Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Despre coafuri si ingrijirea parului-1

+58
MihaelaT
amoni
milena
laurin
lennny
carmenco
adriuta
MagdaMarin
Uca
cris_io_mat
camic
dienutzababy
Lucia.BlueFlower
ancone
Floren
dorina64
Chirrox13
amnro
SilviaDumitrescu
europolis
maryd
Cristina_Ionela
oliviamar
cris_27
geany
CCristinaC
stoy
zahariaelouise
danniela
Clio_Ela
mnarcisa
violetas
valentyna_sweetly
diada
Kristina
Savu Ramona
Karina33
Maci
elenaxx
corina corina
Gianina4ever
bubu85
ema
cris69
came_lia
piciul
pitigoiul
nicoleta_vls
dktimi
aurishta
rozina
mariaz_09
manuela29
canadianca50
tomari
veniciuc nicoleta
Admina
andreeaX
62 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de manuela29 Dum 16 Ian 2011, 7:17 pm

Cris, sampon cu henna n-am folosit dar vopsea henna am folosit ani de zile.Cred ca este singura vopsea 100% naturala de pe piata.In ultimul timp am renuntat la ea (deoarece am albit foarte mult).Henna nu dauneaza firului de par( nu se foloseste nici un oxidant) iar prin adaugarea uleiului de masline ,uleiului de ricin si galbenusului de ou devine un adevarat rasfat pentru firul de par.
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Maci Dum 16 Ian 2011, 10:23 pm

Corina, iti multumesc din suflet pentru pontul cu tunsul... Aseara am stat un sfert de ora cu foarfeca in mana si nu imi venea sa imi tai parul, dar pana la urma, am indraznit... Si al meu e natural si se onduleaza foarte frumos acum dupa ce l-am tuns... Vroiam sa ma simt altfel, iar atunci cand ma tund mi se schimba si starea de spirit... Mai trebuie sa-l vopsesc putin pe la tample si gata...
Maci
Maci
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 331
Varsta : 51
Localizare : Sebes- Alba
Data de inscriere : 23/01/2010

http://maci.webgarden.ro/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 16 Ian 2011, 11:21 pm

Posibil sa afecteze si ochii dar vopsitul parului provoaca cancerul de vezica urinara...asa ca ori va vopsiti foooarte rar sau deloc
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de mariaz_09 Lun 17 Ian 2011, 1:47 am

De Anul nou m-am vopsit cu Henna,a prins culoarea foarte bine,insa am amestecat planta cu spuma de barbierit si apa,fara stres si altele,singurul lucru nu se mai pot face suvite decolorate.Culoarea ramane pe lungimea firului la fel, nu se decoloreaza.Eu sunt multumita.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de bubu85 Lun 17 Ian 2011, 8:22 am

unde se gaseste astfel de vopsea cu hena?
eu m-am limpezit cu otet pt par dar nu am sa mai incerc pt mi-a ramas parul foarte imbacsit, nici macar man nu pot sa mi-o trec prin el Sad
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Admina Lun 17 Ian 2011, 9:42 am

Dupa vopsirea cu henna se recomanda sa nu te speli cu sampon doar prima oara (ca sa se fixeze culoarea), dar apoi poti sa-l speli cu sampon si balsam, la cateva zile. Si sunt site-uri care-ti recomanda anumite combinatii, ca sa iasa diverse nuante, spre exemplu poti pune vin rosu, in loc de apa. Unele vopsele se amesteca cu lichidul fierbinte, etc. Si eu eram multumita de henna, cred ca o sa-mi mai cumpar de aici ca sa gaseste pe toate drumurile si pentru tatuaje temporare.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de mariaz_09 Lun 17 Ian 2011, 9:57 am

Mie mi-a cumparat-o fiicamea de la Timisoara,este foarte ieftina ,dar spun ca acum parul are un luciu deosebit si sanatos,iar culoarea castaniu,este minunata.Se gaseste la pliculete mici,frumos ambalate,am luat 4 plicuri a 3lei bucata,am folosit 3,iar celalalt folosesc la radacina parului cand mai creste.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de manuela29 Lun 17 Ian 2011, 10:55 am

La mine in oras se gaseste la Plafar. Tot de-acolo luasem si un balsam pe baza de placenta cu care o combinam.Este de preferat sa o combinati si cu balsam pentru a deveni o pasta usor de aplicat pe par .
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de corina corina Lun 17 Ian 2011, 1:36 pm

Draga Maci , ma bucur ca ti-am fost de folos cu experienta mea . Mi-ar placea sa te vad cu noul tau look . Sa-ti fie de bine !
Si eu m-am tuns inainte de sarbatori . Aveam parul pana la jumatea spatelui , fara breton si ma simteam cam...batrana din cauza asta . Asa ca am zis : gata!Era nevoie de o schimbare . Acum ma simt super , pieptanatul e o joaca , aranjatul la fel si jur ca am vreo 25 de ani , nu mai mult . Si...n-am platit nici frizerita . Eu ma tund , iar sotul meu me vopseste de vreo 5 ani incoace , asa ca mai ieftin de atat nu se poate Dar starea de spirit conteaza cel mai mult . Mai vorbim ! dama
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de andreeaX Lun 17 Ian 2011, 11:04 pm

Stiti vreo marca de Henna care sa acopere firele albe?Eu am foarte multe si nu pot sa le las sa se vada,am 27 de ani si nu mai suport sa fiu intrebata de ce am fire albe zid
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de mariaz_09 Lun 17 Ian 2011, 11:11 pm

Draga mea,Henna acopera perfect firele albe,si ramane culoarea pe lungimea firului la fel,nu se decoloreaza in timp.scrie asa pe cutie:EAGLE"S brown henna. din India.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de corina corina Mar 18 Ian 2011, 8:14 am

Draga Andreea , esti tare suparata ! Eu zic sa nu iti faci un complex din asta . Cine te place , te place si asa . Sotul meu e grizonant de cand l-am cunoscut eu , adica de la 26 de ani . Stiu , ai sa imi spui ca la barbati e altceva . Sper sa gasesti o solutie pe aici . Sunt atatea fete care iti pot da un sfat .
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de aurishta Mar 18 Ian 2011, 12:33 pm

Eu am parul grizonat de la 26 de ani si nu am nici un complex din cauza asta. Anul trecut chiar am vrut sa ma vopsesc ca sa scap de intrebarile si indemnurile cunoscutilor, dar sotul meu a spus ca mai bine raman asa fiindca lui ii place mult cum sunt. Mi-a zis ca e natural asa si ca as parea falsa in ochii lui daca m-as vopsi. Oricum as fi optat tot pentru culoarea naturala a parului meu, dar, daca pentru el e frumos asa, asa sa ramana! Pana la urma , important este sa-i placa lui, nu trecatorilor! wink
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de corina corina Mar 18 Ian 2011, 5:43 pm

Ai dreptate Aurishta !
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de manuela29 Mar 18 Ian 2011, 7:36 pm

Andreea ,vopseaua Henna "prinde " si pe firele albe dar nu asa bine ca pe cele naturale .Parul va avea un aspect foarte interesant de suvite ffff subtiri care se vor vedea super in lumina zilei.Eu zic ca merita sa incerci.


manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de rozina Mar 18 Ian 2011, 8:38 pm

canadianca50 a scris:Rozina am facut o alergie urita la ochi dar m-am vopsit si la gene si acum nu stiu pe ce sa dau vina dar m-am lecuit Am luat antibiotic si antiinflamator pentru ochi .Singe imi erau ! M-am speriat de moarte

era de asteptat cea ce ai patit.. deoarece vaporii eliminati de vopsea au inttat cu usurinta in ochi
dar orice patanie este o lectie de viata ,, si poate si un exemplu pentru altii
pentru gene si sprancene sunt vopsele special concepute
intradevar nu sunt rezistente dar decat sa patesti ceva.. bune si alea
rozina
rozina
helper
helper

Numarul mesajelor : 41
Localizare : roman
Data de inscriere : 13/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de canadianca50 Mar 18 Ian 2011, 8:44 pm

sa citeasca toate forumistele si sa invete din patania mea !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de rozina Mar 18 Ian 2011, 9:05 pm

Gianina4ever a scris:Posibil sa afecteze si ochii dar vopsitul parului provoaca cancerul de vezica urinara...asa ca ori va vopsiti foooarte rar sau deloc

nu am auzit pana acuma de asa ceva?? tot ce este posibil, nu zic nu , dar putin probabil
totusi cancerul in partile genitale se face datorita igienei proaste , plus ca mai este si transmisibil iar 'barbatul gazda' bolii asta din surse sigure .. iar de vezica stiu ca se face din cauza deshidratarii , a lipsei de lichide 'din cauza urinei foarte concentrate si a toxinelor ' din aceasta cauza se fac si infectiile urinare la copii si adulti si acestea facute in mod repetat si netratate corespunzator si cuantumul de lichide foarte scazut duc la complicatii care pot fi fatale inclusiv cancerul ,
asta stiu din surse sigure ; prof universitar
rozina
rozina
helper
helper

Numarul mesajelor : 41
Localizare : roman
Data de inscriere : 13/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de rozina Mar 18 Ian 2011, 9:08 pm

cosmina a scris:unde se gaseste astfel de vopsea cu hena?
eu m-am limpezit cu otet pt par dar nu am sa mai incerc pt mi-a ramas parul foarte imbacsit, nici macar man nu pot sa mi-o trec prin el Sad

cantitatea de otet trebuie sa fie mica 50ml la 10 litri de apa
te sfatuiesc sa cumperi otetul de la plafar si nu cel din magazin care nu are nici o legatura cu otetul adevarat si este prefabricat si plin de reziduri
am uitat inainte de caltire sa folosesti balsamul sau masca de par cea pe care o preferi si i-ti prieste .. te speli in mod normal
rozina
rozina
helper
helper

Numarul mesajelor : 41
Localizare : roman
Data de inscriere : 13/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de andreeaX Mier 19 Ian 2011, 12:18 am

Voi incerca si va anunt.<ultumesc pentru sfaturi si incurajari hug
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de bubu85 Mier 19 Ian 2011, 11:21 am

rozina a scris:
cosmina a scris:unde se gaseste astfel de vopsea cu hena?
eu m-am limpezit cu otet pt par dar nu am sa mai incerc pt mi-a ramas parul foarte imbacsit, nici macar man nu pot sa mi-o trec prin el Sad

cantitatea de otet trebuie sa fie mica 50ml la 10 litri de apa
te sfatuiesc sa cumperi otetul de la plafar si nu cel din magazin care nu are nici o legatura cu otetul adevarat si este prefabricat si plin de reziduri
am uitat inainte de caltire sa folosesti balsamul sau masca de par cea pe care o preferi si i-ti prieste .. te speli in mod normal

m-am spalat pe par normal si am pus putin otet, am sa incerc sa pun mai putin, sper sa dea rezultate,
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de cris69 Mier 19 Ian 2011, 11:49 am

incerc si eu cu otet la clatire
eu nu folosesc balsam dar azi mi-am cumparat ca sa ma pot clatii cu apa si otet sau poate cu lamaie sa vad cum imi este atunci mai la indemana
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Maci Mier 19 Ian 2011, 1:17 pm

Sper sa va placa noul meu look... Embarassed
kiss pentru Corina!
Maci
Maci
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 331
Varsta : 51
Localizare : Sebes- Alba
Data de inscriere : 23/01/2010

http://maci.webgarden.ro/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de cris69 Mier 19 Ian 2011, 2:21 pm

ce ma bucur ca te vad maci. esti frumoasa.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Karina33 Mier 19 Ian 2011, 3:02 pm

Maci nu stiu cum aratai inainte dar look-ul afisat e super! Tanara si frumoasa!

In privinta parului si eu ma vopsesc de pe la 25 de ani de nevoie, am albit din liceu si acum pe la tample sunt majoritar alba. Asa ca la doua luni maxim trebuie sa ma vopsesc. Un saten mai deschis cu-n ton decat culoarea naturala. In timp am fost toate culorile. De la negru, ciocolatiu, roscat, mov-pruna, suvite blonde pe saten si am ramas de vreo doi ani pe satenul asta. As cam renunta la vopsea chimica sa incerc cu hena dar mi-e cam teama de reactii ciudate.

Nu folosesc nimic balsam, masca, produse de coafare. E tuns in asa fel sa se aseze natural. Am o dermatita seboreica (pe fata mai mult ca pe scalp) si-s nevoita sa ma spal acum la 3-4 zile cu un sampon special ce usuca cam tare parul, dar isi revine pana a doua zi.

Si dupa 30 de ani de par lung, pana sub talie in liceu, acum sunt tunsa scurt. Socant in prima faza rade
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 3 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB