Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua, impreuna!-8

+45
Serban Valentina
Marry
arielas
danabarbu2007
danabekk
ema
Adela Ispas
rosita
Karina33
ivanoiuadela9
amoni
violetas
marami
Noemi
melus
kitty_1973
carmelda
cory74
cris_27
bibitu
firicel
Admina
geany
Tache Marilena
samo99ro
iuliana72
came_lia
AlinaJ.Bijoux
europolis
roxanabacila
Giobsy
cris69
leonutza69
mikybt
betymi72
lotus nufar
Nicoleta Irimescu
diada
CCristinaC
MagdaMarin
SilviaDumitrescu
julix_2007
mnarcisa
veniciuc nicoleta
MihaelaT
49 participanți

Pagina 33 din 33 Înapoi  1 ... 18 ... 31, 32, 33

In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 10 Oct 2010, 11:22 am

Stai un pic sa ma vopsesc ca ma imbrac si schimb pozele ca mai am timp.
Si ma si machez si coafez dama .
Si culoarea nu o schimb ca imi place tare mult,dar o sa incerc sa ma vopsesc mai des wink .
Aseara m-am grabit ca tot eram prima,dar remediez problema azi.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 10 Oct 2010, 11:36 am

Eu cred ca-ti place ca altfel nu te-ai fi vopsit asa, dar eu raman la parerea mea ca ceva mai inchis te va prinde mult mai bine. Astept pozele.
Eu mi-s satena, pe la 18 ani am inceput cu negru albastrui si am mers asa pana pe la 23 cand am incercat rosu, am revenit iar la negru vreo doi ani, ba am fost si negru movuliu rade si iar am revenit la rosu, chiar si rosu turbat...avantaj, ocii verzi. Am mai incercat o tura negru, dar mai imbatranisem si parca imi scotea ridurile in evidenta asa ca am renuntat definitiv, din nou rosu rade apoi am vrut sa incerc ceva deschis am inceput cu suvite coniac peste rosul meu, si tot mai deschise pana am ajuns la blond chihlimbar. Multi imi ziceau ca-mi sta bine, dar eu nu m-am putut obisnui cu mine asa, nu eram eu asa ca schimbare rade rade rade am trecut la saten, castaniu, ciocolata si de un an sau mai bine am revenit la rosul meu sau violet star. Ma fac acasa dar cand vreau schimbari merg la salon ca nu vreau sa raman bec Smile
Nu ma fardez strident, nu am folosit si nu folosesc fond de ten, pudra, doar o crema buna, dar asta zilnic. Chiar de-s in trening capul trebuie sa fie aranjat wink
Fug la oale ca fac tocanita cu piure si ardei copti...azi ioc zama ca nu vor si nici eu.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de samo99ro Dum 10 Oct 2010, 12:57 pm

Buna dimineata, mai pe la pranz asa... Cum va las singure, cum o luati razna! Aseara v-am lasat in cafenea si acum va gasesc la coafor. Bravooo... Va faceti de cap. La propriu.
Eu acum imi beau cafeaua. Am fost pe afara dupa cumparaturi si un pic mai incolo ma duc sa pun niste pulpe de pui la gratar. O sa le pun niste ciuperci langa. Fiu-meu abia asteapta. Il ajuta pe tata sa mestereasca ceva la geamurile de la balcon si pe urma trebuie sa-i hranesc. Si le fac si o tuica fiarta, chiar daca azi e mult mai cald ca ieri.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de leonutza69 Dum 10 Oct 2010, 12:57 pm

Mihaela, ai dreptate cu parul lung....eu pentrumult timp am avut parul scurt, comod....dar cum l-am cunoscut pe sotul...el ma vrea cu par lung si asa in decursul a 12 ani de casnicie am tot lasat lung, taiat, colorat etc...am ajuns anul asta intr-o faza cam asa[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si deja nu ajunsesem la un coafor de vreo 3 luni ...eram tot cu el prins pentru ca imi era cald, sau la munca trebuie sa-l prind pentru ca lucrez cu vopsele si risc sa-l murdaresc ....m-am hotarat la o schimbare radicala, scurt...vb cu sotul , nu vrea dar il conving... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si ma duc la coafor si aia de acolo, nu si nu...ca e pacxat , hai ca-ti fac suvite si asa schimbi , te vezi altfel , o sa-ti placa[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]nu era rau dar tot asa, trebuie sa-l faci cu placa, sa nu-l ti legat ...ma rog stitti cum e , am rezistat eu inca o luna dupa care in iulie l-am taiat inainte de a pleca in vacanta in romania pana pe umeri drept si tot nu-mi place si in august l-am tuns asa[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si nu va spun ce comoditate...cat de bine ma simt ....e adevarat ca sotul a ramas [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dar i-a trecut, s-a obisnuit....acum trebuie sa-l tund din nou e o freza care se cere retusata la 6 saptamani , doua luni cel mult....si vreau si sa scap de suvitele astea care nu ma prea incanta...oricum pentru mine cat de frumos era parul lung, a fost un stres...de fiecare data cand trebui sa-l speli , sa-l aranjezi, fa-l cu placa etc....pentru cine il are un pic mai cret e mai simplu dar al meu e lins si aici din cauza apei se umfla...in Ro sta mai bine dar aici trebuie sa-l asez dupa dus, cu perie, placa! Acum Magda sa nu te superi pe noi, este parerea mea....eu ma saturasem de par lung....bininteles ca fiecare face ce vrea, [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] tuturor , o duminica placuta!
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 10 Oct 2010, 1:17 pm

Leonutza, iti sta bestial! Imi place foarte, foarte mult cum te-ai tuns, te intinereste o mie de ani(am vazut in poza pe magaoaie ca te-ai tuns) wink
Mai tarziu o sa caut poze cu toate culorile si coafurile pe care le-am avut de-a lungul timpului..da sa nu radeti ca va shot wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de leonutza69 Dum 10 Oct 2010, 1:49 pm

da, da..vrem sa vedem...sa sti ca si mie mi se pare ca-mi schimba fata, rifdurile sant tot acolo dar parca ma intinereste....pofta mare fetelor, eu ma duc la pranz la cumnata ca a facut peste....vb dupa!
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 10 Oct 2010, 1:54 pm

Ziua buna doamnelor, am aparut si eu cam tarziu pe aica dar na...Oricum merg imediat la dulapul meu nearanjat, ca apoi nu mai am timp.
Afara e frumos dar, racoare 11gC!!!Abea de maine se va mai incalzi putin, vre-o 2 zile!!!
Va pupacesc si ne citim mai incolo!!! kiss O zi minunata!!! prietenie

Leonutza iti sta f. bine asa!!! Imi place mult!!!!Si eu de asta vara tot zic ca merg sa ma tund dar nu am ajuns. Nu m-am mai tuns de anul trecut din mai, cand am avut banchetul de la facultate. De vopsit nu m-am vopsit pana niciodata desi de cand sunt mica imi doresc sa ma fac blonda, ca si cantareata mea preferata.Imi fine...poate candva am sa ma fac!!! wink
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 10 Oct 2010, 2:51 pm

E superba coafura Leonuta,eu nu m-as tunde asa scurt.
Mihaela eu sunt leoaica de zodie (ai vazul leu de alta culoare rade ) d-aia ma simt asa bine cu parul blond.
Si abia am scuze in trafic cand sunt unii prea grabiti si ii incurc cand stau mult sa ma asigur,dee sunt blonda rade ,ca prefer sa fiu proasta decat in spital sau mai rau.
Aa si inca ceva am ochii galbeni(ocru),nu folosesc creion la ochi ci doar fard de pleoape nuante de cafea cu lapte,nisipiu,rimel(doar supreshock),contur maro deschis si ruj cafea cu lapte sau putin mai inchis (cu aur de 24k wink ).Nici fond de ten nu folosesc.
Ocazional o crema de noapte.
Tu lucrezi cu "publicul"si trebuie sa fi un exemplu.Eu nu de aceea nu ma aranjez des.Cand stai acasa nu iti mai arde de aranjat.

Si poti spune ce doresti, ca cu triplockul nu voi arunca dupa tine niciodata rade la cat mi l-am dorit si acum ca e reglat si merge bine poti sa ma si bataita ca nu ti-l dau.
O sa notez in agenda sfatul tau.Si fii sigura ca daca il aplic tu vei fi prima care afli pupi

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 10 Oct 2010, 2:58 pm

Magda, tocmai am intrat sa scriu ca am vazut pozele rade no, alta viata, alt om dar deh, azi mi-s Gică contra...tot ceva mai inchis iti sta mai bine si nu ruj maro pupi
Ce sa zic...fardul de pleoape imi da senzatia(ce vad in poza) de cearcane, poate mai bine ar merge un gri sidefat si alt ruj din punctul meu de vedere...asta(scuze) te face stearsa.Nu pe toata lumea prinde bine nuantele de maro.
Am stat doi ani acasa cand a fost Diana mica, ma imbracam mult in trening, blugi, adidasi ca era foarte practic, dar capul il aveam aranjat...trezit mai repede ca si copila, spalat, cafea, fardat in 5 minute si alta viata.

Fug sa incep caietele...dar mai revin.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 10 Oct 2010, 7:03 pm

Buna searaaaaa! hhheeeeeeiiiiiii unde umblati? de la oara 3 nu a mai dat nimeni pe aici...... ce o-ti (habar nu am cum se scrie) fi facand????........

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de virus Dum 10 Oct 2010, 7:06 pm

pozele de la sarafan wink
virus
virus
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 166
Varsta : 45
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/09/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 10 Oct 2010, 7:13 pm

taci ma ce le-am vazut inganfat rade , dar eu sunt fecioara (ca zodie), si foarte rar o sa auzi laude. Dar daca e ceva de criticat..... prima sunt rade
Acu vorbind serios era gata sa sar la gatul tau asa la prima lecturare. Dar cand m-am uita mai bine am vazut si inteles ce si cum sta treaba si m-am lamutit. Mai am o mica nelamurire dar te toc dupa concurs inganfat

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 10 Oct 2010, 7:17 pm

Seara buna, ordinea mea in dulap nu s-a terminat inca!!!! Abea ce am luat puloverele de pe sarma de la aerisit!!! Mai trebuie sa le pun in dulap si gata!!! Si apoi la facut baie cu mine!!!
Silvia bine ai venit si in seara asta pe aici!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de virus Dum 10 Oct 2010, 7:22 pm

SilviaDumitrescu a scris:taci ma ce le-am vazut inganfat rade , dar eu sunt fecioara (ca zodie), si foarte rar o sa auzi laude. Dar daca e ceva de criticat..... prima sunt rade
Acu vorbind serios era gata sa sar la gatul tau asa la prima lecturare. Dar cand m-am uita mai bine am vazut si inteles ce si cum sta treaba si m-am lamutit. Mai am o mica nelamurire dar te toc dupa concurs inganfat
astept cu nerabdare si sa sti ca pot sa fac fata la de toate rade
virus
virus
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 166
Varsta : 45
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/09/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 10 Oct 2010, 7:28 pm

SilviaDumitrescu a scris:Buna searaaaaa! hhheeeeeeiiiiiii unde umblati? de la oara 3 nu a mai dat nimeni pe aici...... ce o-ti (habar nu am cum se scrie) fi facand????........
Uite io sint aci si facui placinta cu mere, ca d-aia e toamna. Sa mincam placinta cu mere. Pun de-o tuica fiarta?
wink
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Dum 10 Oct 2010, 7:33 pm

da si mie Cristina placinta::
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 10 Oct 2010, 7:35 pm

Iti dau cu placere, ca am facut doua tavi. Am luat drojdie (dospita parca se cheama) de la Dr. Q. si mi-a crescut coca....de am mai dat o serie de mere pe razatoare ca era pacat de coca sa nu o fac placinta rade
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de Tache Marilena Dum 10 Oct 2010, 7:39 pm

Silvia, eu sunt prin zona! Ii admiram sarafanul lui Virus! Cred ca a vrut sa impresioneze gagica ..... si a sarit repede sa-i faca sarafan! rade
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de zylv Dum 10 Oct 2010, 8:51 pm

seara bune!eu o caut pe leonuta,si n-am venit cu mana goala.donez strudele cu mere in scimb vreau una bucata prietena.leonutzzzzzzaaaaaaasa vezi ce te trag de ciuf ,pana iti creste la loc.eu tin cu nelu,ca vea un par superb
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de firicel Dum 10 Oct 2010, 9:26 pm

Dragalaselor unde sunteti mirat ?am spal vase am strang rufe am facut baie2 am baut o bere si voi nicaeri. plange aici de una singura si ma apuca cascat .Undeeeeeeeeeeeee sunteeeeeeeeeeeeti?
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 10 Oct 2010, 9:42 pm

Maaaaai da' vrednicuta ai fost astazi kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de amoni Dum 10 Oct 2010, 9:55 pm

Si eu,si eu vreau placinta , strudele, ce aveti ca eu nu ma supar pupi am facut si eu o groaza de treaba am unplut gogosasi cu varza am mincat pizza facuta de socrela,mititei si ceafa de porculet.deci am facut treaba azi pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 10 Oct 2010, 10:23 pm

virus a scris:astept cu nerabdare si sa sti ca pot sa fac fata la de toate rade
La toate toate? rade rade
Cristina daca mai ai tuica pune fata la fiert daca nu zi-mi ca pun eu ca tocmai mi-a adus vecina ca a trimis-o vecinu 1.5 l tuica.
Firicelo da vrenicuta ai mai fost ca sa nu zic altfel.
Marleno te dai la Virus? rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 10 Oct 2010, 11:50 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

 Ne bem cafeaua, impreuna!-8 - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua, impreuna!-8

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 33 Înapoi  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB