Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

+151
symos
kamelyaa
tinassyliliana
valentyna_sweetly
mykya
veniciuc nicoleta
superpower
Dolores
Buburuza
adadebu
Savu Ramona
Sabine
kmn
razvan_mokile
crumaoli
ada+
amnro
rossana
violeta25
Camy
Pongonel
Marry
ioana soare
tomari
marcelamihalcea
mnarcisa
zylv
cretu_veronica22
PetroN
miţu
julix_2007
louise27
manuela29
gabi1795
m.m.
Eva
Gabiuta
madelainemarie
Cristina_Ionela
danae
europolis
anigherman
gratziela
hanna montana
Floren
irinel62
CCristinaC
Ela
Acarina
cristina.moncea
cris69
rosita
Dragonfly
piciul
telena
ciresicca
DANIELA.I
doraly
sunflowers
kla78
Alina.C
rebel
valentinadof
aidaalex
geo_narcisa
teisoara
Indra
craciun lidia
29lorena
pepy24
M.Emilia
RamonaM
margelutamea
aleahim67
MagdaMarin
iulia bumbu
Cristache
emi
cookie
elutzamicutza
AlinaJ.Bijoux
lorinaoo1
geany
rivka
came_lia
danabarbu2007
albinlei
Oana Crivat
virus
ionelita
Noemi
Danny24
andreea1611
Tache Marilena
dominiq
christabelle
mimy
CristineluG
claudiana
deedee_d_89
anagalina
gepiza
SilviaDumitrescu
samo99ro
Karina33
pisi
oli65
Lucia Ro
7furnici
arielas
diada
totolina
Adriana13
sonytzu
AlyC
amoni
Giobsy
laurin
carticoiaica
betymi72
Mada
icabica
nicky3128
Lali
anda
emmancita
dicioanacris
ionela stefan
MihaelaT
ancuta_ancuta
cory74
aurishta
catalinac
codruta-cosmina
Andata
leonutza69
aba
danadea
Steluzza
ral
m-julie
AKD
Uca
daiana25
adelina24
bibitu
stoy
petronela2008
Adelaida
clodi
Admina
155 participanți

Pagina 10 din 14 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul

In jos

Votati cel mai frumos sarafan!

Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 3% 
[ 23 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 4% 
[ 27 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 10 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 4% 
[ 26 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 11% 
[ 79 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 5% 
[ 33 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap8%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 8% 
[ 60 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 11% 
[ 78 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 14 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 3 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 3% 
[ 21 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap9%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 9% 
[ 66 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 5% 
[ 39 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 5% 
[ 34 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap6%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 6% 
[ 43 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_lcap7%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Vote_rcap 7% 
[ 51 ]
 
Total voturi : 723
 
 

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Mier 27 Oct 2010, 2:42 pm

rade siner imi chinuiam creierii si ma uitam din nou la sondaj zicandu-mi: " Oare am facut vreo gafa?" Nu am vazut eu bine? Ca nu reuseam sa descifrez mesajul tau.
Diada kiss
rade rade rade


_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 27 Oct 2010, 2:45 pm

Felicitari!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Rose
Sa le folositi sanatoase si sa participati si la urmatorul concurs! hug pupi

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de totolina Mier 27 Oct 2010, 2:47 pm

felicitari si din partea mea kiss
sa folositi sanatoase produsele si sa ne mai aratati minunatii, ca sa avem de unde sa ne inspiram.
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de AlyC Mier 27 Oct 2010, 2:48 pm

Felicitari fetelor inca o data !!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 5479
AlyC
AlyC
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Mier 27 Oct 2010, 2:59 pm

bucurie Felicitari tuturor participantelor!

Multumim foarte mult pentru premii si pentru suplimentul acordat... Flowers

Uca mai sti ce ti-am zis?! wink Am avut dreptate!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de mnarcisa Mier 27 Oct 2010, 4:13 pm

Felicitari castigatoarelor!!! cat si tuturor participantelor si Virus.
Flowers
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Mier 27 Oct 2010, 6:06 pm

Multumesc mult! Ca la premiile serioase trebuie sa-mi scot biletelul sa nu uit cui sa multumesc.

Intai si-ntai adminelor ca organizeaza concursuri asa interesante si motivante! Chiar a fost o participare diversa si-am vazut sarafane foarte frumoase.

Multumesc BROROM ca oferiti premii asa substantiale! Promit ca o sa folosesc la maxim(fara sa intind coarda peste puterile ei) masina castigata.

Multumesc tuturor celor ce m-au votat!

Multumesc Anne pentru modelul ales si pentru poze! Sa porti sarafanul cu drag!

Multumesc celorlate participante ca am vazut modele frumoase pe care la nevoie le pot 'fura' in viitor!


Serios vorbind nu ma asteptam sa fiu pe primul loc. Ma bucura, insa, nespus ca v-a placut ce-am facut. Ma bucur si de premiu, as minti ca nu-mi trebuie sau ca n-am ce face cu ea, abia astept sa o pun la treaba, sa vad ce si cum merge, cat poate! Sa ma joc la ea!


Multumesc tuturor ca n-a mai iesit scandal ca la alte concursuri! Poate asa invatam sa ne bucuram de un concurs indiferent cate participa si care-i miza.

Multumesc! kiss
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de danae Mier 27 Oct 2010, 6:43 pm

Felicitari tuturor, fetelor, Virus! Toti ati muncit si ati facut lucruri frumoase. Sa fie purtate cu drag. Si adminelor felicitari pentru concursurile organizate kiss
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 27 Oct 2010, 6:47 pm

Felicitari tuturor! Si mie imi placeau sarafanele de pe podium si mi-a fost greu sa ma hotarasc-imi pare bine ca au fost apreciate si votate! bucurie
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de petronela2008 Mier 27 Oct 2010, 6:54 pm

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantilor ! Pentru mine toate sunteti pe primul loc. Flowers
petronela2008
petronela2008
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 48
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de virus Mier 27 Oct 2010, 8:15 pm

CORY 74 FELICITARI sti parerea mea si am curajul sa o spun si aici pe fata , tu meritai sa fi pe primu loc si din punc de vedere executie si din punct de vedere prezentare , ca aspect produs finit este net superior , nu tia scapat produsul nearanjat inainte de fotografiere , simetria este in frunte pe produsul tau , detaliile (florile)sant puse simetric (distanta este egala si in stanga si in dreapta) ce sa o mai lungesc cu vorba este frumos , finut si cu bun gust , un produs de vestimentatie pentru adulti care poate fi purtat la o plimbare , la o intalnire fie ea si de afaceri asortat bine . Inca o data felicitari
virus
virus
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 166
Varsta : 45
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/09/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Mier 27 Oct 2010, 8:16 pm

Multumesc frumos, Virus!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de bibitu Mier 27 Oct 2010, 8:17 pm

am aparut si eu la sfirsit si la fix sa felicit castigatoarele, si succes in continuare tuturor ,iar maderatoarelor cat mai multe concursuri,si asa e cel mai bine fara cearta,,nu vreau sa pun paie pe foc dar daca intrau si cele doua sarafane care au postat mai tarziu sigur ieseau discutii...... pocnit bataita aoileu, nu ,nu, nu dati gata nu am zis nimic felicitari inca o data, bucurie bucurie ,hai nu faceti cinste beat beat
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de marcelamihalcea Mier 27 Oct 2010, 9:03 pm

Toate sunt f frumoase! Greu de ales! O votez,totusi pe Clodi,nr 18 hug
marcelamihalcea
marcelamihalcea
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 70
Localizare : braila
Data de inscriere : 09/10/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de leonutza69 Mier 27 Oct 2010, 9:03 pm

Felicitari fetelor, tuturor si bineinteles felicitari speciale Karinei pentru premiu si un special Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 76911 ....daca-mi da-ti voie, stie ea de ce....!
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Gabiuta Mier 27 Oct 2010, 9:16 pm

Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 ThBRAVO2 tuturor participantelor si Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 2487 cistigatoarelor.
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de nicky3128 Mier 27 Oct 2010, 9:35 pm

Felicitari castigatoarelor Flowers dar si celorlalte participante.Multumim adminelor si sponsorului caci datorita lor s-a putut desfasura acest concurs minunat bucurie
nicky3128
nicky3128
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 36
Localizare : braila
Data de inscriere : 19/01/2010

http://bijuuri-nicky.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Floren Mier 27 Oct 2010, 9:39 pm

Jos palaria pentru toti concurentii si lucrarile lor!Admiratie continua adminelor si"ajutoarelor"lor!Cinste sponsorilor si multumiri pentru premiile puse la bataie!Castigatoarelor,spor la folosit obiectele castigate!Felicitari tuturor! ura ura ura
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de ciresicca Mier 27 Oct 2010, 10:49 pm

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantilor!
A fost o placere pentru mine sa concurez si sa vad atatea creatii frumoase hug
ciresicca
ciresicca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 45
Localizare : bacau
Data de inscriere : 28/02/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de zylv Mier 27 Oct 2010, 11:21 pm

virus a scris:CORY 74 FELICITARI sti parerea mea si am curajul sa o spun si aici pe fata , tu meritai sa fi pe primu loc si din punc de vedere executie si din punct de vedere prezentare , ca aspect produs finit este net superior , nu tia scapat produsul nearanjat inainte de fotografiere , simetria este in frunte pe produsul tau , detaliile (florile)sant puse simetric (distanta este egala si in stanga si in dreapta) ce sa o mai lungesc cu vorba este frumos , finut si cu bun gust , un produs de vestimentatie pentru adulti care poate fi purtat la o plimbare , la o intalnire fie ea si de afaceri asortat bine . Inca o data felicitari
asta este punctul tau de vedere,si nu are rost sa ne apucam sa ne vaitam pe aici ca nu a castigat preferatul nostru.a castigat cel mai bun,si sunt foarte incantata ca s-a castigat pe bune.mie,chiar i mi-ar face placere sa se discute pe marginea concursului despre toate sarafanele participante,asta ca sa stie fiecare concurent/a ce unde are lipsuri.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de elutzamicutza Mier 27 Oct 2010, 11:52 pm

Felicitari si de la mine castigatoarelor, dar si tuturor celor care au participat. A fost un concurs frumos pe care l-am urmarit cu sufletul la gura si din care a fost o placere sa fac parte. Mai ales ca a fost prima data cand am avut curaj sa vad cam pe unde ma situez. Nu in ultimul rand a fost pentru prima data cand am avut motivatia sa duc un proiect pana la capat, aproape "ca la carte".
Va pup pe toate si pe toti, iar castigatoarelor le doresc sa se bucure la maxim de premii (si bineinteles sa ne arate si noua rezultatele utilizarii lor Smile )
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Joi 28 Oct 2010, 12:33 am

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor, (participantului). A fost un concurs frumos cu muulte postari frumoase.Asa da!Sa purtati sanatoase sarafanele, sa fiti fericite si castigatoarelor sa se bucure de premii!! Flowers bucurie
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 28 Oct 2010, 7:15 am

Felicitari Karina,Ucabety,Cory si Stoy,.
Si toturor paricipantelor(tilor).
Eu una sunt o castigatoare caci nici prin cap nu-mi trecea sa-mi fac unul.
iar acum sunt fluierata pe strada

Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 Wink
O fi din cauza tocurilor,o fi sarafanul scurt cu vedere la picioare,o fi faptul ca am mai slabit Question
Nu stiu ,imi place sa intorc priviri pe strada.
Inseamna ca nu am imbatranit.
Cum l-am purtat cand am fost la spital la fizio ajunsesem ca portarii sa ma salute ,crezand ca lucrez acolo. rade
Iar asistentele din domnisoara nu ma scoteau,desi le povestisem ca am 2 copi acasa.

Multumesc BROROM,Adminei si Diadei ca m-au mobilizat sa-mi mai fac cate ceva. Merci
Astept cu placere si alte provocari.
Va kiss

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de adelina24 Joi 28 Oct 2010, 9:06 am

Felicitari castigatoarelor! Felicitari tuturor celor care au muncit !
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de tomari Joi 28 Oct 2010, 9:48 am

Tuturor
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 10 935843







tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 14 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB