Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

+77
Giorgi
bisisica bijuterii
Samarineanca
mariposa.romania
i.xell
Irinax3m
aurishta
gloriamix
Gabica
victoriacus
ileana cosanzeana
Anita_Cristal
crina68
ancaanca
piciul
Karina33
anc@
culea mirela
Gabiuta
tinap
canadianca50
Kristina
symos
emmancita
letho
IOANA 80
camelia84
valentinadof
Ramonica
Crissy86
elenaxx
Giobsy
annamarya
Chirrox13
danniela
SilviaDumitrescu
Uca
bubu85
corina corina
Anusca
Gianina4ever
aba
MagdaMarin
ivanutamihaela
CCristinaC
vilcris
MarianaCr
denis21
violetas
camellia
diada
cris69
mykya
sandydeea
bibidesign
cristina.moncea
veniciuc nicoleta
luminita_khader
Luciana Mareski
Adriana13
ioana soare
amnro
dandana
Admina
AlinaJ.Bijoux
Fraise
maju1810
clodi
leonutza69
mady85
duchess
ariana
geany
an-deea
andreeaX
MihaelaT
arime
81 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de maju1810 Lun 22 Feb 2010, 1:09 am

Si mie imi plac foarte mutl tocurile, chiar daca nu sunt tocmai sanatoase, fac piciorul si intreaga tinuta sa arate muuuuuult mai frumos...
maju1810
maju1810
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 39
Localizare : Temse, Belgia
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de Fraise Dum 28 Mar 2010, 8:32 pm

Imi plac fff mult pantofii cu toc inalt, desi eu nu pot sa port din cauza ca ... daca mai pun un toc de 10-12 cm, voi ca o girafa =)) , asa ca ma multumesc sa port tocuri pana in 7 cm Smile
Modele pe care am pus ochii pe site-ul Deichmann si m-am necajit ca am primit un pliant de la ei si sa vad ca nu este nici un magazin in Constanta si au marfa frumoasa Sad(
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Fraise
Fraise
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 82
Varsta : 43
Localizare : Ormylia, Halkidiki
Data de inscriere : 19/02/2010

http://handmadecorative.blogspot.com

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 16 Apr 2010, 9:51 pm

Frumosi pantofi fetelor!!!
Fraisa, la Arad avem 2 magazine Deichmann dar, nu mi-am cumparat inca ceva de acolo!!! Mi se par preturile putin cam maricele!!!
Si mie imi plac pantofii cu toc chiar daca nu am purtat decat de doua ori in viata mea!!! Nu ma prea descurc sa merg pe tocuri asa ca prefer sa port pantofi, sandale si cizme su talpa joasa.. Iar in dulap am doar o singura pereche de pantofi cu toc si pe care am purtat-o o singura data!!! Embarassed In schimb ador balerini si sandalele cu cat mai multe cureluse. A...era sa uit, imi plac si tenisi destul de mult si port mai ales primavara!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de Admina Sam 17 Apr 2010, 12:04 am

Fraise, si eu am ochit Deichmann-ul. love Vedea-m-as in asa ceva:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mie imi e cam frica de tradare. Ma tem sa nu fie un fel de Leonardo (pe afara vopsit gardul si inauntru...). Cei de piele sunt pe la 150-180lei si ceilalti sunt de inlocuitori...
Eu am drag de o firma din Portugalia, de incaltari ciudatele, dar asa de comode... Am doua perechi de la Dkode si pot sta in cizmele cu toc mediu o zi intraga si apoi seara la un concert, fara probleme.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de dandana Sam 17 Apr 2010, 12:15 am

admina, de unde cumperi tu pantofi de firma asta?
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de amnro Mar 20 Apr 2010, 10:23 am

mady85 a scris:Am pus si eu niste modele de pantofi care imi plac

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ce frumosi sunt astia..... hug am si eu unii asemanatori dar rosii.

cand ajung acasa va arat cum mi-am "tunat" niste sandale. chiar ma gandeam ca nu am unde sa pun pozele, ca o sa le inghesui langa cele cu rochia.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de Admina Mar 20 Apr 2010, 12:25 pm

Dandana, sa nu mai spui la nimeni... boo De la Miniprix. De unde mi-am luat ieri o pereche de sandale mistoace, la un pret bun si cu piele inauntru si piele afara. wink Le pozez cand imi aduc aparatul acasa, sa ma dau mare.

off topic Amnro, fataaaa... de ce zici tu de "jicnire"? Soro, ma facui sa caut prin mesajele mele, cu Control F, ca sa vad daca am aruncat vreo gherla, dar nu am gasit nica. Hai mai fata, nu ma lasa sa fierb, zi repede, ca am rosu-stop, la subiectul ala... (imi permit sa fac caterinca, desi am zis ca ma cenzurez, dar parol ca eu cred ca am cu cine, ne intelegem noi hug )

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de amnro Mar 20 Apr 2010, 12:30 pm

rade era traducere libera, de amator. dar tu esti la profi si puteai sa ma corectezi rade

(trebuia sa ma intrebi inainte sa cauti (nu mai pot, rad cu lacrimi). special am pus cu italic, ca nu "iesixte" confuzii ) pupi

edit: ahhh, nu trebuia sa-ti spun, pana nu-mi ziceai care-i treaba cu popopooou. ti-am zis ca n-am dormit azi-noapte, da? (ramai datoare)


Ultima editare efectuata de catre amnro in Mar 20 Apr 2010, 12:40 pm, editata de 5 ori (Motiv : completare)
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de dandana Mar 20 Apr 2010, 12:51 pm

Admina, nu te zic daca imi zici tu la care!
ca eu am luat doar niste bluze excelente pt a mica si doar niste prostii pt mine, de la cel de la romana si de pe 1 mai. la pantofi zau ca nu am vazut niciodata ceva purtabil

aaaaaa, micinoasa sunt, mi-am luat niste balerini de panza cu 9 lei acu 2 ani, ii mai am si acum, excelenti, mai bine mai luam o culoare!
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de amnro Mar 20 Apr 2010, 2:21 pm

asa...

initial erau un gri petrol si aveau pietricelele astea pe bareta din fata

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

le-am vopsit negre si le-am pus niste banda cu tul si sclipici (pentru cunoscatori wink)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si finally cele mai frumoase sandale:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre amnro in Mier 21 Apr 2010, 11:24 am, editata de 1 ori
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de Admina Mar 20 Apr 2010, 9:43 pm

Amnro, tu esti cu capu' fata... fugi de aici ca m-ai speriat si am tuguiat boticul de emotie. dama Pisi, papusik, iubi mea, hai sa-ti zic io cum sta treaba. Fata, tu ai scris corect jicneste, aia nu stie romana de Haifaiv, Feisbuk sau ii intra frizura in ochi si a scris aiurea. wink
Deci, sa-ti zic ce mi-ai facut. Ai scris sa ma duc sa-mi fac de lucru, in loc sa o ard aiurea pe net, pe Pitzipoance si Cocalari. Fata, pai eu de unde sa ma inspirez, sa copii? Nu cos fata nimic, ca nu-mi ies ca alea de firma: D&G (Dama si Gagiu), Coco Shanel, YSL (Yo Sint Leidi (gaga)), Armani (se citeste Ai manii) si din astea cumparate din molu' de pe aleea Castanilor sau din ala de langa primaria sectorului 2....
Fataaaa, nu-ti zic nimic ca am valoare si sunt cea mai tare, toti dusmanii mei moare. Culca-te le noapte linistita, cu cine vrei. Aaa, imi place sandala ta, de morrrr. Fata, de ce ai scos pietrele svarovschii? Io puneam si paiete si tiul si lasam pietrele, mai puneam si auriu, ca e trendi. Pune mana si uita-te pe Pitzi.org sa copii de acolo...


Dandana, rar merg pe la cel din Baneasa. Ala e singurul care merita, restul (desi frecventate si de coconet de la birouri/ firme) sunt oribile. Doar sa nu mergi in weekend, la Baneasa, ca e omor. rade Eu am simt innascut si ginesc chestii usor, in nebunia aia. wink Caut imbracaminte din materiale naturale, incaltari de piele peste tot, din astea care merita. Altfel au multe prostii. Si la copii gasesti firme americane, haine de calitate, dar tot asa, cu multa rabdare si ... timp.
Nu am pozat sandala sau pe Sanda, cum sa-i zic. Revin ca si asa sunt offtopic. zid


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mar 20 Apr 2010, 11:26 pm, editata de 1 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 20 Apr 2010, 10:33 pm

rade In loc sa ma ia somnul ma faceti sa rad. kiss
Amnor, tare frumos ai transformat sandalele. Esti priceputa! Iti trimit si eu niste pantofi la modificat?

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de ioana soare Mier 21 Apr 2010, 9:18 am

pocnit am dat fuga sa ma mai uit o data la cerceii de lana cu tortite aurite pe care i-am facut aseara sa vad daca's de pitzi bataita
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de amnro Mier 21 Apr 2010, 11:19 am

mihaela, modificam orice. vorba aia, facem din ra...hat bici prietenie (problema e ca sunt de unica folosinta, trebuie sa umbli cu lipiciu in buzunar wink deci nu primesc reclamatii ulterioare)

ioana, daca nu-s, iti dau eu pietricele verzi, ca-mi cumparasem pt sandale, da nu le-am mai pus ca ma batea admina pocnit ( si acum admina o sa zica " da cand am zis io fata ca nu-mi place verdele???? rade )
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de ioana soare Mier 21 Apr 2010, 11:29 am

Acu' mie nu-mi par, da' mai stii cum iese la iveala pitzi din mine? Fac poze maine si pun la bijuterii si va dau voie sa ma faceti praf Twisted Evil
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de clodi Joi 22 Apr 2010, 4:22 pm

Mi-am zis sa dau un 'sarci pe goagal' image cu pitzi search sa vaza si ochiu meu, fata, ce bijuterii se poarta in lumea buna ... in primele 3 pagini n-am zarit nici o bijuterie ...cred ca din cauza ca am orbit ... sclipici si stralucitor si auriu stralucitor si argintiu foarte stralucitor si inca o doza de sclipici la final No si fortandu-mi ochii sa vada dincolo de stralucirea orbitoare m-a lovit vulgaritatea si ... n-am mai putut
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de Admina Joi 22 Apr 2010, 5:03 pm

Deci fata Amnro, care esti. Imi place verdele, ce-ai ti-e tie rau? Merge cu hauriu, draga si aia e, e bengos.
Ioana, si tu esti pitzi iti zic io. Cerceii aia de-i primii cadou, albi cu hauriu... Deci fata, merg in club la maxim. Cu top mulat si sclipicios, si ei atarnand in jos. Na.
Clodi, tu ai chiulit papuso de la ore? Nu-ti prea place cartea vad io. Pai n-am scris fata peste tot (mama lui de trafic, ca nu ma mai platesc aia de pe pitziii). Uite aici cum se poarta, sa-ti scoti lingou sa-l dai la topit, printeaza repede modelu': haur la max

Asea, am pozat-o pe sanda sa-mi ziceti daca e de pitzi ca daca nu e, o duc inapoi:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da, n-o duc draga ca e ieftina sandala asta. Polonezele ar fi cumparat-o cu muult mai mult, noroc ca au laboantza mare si nu le-a venit
. rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de amnro Joi 22 Apr 2010, 6:12 pm

fato, e super naspha sandalele, dam-i-le mie, ca te faci de ras cu ele. ce numar porti? 37??? da' na-re nimic ca eu port 38-39, imi iese putin degetele si asta e.si sa nu-mi zici ca am laboantze mari ca e de cand am fost gravida mi-a crescut picioru' 2 numere (in lungime wink) ca am doi puradei da numai pot dupa ei beat


Ultima editare efectuata de catre amnro in Joi 22 Apr 2010, 10:34 pm, editata de 1 ori
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re:

Mesaj Scris de Adriana13 Joi 22 Apr 2010, 10:32 pm

Mmm..Shoes... love
Iata o parte din colectia mea - unii sunt mai prafuiti, scuze:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si variantele mai de pitzy dama

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Inca nu am scos sandalele de la naftalina, dar urmeaza...

Admina, foarte rock sandalele, imi plac!

prietenie


Ultima editare efectuata de catre Adriana13 in Joi 22 Apr 2010, 10:33 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
Adriana13
Adriana13
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/05/2009

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de amnro Joi 22 Apr 2010, 10:37 pm

adriana, sa-ti traiasca . frumosi toti aplauze.
asteptam si sandalele.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de Admina Joi 22 Apr 2010, 11:36 pm

Adriana13 a scris:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Inca nu am scos sandalele de la naftalina, dar urmeaza...
Da aia ce e draga? Nu e Sanda? Si mai erau freo doo perechi... Adriana, tu le ai cu pantofii, bag eu de seama. Imi place fetishu' asta. wink
Amnro, nu-ti dau sanala mea. Na! E naspeta mea si ma mandresc cu ea. inganfat

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de Adriana13 Vin 23 Apr 2010, 2:44 pm

Eee...sanda alea era asa de ... mostra...
Asa e, imi plac tare pantofii, si totusi nu am niciodata cu ce sa ma incalt... scratch
Adriana13
Adriana13
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/05/2009

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de Luciana Mareski Mier 19 Mai 2010, 5:29 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mier 19 Mai 2010, 5:43 pm, editata de 1 ori (Motiv : sters reclama)
Luciana Mareski
Luciana Mareski
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de luminita_khader Lun 19 Iul 2010, 7:39 pm


Michael Tcherevkoff, un fotograf francez stabilit la New York, a creat Shoe Fleur, sandale si pantofi fantezisti creati in exclusivitate din flori. iata cateva dintre cele mai frumoase modele facute de acest ingenios( i-am spus eu ) fotograf
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
luminita_khader
luminita_khader
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 217
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 19 Iul 2010, 10:31 pm

mirat2 deci sunt mortali...fara cuvinte
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

"Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place? - Pagina 2 Empty Re: "Shoes" sau cu ce ne incaltam; ce ne place?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB