesti ace in functie de materialul ce-l cosi, deci foloseste acul potivit materialului, apoi, poate chiar vei descoperi ca masina nu are probleme. E doar o presupunere Smile Bafta


Ultima editare efectuata de catre geany in Vin 20 Mai 2011, 2:35 pm, editata de 1 ori
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de monica11 Vin 20 Mai 2011, 12:29 pm

Am incercat sa peticesc o salopeta de munca a sotului destul de subtire , nimic elastic .Acul este de 90/14 .
monica11
monica11
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 10/03/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 20 Mai 2011, 12:42 pm

Fetelor, eu am innovis 10 si imi insira uneori, am modificat pasul si gata, s-a rezolvat pb. Imi face zgomot metalic la unele cusaturi si dupa ce am uns-o in zona suveicii, nu se mai aude zgomotul metalic asa de rau/tare.
Chestia cu unsul masinii nu o stiu dar din moment ce am in trusa ei si pensulica eu o folosesc la unsul ei (o avea alta intrebuintare pensulica aia?).
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de geany Vin 20 Mai 2011, 12:46 pm

pensula este pentru curatat de scame. Uleiul se pune cu picatura.

Monica, poate ata sau pasul de cusatura. Incearca si ce-a spus Habana, poate are vre-o scama agatata...


Ultima editare efectuata de catre geany in Vin 20 Mai 2011, 2:36 pm, editata de 1 ori (Motiv : scriu putin si prost :))
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de monica11 Vin 20 Mai 2011, 1:34 pm

Scuze, nu vazusem ce a scris Habana. Adevarul este ca e de ceva timp neunsa si acum ca am nevoie de ulei nu il gasesc Sad pana acum il tot vedeam prin sertare . Masina este Singer 8280
monica11
monica11
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 10/03/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 20 Mai 2011, 2:49 pm

Multumesc mult Geany de raspuns...si am gresit daca am pus uleiul cu varful pensulei? Merge mai frumos acuma, nu mai face atat zgomot metalic.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de geany Vin 20 Mai 2011, 3:20 pm

Nu n-ai gresit, alta data pui doar picatura. Pensula o poti spala cu sampon sau detergent de vase.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 20 Mai 2011, 3:35 pm

Geany, eu am o sticluta de ulei pt masini de cusut de pe timpul cand eram liceana si lucram la masina de cusut a mamei mele, are 100ml (nu cred ca mai e bun) si nu are mecanism de picurare, se gaseste in comert ulei pt masini de cusut si de unde sa iau?
Scuze ca te bat la cap cu intrebarile.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de monica11 Vin 20 Mai 2011, 4:08 pm

Habana si Geany multumesc frumos de ajutor hug Cand voi gasi uleiul voi incerca din nou masina. Dar daca nu dau de el pot unge masina cu alt tip de ulei, cum ar fi de masline? wink
monica11
monica11
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 10/03/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de aurishta Vin 20 Mai 2011, 4:19 pm

In nici un caz, distrugi masina! Trebuie sa folosesti doar ulei pentru mecanisme fine! Uleiul alimentar se intareste si este groaznic cand trebuie inlaturat! Sa nu faci asa ceva!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de monica11 Vin 20 Mai 2011, 4:23 pm

Uff, multumesc ptr raspuns , sper sa il gasesc, inca il caut Rolling Eyes
monica11
monica11
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 10/03/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 2 - Pagina 6 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB