Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Hainute pentru copiii nostri (1)

+25
Clio_Ela
arime
vilcris
livia1981
ortansa
ioana soare
geany
Buburuza
ariana
totolina
cris69
Vianne
zylv
Valentina
mihatm80
anne-marry
ileana cosanzeana
tomari
Admina
irinaindira
duchess
Camy
diada
MihaelaT
lorinaoo1
29 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de diada Sam 13 Iun 2009, 9:29 am

Absolut S.U.P.E.R.B.E.! foarte foarte reuste, sa le poarte cu placere Lorenuca! love love love camasile sunt foarte bine facute! nu mai am cuvinte, toate sunt frumoase!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de ariana Sam 13 Iun 2009, 9:42 am

Diada,foarte reusiti pantalonasii love
Camy,sunt superbe ultimele creatii felicitari. kiss
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 13 Iun 2009, 9:47 am

Vai ce hainute frumoase faceti!!! Ma omorati cu broderiile.
Diada, sunt grozavi pantalonii. Sa-i poarte sanatos Petru.
Camy, sunt super hainutele! Imi place grozav primul costumas.
Bravo, fetelor! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de Admina Sam 13 Iun 2009, 7:05 pm

Vai... ce mamici harnice sunteti toate. Ma oftic, sincer va zic Embarassed Eu sunt o mama denaturata, recunosc sus si tare si trec la colt 10 minute, cu fata la perete.

Diada, superbi si blugii, brodati si sport, plus surfilatul la vedere, ca asa e trendi wink
Camy, ce sa mai zic, tu nu postezi o batista, ca mine, postezi o intreaga colectie de haine. Ai un spor, viteza, indemanare, talent... ce mai, de toate din belsug. Sa-ti traiasca printesa mica, e o scumpa pupi

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de livia1981 Sam 13 Iun 2009, 11:04 pm

Fetelor am lipsit cateva zile si ce-ati facut aici!!!
Felicitari pt toate lucrusoarele frumoase! Panatalonii lui Petru si costumasul galben al Lorenei, m-au dat pe spate!
Nici eu n-am stat degeaba, dar ce-am facut eu nici nu se compara cu frumusetile astea. N-am masina de surfilat, cu toate ca tare imi doresc una Sad si nu-mi iasa hainutele cum as vrea eu. Cand o sa prind curaj o sa postez si eu hainutele lui Stefan.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de diane Sam 13 Iun 2009, 11:20 pm

woa... ce dragute sunt hainutele astea..
camasuta aia rosie e dementiala love
avatar
diane
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/06/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de diada Dum 14 Iun 2009, 12:17 am

livia1981 a scris:
Nici eu n-am stat degeaba, dar ce-am facut eu nici nu se compara cu frumusetile astea. N-am masina de surfilat, cu toate ca tare imi doresc una Sad si nu-mi iasa hainutele cum as vrea eu. Cand o sa prind curaj o sa postez si eu hainutele lui Stefan.

deja ma superi, cum adica sa prinzi curaj? sunt facute de tine, munca ta, nu iti trebuie curaj hug abia astept sa le vad, oricum urmatoarele pe care o sa le faci sigur ies mult mai bine! pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de ioana soare Dum 14 Iun 2009, 6:00 pm

Ce mamici talentate aici! love

Diada sunt superbi pantalonasii! ura
Foarte sic, cu broderie si buzunarase la spate!
Multumesc pentru pontul cu tiparul de carton! pupi

Camy ca de obicei superbe creatiile pentru Lorena! Flowers
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de livia1981 Dum 14 Iun 2009, 11:41 pm

Mi-am gasit curajul pupi Diada.
Sunt ale mele si le-am facut cu drag pt puiul meu, chiar daca nu sunt perfecte.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 15 Iun 2009, 12:01 am

Livia, eu te cert prima Smile pai asa hainute frumoase tu le ti ascunse? pai se poate?
Sunt frumoase si sa le poarte sanatos puiul tau. pupi
A mea e asa incantata cand îi fac cate ceva si mi-e tare drag cand se admira in oglinda si ce cuminte sta la proba wink


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Lun 15 Iun 2009, 12:10 am, editata de 1 ori

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de livia1981 Lun 15 Iun 2009, 12:09 am

Eu chiar asteptam critici /sugestii...dar mi-am prins bine "certa" ta Mihaela pupi Le-am facut acum cateva zile, dar cand am vazut ce frumoase sunt cele de aici, m-am rusinat... Embarassed
"Pilu" meu nu sta nici la imbracat nici la pozat, nu stie decat sa fuga, asa ca n-am model inca, sa mai cresca putin Laughing
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 15 Iun 2009, 12:11 am

Te asteptam si cu alte creatii! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de Camy Lun 15 Iun 2009, 12:13 am

LIVIA si eu vreau sa te cert,imi plac tare mult ,ce camasuta smechera i-ai facut wink ,cum sa nu ni le arati si noua ,felicitari pentru toate,sunt foarte frumoase.

fetelor va multumesc pentru cuvintele frumoase.

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de ariana Lun 15 Iun 2009, 9:53 am

Livia sunt foarte frumoase lucrusoarele pentru puiul tau love sa le poarte sanatos iar tu sa fii la fel de bee si sa-i mai faci ca te descurci foarte bine. kiss
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de Eva Lun 15 Iun 2009, 2:26 pm

Livia, felicitari! Sunt frumoase hainutele facute de tine, de ce sa n-ai curaj sa le arati?

Camy, imi plac mult de tot rochitele Lorenei! De ultima m-am indragostit! love Ce-as vrea si eu materiale din astea, dar nu gasesc Sad !
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de diada Lun 15 Iun 2009, 3:28 pm

Livia, imi place foarte mult ce i-ai cusut puiului tau! mai ales camasuta! eu deocamdata nu am facut nici o camasa asa ca tu esti mai tare decat mine la faza asta, ma bucur ca ai prins curaj! pupi Pantalonii verzi au buzunar lateral? love

Felicitari si te mai asteptam cu creatii! pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de Camy Joi 18 Iun 2009, 9:22 am

bun fetelor,am reusit si eu sa termin ieri sarafanul lorenei gogosar ,am vazut intr-un magazin modelul si mi s-a parut cam scump asa ca am trecut pe la mateeriale si avea blug i-am lut 60decm si i l-am facut.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



va pupic dulce hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de Admina Joi 18 Iun 2009, 9:34 am

Livia, chiar te pricepi! Super hainutele pentru puiutul tau. love Si nu le piti in dulap, pozeaza-le, da-le la purtare, ca sunt foarte reusite, ai de ce sa fi mandra.
Camy, eu nu ma mai joc cu tine. Eu vad ceva, imi place, vizez la acel lucru, planific... si pana una alta, apare altceva si uit de acel proiect. Tu ai vazut ieri, ai facut azi si maine poarta copila. ura Esti super talentata si vitezomana, draga mea. Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de ariana Joi 18 Iun 2009, 10:14 am

Camy foarte frumos lucrat sarafanul love esti foarte rapida bee sa-l poarte sanatoasa Lorenuca.
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 18 Iun 2009, 10:30 am

Camy, SUPER, SUPER! Vai ce-mi place! Ma omori cu atatea frumuseti. Ti-a iesit bestial! ura ura ura ura pupi
Hainutele pt copii sunt foarte scumpe si e si pacat sa nu-i faci cand lucrezi atat de frumos.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 18 Iun 2009, 11:30 am

Ce harnice ati fost in ultima saptamana! Nu imi vine sa cred cat am pierdut Sad

Diada, pantalonasii sunt super! Frumosi si practici. Imi spui, te rog, ce material ai pus sus,. la betelie? Cel negru, e ceva cu elastic?

Livia, hainutele pentru Stefan sunt foarte reusite si frumoase! Cum sa le tii nepozate?? Sa le poarte sanatos si la cat mai multe! (Pe Victor al meu il cheama si Stefan Smile

Camy,... nu am cuvinte... ca de obicei. Superbe, si Lorenuca ta e o mandrete!

Am cusut si eu cateva hainute pt cnepotica mea, in sfarsit , maine pun pachetelul. Nu sunt ele prea reusite, dar sper ca urmatoarele sa iasa mai bine. (o sa le pozez azi)
Camy m-a ajutat si m-a sfatuit pas cu pas, plus calcule, masuratori... e greu fara proba, cand manechinul e la 2000 de km Sad
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de diane Joi 18 Iun 2009, 11:40 am

Camy, vrei sa fii mamica mea? rade Flowers
avatar
diane
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/06/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de livia1981 Joi 18 Iun 2009, 3:08 pm

Camy e super sarafanul Lorenei, sa-l poarte sanatoasa! Ce lucruri frumoase iasa din mainile tale, ai vreo scoala de croitorie? Poate ai mai scris dar am trecut cu vederea.
Si eu as fi vrut sa te am de mamica sau macar sa ma ti langa tine pe post de ucenic Smile
Multumesc Mihaela sa fie sanatos si Stefan al tau pupi

Sunt tare scumpe hainutele pt copii si nu necesita mult marerial, eventual mai multa migaleala, de multe ori am gasit ceva mai ieftin pt mine. Eu costumasul ala cu camasa si panataloni, l-am facut mai mult de "ciuda", am vazut in magazin unul asemanator cu 40 lei mi s-a parut enorm, probabil ca-l poarta doar vara asta. Asa ca i-am facut unul dintr-o camasa de-a lui tati pe care oricum n-o mai purta si ma costat doar cateva ore. Smile
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de diada Joi 18 Iun 2009, 3:27 pm

Mihaela_s75 a scris: Imi spui, te rog, ce material ai pus sus,. la betelie? Cel negru, e ceva cu elastic?

este chiar elastic lat de 7,3cm, dat in doua, Admina sa traiasca Flowers ea mi l-a dat love

Camy, ti-a iesit super, super, ca in magazin! sa-l poarte cu placere Lorenuca! love love love Bestial!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 18 Iun 2009, 6:41 pm

Na, ca m-am pus pe facut poze... florile, cumparaturile (pe care le pun mai tarziu dincolo),,, si acum incercarile mele pt nepotica mea.
Camy m-a indrumat pas cu pas, a facut pana si calculele pentru tipar. Multumesc inca o data, Camy!
Manechinutzul meu e la aproape 2000 de km, asa ca proba nu am facut... sper sa fie bune...

Prima, facuta dintr-o fusta lunga pe care n-o purtam...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

La a doua am fost atat de isteatza, ca nu m-am mai gandit la imbinarea bucatilor, ca sa iasa bine modelul. Si nici bentita nu am pus-o cum trebuie Sad Dar merge, la joaca prin curte macar.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Apoi, cea roz facuta din bucatele ramase de la o rochie facuta pt mine cu ceva vreme in urma. nu stiu cum am pozat-o, dar arata mult mai bine decat in poza Smile. E fff larguta, sper sa o pozeze sora mea si imbracata cu ele, si sa va arat. Daca , o pozez eu luna viitoare, cand merg acolo Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Urmatoarea in clos, si ultima incretita pe ata elastica, la fel ca prima.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (1) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB