Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Despre coafuri si ingrijirea parului-1

+58
MihaelaT
amoni
milena
laurin
lennny
carmenco
adriuta
MagdaMarin
Uca
cris_io_mat
camic
dienutzababy
Lucia.BlueFlower
ancone
Floren
dorina64
Chirrox13
amnro
SilviaDumitrescu
europolis
maryd
Cristina_Ionela
oliviamar
cris_27
geany
CCristinaC
stoy
zahariaelouise
danniela
Clio_Ela
mnarcisa
violetas
valentyna_sweetly
diada
Kristina
Savu Ramona
Karina33
Maci
elenaxx
corina corina
Gianina4ever
bubu85
ema
cris69
came_lia
piciul
pitigoiul
nicoleta_vls
dktimi
aurishta
rozina
mariaz_09
manuela29
canadianca50
tomari
veniciuc nicoleta
Admina
andreeaX
62 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de aurishta Joi 22 Sept 2011, 8:30 pm

Ema, pentru un vopsit complet imi trebuie trei tuburi.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de ema Joi 22 Sept 2011, 8:36 pm

Te ajuta cineva sa-l vopsesti la radacina la spate? Eu nu reusesc niciodata singura Raman mereu insule
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de aurishta Joi 22 Sept 2011, 8:38 pm

Nu, singura il fac, dar incep cu spatele Smile
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de ema Joi 22 Sept 2011, 8:41 pm

Esti tare
Oricum ma intreb de ce nu ai facut-o pana acum te intinereste mult
A si inca ceva, felicitari pentru slabit
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de aurishta Joi 22 Sept 2011, 8:49 pm

Stii cum e, greu pana o faci prima oara, dupa aceea merge uns rade kiss
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Floren Joi 29 Sept 2011, 3:03 pm

Admina, multumesc pentru ideea cu "jucarioara" de tuns! Am comandat-o si tocmai am primit-o! Merci
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de carmenco Joi 29 Sept 2011, 3:29 pm

Mie mi-a scapat... unde ai comandat-o?
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Floren Joi 29 Sept 2011, 3:35 pm

Carmenco,sa-ti fie de folos! wink


Ultima editare efectuata de catre Floren in Joi 29 Sept 2011, 3:43 pm, editata de 2 ori
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de carmenco Joi 29 Sept 2011, 3:41 pm

Iti multumesc, floren!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Admina Joi 29 Sept 2011, 5:37 pm

Floren, cat de rapid... Ma bucur pentru tine, sa ne spui cum ti se pare.
Cand citeam pe aici ca vreti permanent, ma miram... mie mi se onduleaza parul dupa nastere si ma enerveaza. Trebuie uscat cu peria rotativa sau feon si perie rotunda si apoi poate chiar indreptat, ca sa stea frumos. Altfel e nedisciplinat, nu ma asculta deloc. Smile

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Floren Joi 29 Sept 2011, 5:40 pm

Admina, am facut comanda pe 23 si azi dimineata l-am primit. Am si "prestat"deja! M-am tuns si e excelent! Usor de folosit si cu rezultate grozave! Multumesc inca o data! Merci kiss
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de geany Joi 29 Sept 2011, 5:59 pm

aurishta a scris:Ema, pentru un vopsit complet imi trebuie trei tuburi.

Eu pana la urma tot singura m-am vopsit, si mi-ar fi trebuit mai mult de 3 tuburi, dar am tras de cele trei avute si m-am descurcat cumva, dar era necesar inca jumatate de tub cu siguranta...

Floren, felicitari pentru noua achizitie! pupi
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de aurishta Joi 29 Sept 2011, 6:01 pm

Geany, tu ai parul mult mai des decat mine!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Floren Joi 29 Sept 2011, 6:49 pm

Geany, stiu ca esti fata buna! Mai da si tu din parul tau si altora asa, ca mine, care mai am doar de doua dusuri si o sauna! Si multumesc pt vorbele frumoase! hug kiss
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de geany Joi 29 Sept 2011, 7:39 pm

Nu va dau deloc! rade Il conserv sa-l am la batranete rade

Multumesc Aurishta si Floren pupi



Ultima editare efectuata de catre geany in Joi 29 Sept 2011, 8:37 pm, editata de 1 ori (Motiv : scris cu picioarele...)
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de aurishta Joi 29 Sept 2011, 7:47 pm

Floren a scris:mai am doar de doua dusuri si o sauna!
rade ...si l-ai mai si tuns rade rade rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Admina Joi 06 Oct 2011, 11:49 pm

Voi ati observat ca nu va prinde vopseaua in acea perioada a lunii? Nu de alta, dar am un tub de vopsea fara amoniac si aveam de gand sa ma ma vopsesc in weekend; totusi tin minte ca am mai patit-o si nu mi-a prins, cand sunt rusii in vizita. Sad Sa ma abtin, nu?
Aaa si dintre L'oreal si Garnier stiti care e mai buna? Am folosit Garnier fara amoniac si mi-a prins, mama mea a zis ca L'orealul nu i-a prins ei (avem amandoua parul sticlos), dar ma tentezaza ultimul, pentru ca e mai mare si e negru albastrui, nu doar negru abanos, cum se gaseste la Garnier.

p.s. offf, e greu sa fi femeie. rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Floren Joi 06 Oct 2011, 11:58 pm

Admina, de vina sunt hormonii ! Nu stiu sa-ti spun exact ce fac sau ce nu fac ei, insa e bine sa eviti vopsitul parului in acea perioada a lunii, daca nu vrei sa arunci banii pe fereastra!
Aurishta, razi, ai??? Pai cred si eu ca razi, tinand cont de minunatia de podoaba capilara cu care ma inervezi!.Am exagerat cand am zis ca mai am de doua dusuri si de o sauna, am destul par, insa este dur si de necontrolat si mai am si probleme cu scalpul. Iar daca vezi ce par are si Geanyyyy.....Voi doua faceti cat multe altele dintre noi! kiss
Admina, de departe L´OREAL, bineinteles! Din cate stiu eu, Garniér este colorant, nu este vopsea si se cam duce dupa 2-3 spalari.
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de ema Vin 07 Oct 2011, 12:49 am

Admina, eu tocmai l-am facut (e a doua zi) si s-a prins minunat Folosesc Palette din acela fara amoniac in cutie cu roz Mai iese la spalat dar nu cine stie ce si ramane si in par Cred ca depinde mult si de conditiile in care a fost depozitata vopseaua dar si le calitatea lotului de vopsea
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de adriuta Vin 07 Oct 2011, 6:48 am

Am revenit...mai cheala dar plina de sperantza. wink
Admina, esti o draguta ca intotdeauna, merci pt reteta, am combinat niste ulei de masline cu ou si cu ricin si parca-parca nu mai cade asa rau. Sincer nici de vopsit nu m-am mai vopsit desi se vede cu ochiul liber, tot de frica sa nu patzesc alta boboroantza.
Stiam de la o fata ca e bine sa te dai cu petrol, dar petrol din ala curat nu ce gasesc eu aici. Ea avea vorba lui Floren de un dus si o sauna si dupa ce s-a tot dar cu petrol asa de frumos i s-a indesit si i s-a facut, nici acum dupa ani de zile nu ii mai cade un fir. Si inainte i se vedea pielea scalpului. Dar fetele, de unde gasesc eu PTROL!!! din ala curat de pe vremea lu' Ceasca.

Pt scalp cu "chestii albe" gen matreatza va zic eu o solutie si o sa imi multumiti. Betametazon valerat, de preferinta in compozitie pura sau in solutii (cea mai ieftina) gen Diprosalic. Mie imi reusea si cu Fluocinolon (aici nu mai retin de era din ala simplu sau S sau N, nu ma blamati dar sunt ani de atunci:) Oricum Diprosalicul face treaba de curata orice si nu mai trebuie sa dati bani pe tot felul de sampoane. Am incercat si eu coal tar...etc ...nu se compara. Partea negativa e ca tre sa il tot folositi tot la cateva luni ca reapare. E o problema de genetica si asta e...pielea scalpului unor persoane e mai grasa si prin urmare se formeaza matreatza, cojitze...etc.

Deci...exceptand ricinul oul, vitaminele si uleiurile de masline...mai stiti ceva care sa ajute la caderea parului?
PLSSSS pupi
adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 07 Oct 2011, 8:14 am

Fetelor, si mie imi pica parul rau dar val vartej am intrat in salon si i-am zis coafezei sa ma scape de parul tocat, sa il tunda cum vrea dar sa nu mai cada...Dansa a taiat varfurile tocite, l-a filat bine (am volum mare mare). Cand m-am ridicat de pe scaun m-am cam speriat de cat par era pe jos dar repede m-am uitat in oglinda sa nu fiu cheala. Am iesit zambind din salon si credeti-ma ca nu mai pica deloc.
Eu intr-adevar, nu l-am vopsit niciodata, l-am suvitat o singura data acum 7 ani. Si cat am fost studenta rupeam periile in parul meu lung pana la talie dar nu le invidiez pe fetele cu parul asa de lung, le trebuie timp sa ingrijeasca asa splendoare capilara si rabdare cu carul.
Eu iar am schimbat samponul pentru ca eram alba de atata matreata, folosesc Kalloss, sampon, balsam si tratament (placenta la borcanel) si cine vrea podoaba capilara, donez eu rade , cheala nu raman.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Admina Vin 07 Oct 2011, 11:25 am

Chirrox si la mine merge trucul, daca-l tund mai des. Nu mai cade atat. Chiar inainte sa ma tund cu jucarica imi pica in veselie, il pieptanam si scoteam o mana de par (exagerez normal). Acum imi cad cateva fire, cand il usuc si aranjez.
O sa ma abtin cu vopsitul, mai ales ca am mai patit-o si tot nu m-am hotarat cu ce sa ma vopsesc. Am avut probleme cu vopsele permanente, nu prindeau pe parul meu, doar Gerocossen imi prindea, la fel si mama mea a incercat toate vopselele de pe piata (inclusiv cele scumpe) si nu ii prindeau pe parul alb. Atat Garnier cat si L'Oreal au game fara amoniac, de aia intrebam; nu folosesc vopsea permanenta ca e mult mai chimica.
Sunt fericita ca imi iese aranjatul bretonului, in ultima vreme. Folosesc peria rotativa, dar il fac ca in video de mai jos si se aranjeaza foarte bine, are volum si sta intr-o forma 2-3 zile pana il spal.


p.s. a se observa ca fac eforturi sustinute, sa ma pitziponcesc. Silvia a avut dreptate, frang inimi chiar si printre taticii din parc. rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de aurishta Vin 07 Oct 2011, 11:31 am

Chirrox13 a scris: Si cat am fost studenta rupeam periile in parul meu lung pana la talie dar nu le invidiez pe fetele cu parul asa de lung, le trebuie timp sa ingrijeasca asa splendoare capilara si rabdare cu carul.
La mine nu e greu cu parul lung, ii dau de trei ori cu peria si gata pieptanatul! Smile In schimb, La fiica mea, Simona, se schimba povestea! Ea are parul foarte lung, des si putin ondulat si este destul de dificila intretinerea lui. Insa este atat de frumos incat merita tot efortul!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 07 Oct 2011, 11:41 am

Admina eu recomand Garnier.
De cand am citit pe cutie ca se poate folosi fara a decolora parul inainte si era mai demult vopsea si fara oxidant numai din asta folosesc.
Si gravida in 3 luni (doar nu era sa fiu nevopsita la propria-mi nunta) l-am folosit desi se spuna ca n-ar prinde (tot din cauza hormonilor)
Si a prins asa frumos si nu se curata de pe par.O folosesc de ani buni si nu e asa scumpa.
Acum cred ca depinde de parul fiecaraia.Mie imi prinde foarte bine de fiecare data.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 07 Oct 2011, 12:45 pm

Aura, eu, in timpul studentiei, aveam parul fff des si ondulat. Acum e tot ondulat dar nu mai e asa de des, e mereu admirat de coafeze.
Atunci am rupt multe perii in el.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Despre coafuri si ingrijirea parului-1 - Pagina 10 Empty Re: Despre coafuri si ingrijirea parului-1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB