Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

+129
valentyna_sweetly
monique
monatm
sonya65
ana_dark84
Gabiuta
AKD
godeta
DIRVARIU ALEXANDRINA
ELENA76
avr_dana
canadianca50
pisi
Ioana-Isabel
marya26
julix_2007
Roxanne
kitty_1973
subryna
mimmi
Lucia Ro
mirelaelena77
geany20062006
anc@
Love
AlinaJ.Bijoux
Anuk
dominiq
emi
rucsy
Nika_C
silvisor
pop maria
mihaelavama
firicel
Elisabeta1966
denis21
skyla
elena_iosipescu75
Lali
tatianamunteanu
pinocchio41able
kiss
cretu_veronica22
anigherman
cocav
denisa_rachid
SilviaDumitrescu
ADArt
Rodica Pavlidis
CCristinaC
Oana Crivat
vera_45
samo99ro
Ramonica
melus
LYNDA
StMihaela
ivanoiuadela9
romaya
Ana Maria
margot
roxx
mariaz_09
M.Emilia
europolis
catallinag
rivka
Medi
ancush
Camy
clodi
marina40
kla78
aidaalex
floralis
Giobsy
cris69
manuela29
danadea
MihaelaT
Dodo-pui
Danny24
Iulia40
geany
bibitu
florentina69
cory74
Karina33
Maci
ismi3ismi
diada
doni
aba
erika
Aditza
silvia s
petronela2008
betymi72
LauraFlo
ioana soare
claras
iuliana72
teisoara
lorinaoo1
MagdaMarin
ancuta_ancuta
dina_dorina
Ela
adelina24
Dragonfly
Clio_Ela
came_lia
Kristina
amnro
rdelia
Noemi
TD1
maria_covacef
ontika24
Angelica18
gabrielanninu
codruta-cosmina
nicola_
aurishta
violeta25
Serban Valentina
veniciuc nicoleta
Admina
133 participanți

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Votati geanta preferata!

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap8%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap16%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 16% 
[ 73 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap5%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 5% 
[ 22 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 11 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap27%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 27% 
[ 119 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 10 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap6%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 6% 
[ 28 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap8%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 449
 
 

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de bibitu Joi 19 Aug 2010, 9:37 am

parerea mea este ca premiul nu se stia si la urma putea sa se zica ceva mult mai mic si cred ca nu se supara nimeni care a participat,eu cred ca nu am participat ptr. premiu am vrut sa vad ce poate iesi din miinile mele, felicitari celor care au avut o altfel de inspiratie, fiecare cu talentul lui ,nu putem fi toate la fel,una mai creativa alta mai putin si tot asa,felicitari si castigatoarelor, ca deacum se stiu care sunt.
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de roxx Joi 19 Aug 2010, 10:04 am


Succes tuturor, toate gentile sunt frumoase. Am votat si eu.
roxx
roxx
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Varsta : 43
Localizare : la mare, la soare :)
Data de inscriere : 02/12/2008

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de margot Joi 19 Aug 2010, 10:46 am

Felicitari tuturor concurentelor! Toate ati castigat o frumoasa geanta de vara si asta conteaza cel mai mult! Deosebita geanta concurentei cu nr. 2 (experienta si-a spus cuvantul) dar pozele nu-s chiar conform cerintelor din regulament, parca. Am votat si-mi pare rau ca n-am decat un singur vot!
Felicitari si recunostinta organizatoarelor fara a caror efort nu s-ar fi realizat si vazut atatea gentute frumoase!
avatar
margot
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : margareta
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Ana Maria Joi 19 Aug 2010, 11:09 am

Inca o data felicitari tuturor concurentelor CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 435747 ! A fost un concurs deosebit de frumos, nu cred ca motivatia au fost premiile, necunoscute, cu atat mai mult toate participarile sunt de apreciat, felicitat si...invidiat pentru creativitate, executie si unicitate. Am votat cu greu si cu regretul, ca multe dintre noi, ca nu am decat un singur vot!
CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 435747 CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 756219
Ana Maria
Ana Maria
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/07/2009

http://www.firetricotat.ro

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de romaya Joi 19 Aug 2010, 1:17 pm

Este primul concurs la care particip si cred ca si ultimul..Si pentru ca este un forum de discutii libere am sa spun de ce mi-a lasat un gust amar..
In primul rand s-au schimbat regulile pe parcursul jocului :tema era foarte clara -geanta de vara crosetato-tricotato-impaslita ,ca apoi sa se admita tot felul de "ajutatoare croitoristice ", intarituri termocolante ,parti din genti vechi..etc ceea ce a dezavantajat clar pe cele care sunt paralele cu croitoria si care ca si mine au intrat la concurs bazandu-se pe regulile de inceput..de acord cu Iulia 40... .Sigur ca este mult mai greu sa faci o geanta sa aiba tinuta ,folosindu-te numai de ace ..fara alte "ajutatoare ". Toate gentile din concurs sunt frumoase dar sunt unele care se incadreaza la alta tema ..parerea mea..
Felicit concurentele care s-au straduit sa faca "Geanta de vacanta -tricotata -crosetata -impaslita "
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Joi 19 Aug 2010, 1:40 pm

Romaya dar o geanta fara captuseala ( de la sine inteles "croitorita") este ca o rochie fara tiv, sau ca o camasa fara nasturi, cu alte cuvinte neterminata. Iar intaritura termocolanta eu am folosit-o la aproape toate gentile tricotate, pentru a da tinuta. O geanta fara tinuta e, cum spunea cineva pe aici, o sacosa. Sunt lucruri care merg mana in mana pentru a crea un obiect deosebit si cu aspect profesionist.

Eu personal consider ca geanta Mihaelei se incadreaza in cerinte si este printre putinele care nu se deformeaza la marginea de sus, acolo unde sunt atasate manerele(fie ele croitorite sau crosetate sau din snur sau orice altceva). Are o tinuta frumoasa si este foarte aspectuoasa. Mie mi-au placut toate gentile, sunt toate frumoase , unice, originale, si tocmai pentru asta imi e foarte greu sa votez. Si tocmai pentru asta trebuie sa caut anumite elemente pentru a le departaja. Mie nu-mi place ca gentile sa se deformeze atunci cand le umpli cu lucrurile personale. Si pentru asta pun intaritura si prind manerele si de captuseala, nu doar de partea tricotata. Asa ii asigur tinuta pe care o doresc. Nu sunt un as intr-ale croitoriei, dar gasesc solutii pentru orice ma nemultumeste si ma impiedica sa fac un lucru asa cum mi-l doresc.

ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty concurs votarea

Mesaj Scris de mariaz_09 Joi 19 Aug 2010, 1:46 pm

Romaya ai lucrat foarte frumos,singurul lucru care te-a dezavantajat a fost cureua de culoare bleu,pe care ar fi trebuit sa o faci la una din culorile florilor.Crede-ma,am o experienta de 48 de ani in crosetat si se vede cine are mana. Nu fii suparata,ai o geanta frumoasa si lucrata ingrijit.Vom participa si vom castiga altadata,cand se va vedea si experienta.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de romaya Joi 19 Aug 2010, 2:07 pm

mariaz_09 a scris:Romaya ai lucrat foarte frumos,singurul lucru care te-a dezavantajat a fost cureua de culoare bleu,pe care ar fi trebuit sa o faci la una din culorile florilor.Crede-ma,am o experienta de 48 de ani in crosetat si se vede cine are mana. Nu fii suparata,ai o geanta frumoasa si lucrata ingrijit.Vom participa si vom castiga altadata,cand se va vedea si experienta.
Nu-i vorba despre asta ..am spus ca e prima mea geanta (cureaua e verde degrade ..nu bleu)..nu sunt invidioasa pe nimeni ..uita-te ce dantelarii lucrez ,le-am postat pe forum ..aici e vorba de un principiu ..de a respecta niste reguli !

Ioana _ si mie imi place foarte mult geanta Mihaelei ,are cea mai buna tinuta dar raman la ideea ca fetele care nu se pricep la croitorie sunt dezavantajate cu toate ca tema concursului este :tricotat-crosetat .


Ultima editare efectuata de catre romaya in Joi 19 Aug 2010, 2:49 pm, editata de 1 ori
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de codruta-cosmina Joi 19 Aug 2010, 2:37 pm

Ioana,mare drepate ai....nici mie nu-mi place ca se deformeaza cind o umpli...desi fundul e dublucaptusit,peretii gentei nu sint....MI-A CAZUT FISA!!!!MULTUMESC!O desfac frumos si stiu ce trebuie sa-i fac acum,ii atasez intaritura si v-o arat pe urma.....asa toata lumea va vedea diferenta intre cum e acum in concurs si cum va arata pe urma!
codruta-cosmina
codruta-cosmina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 199
Varsta : 49
Localizare : medias
Data de inscriere : 04/06/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de doni Joi 19 Aug 2010, 3:06 pm

codruta-cosmina a scris:Ioana,mare drepate ai....nici mie nu-mi place ca se deformeaza cind o umpli...desi fundul e dublucaptusit,peretii gentei nu sint....MI-A CAZUT FISA!!!!MULTUMESC!O desfac frumos si stiu ce trebuie sa-i fac acum,ii atasez intaritura si v-o arat pe urma.....asa toata lumea va vedea diferenta intre cum e acum in concurs si cum va arata pe urma!
daca tot te apuci de mesterit iti mai dau un pont vezi la cercurile impletite , multicolorele daca gasesti inele de la fiererie din cele ca zalele sa le poti baga unele in altele pe masura ce le crosetezi nu stiu daca ai inteles ce vreau sa spun.Ma refer ca am vazut ca impletittura de cercuri e facuta impletind cercul unul din altul fara si intaritura inauntru cercului,daca pui cercul si crosetezi peste el nu se mai deformeaza si ramane si simetric si tare
cercuri am zis nu stiu daca mai sunt acuma din metal ,e important ca astea is despicate si poti sa le inalantzui.succes!
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 19 Aug 2010, 3:13 pm

Multumesc din suflet celor care m-au votat si m-au sustinut si-mi pare rau ca intr-un fel sau altul le dezamagesc, dar pentru a nu mai aparea atatea discutii de discutii VA ANUNT CA EU MA RETRAG DIN ACEST CONCURS. Nu sterg pozele pentru ca as incalca regulamentul, dar va rog sa se faca clasamentul fara mine.
Daca la croitorie am zis ca nu mai particip, acum va zic sa stati linistite (unele dintre voi) ca nu voi mai participa la niciun concurs, nu de alta, dar vad ca traiti cu impresia ca am fost favorizata.

Multumesc tuturor!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Joi 19 Aug 2010, 4:14 pm

Mihaela eu zic că nu trebuie să te retragi deoarece eşti o concurenta ca oricare alta aşa că nu da atenţie acestor discuţii. Tu eşti pricepută şi talentată în multe domenii şi asta e ff bine , este avantajul tău. pupi
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de StMihaela Joi 19 Aug 2010, 4:32 pm

Nu am inteles unde au aparut discutiile, poate nu am fost eu chiar asa atenta, dar nu mi se pare normal si nici corect fata de noi sa teretragi din concurs.
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de LYNDA Joi 19 Aug 2010, 4:39 pm

Hello fetele,

Daca pana acum am stat deoparte si doar am citit , vreau sa spun ca mi-a ajuns...
Este al doilea concurs la care particip si cred ca va fii si ultimul...nu cred ca o sa imi simtiti lipsa dar nici ca ma mai stresez....
Eu sunt constiienta ca geanta mea e foarte copilareasca si poate nu o sa primeasca nici un vot , si mai stiu ca geanta Mihaelei este una dintre cele mai reusite , precum si a altor fete , dar fetelor este un concurs!!!!!
Hai sa fim fairplay si sa lasam sa se voteze!!!
De ce suferiti ca pierdeti , ca ar trebui sa va ambitionati sa va perfectionati!!!!
Daca voua nu va trecut prin minte sa faceti un model mai deosebit, s-au daca vi se pare ca a voastra e deosebita dar ceilalti nu vad asa , de ce va suparati!!!!
Trebuie sa invatati sa respectati parea celor din jur care eu o consider constructiva si nu distructiva!!!!
Aici nu este vorba de invidie pentru ca nu va cunoasteti si nimeni nu face comentarii personale , asa ca mai bine reveniti-va in fire si lasati votul sa decida !!!
Altadata nu mai participati daca nu puteti sa pierdeti!!!!
Fetele care sunt moderatoare s-au experte e normal sa le faca mai deosebite pentru ca asa cum spune si titlul sunt Experte!!!!

Cine nu a vazut pana acum ce frumos lucreaza Mihaela ar face bine sa treaca o tura pe la fiecare subiect din forum si dupa sa mai vorbeasca!!!
Mihaela nu are nevoie de un concurs sa stie ca este apreciata , ea stie deja lucrul acesta si munca ei vorbeste pentru ea!!!!

Na ca m-am descarcat!!!! zid zid zid

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de melus Joi 19 Aug 2010, 4:44 pm

Intr-un concurs nu conteaza nici experienta, nici varsta, nici domeniul de activitate al participantilor.Odata ce ti-i castigat dreptul de a participa nu trebuie sa te mai intereseze decat produsul care se va evalua.Geanta Mihaelei merita pe deplin voturile primite, mai ales daca luam in considerare mai multe criterii de evaluare.Asadar cei care voteaza sunt liberi s-o faca pt cine doresc si pe baza a ce criterii doresc.Ramai pe pozitii, Mihaela!
melus
melus
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 44
Localizare : romania
Data de inscriere : 03/08/2010

http://vecinagreierasului.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de geany Joi 19 Aug 2010, 4:48 pm

Mihaela, la fel ca la fiecare concurs, au aparut si aici discutii. Nu este nimic nou, dar este clar faptul ca nu vei iesi din concurs atata vreme cat te-ai inscris in timp rezonabil si ai respectat regulamentul. Esti participanta a acestui concurs indiferent de discutiile ulterior aparute. Pe viitor este decizia ta de a participa sau nu inainte de inscriere. Dar acum asteptam rezultatele finale si dupa aceea putem sa "dam cu capul" la locul prestabilit.

Astazi voi vota si eu dupa o reanalizare a fiecarei genti si prezentare.

BAFTA TUTUROR!!!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Dodo-pui Joi 19 Aug 2010, 4:51 pm

kiss Mihaela kiss

Nu stiu cine e cel ce a inceput discutiile si sincer nu ma intereseaza.Eu ma bucur ca am participat la acest concurs si voi participa si la alte concursuri.... hug De ce?! E o motivare pentru mine...TOT pentru mine la un concurs e ffff important sa participi....ce castig experienta(desi nu-mi lipseste Embarassed )...a nu-s experta si ce...mai am o viata dama in fata sa invat.
Iar la lucru de mana nu ma poate supara nimeni sa numai lucrez...indiferent ce kiss
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de iuliana72 Joi 19 Aug 2010, 5:05 pm

dar un concurs fara nici un premiu nu se face? ca poate asa nu mai avem suparacioase wink
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de marina40 Joi 19 Aug 2010, 5:28 pm

Mihaela nu vad de ce ai renunta,explicatiile au fost clare la inceputul concursului ca se pot folosi elemente de la croitorie.Geanta ta este foarte ingrijit si atent lucrata ca dealtfel toate lucrusoarele facute de tine.
Nu este cazul sa fie motive de cearta sunt multe genti foarte frumoase,ati fost un izvor de inspiratie pentru noi care va urmarim.
Felicitari tuturor fetelor, toate sunteti castigatoare pentru ca ati participat.
Flowers
marina40
marina40
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 255
Localizare : zalau
Data de inscriere : 10/04/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de romaya Joi 19 Aug 2010, 6:03 pm

Mda .. vad ca au aparut tot felul de intrerpretari (unele agramate )a ceea ce am vrut sa spun .Nu suntem pe un forum de discutii libere ?Nu putem sa ne spunem parerea ? Sau mergem pe principiul romanesc :las'ca merge si-asa ...sa nu suparam sau victimizam pe cineva ..
Fetelor ,mai spun inca odata : n-am nimic cu nicio concurenta ,nu am participat la concurs pentru a castiga premiul ,este prima geanta pe care am facut-o ,am considerat acest concurs o provocare, dar consider ca regulile s-au modificat pe parcurs ceea ce nu este corect fata de concurentele inscrise in concurs pe baza regulilor initiale .Ce-i asa greu de priceput ?
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de TD1 Joi 19 Aug 2010, 6:13 pm

Mihaela nu vrea sa mai participe. Nu o putem obliga. votantii ei sunt dezamagiti. Voturile ei ar trebui sa mearga in alta parte sau sa se reia votarea pentru ca am senzatia "electoralelor" unde in ziua alegerilor candidatul a decedat... Culmea e ca a si castigat alegerile...dar votarea a fost reluata dupa 1 saptamana. Nu imi doresc decat fair play pentru celelalte concurente.


Ultima editare efectuata de catre TD1 in Joi 19 Aug 2010, 6:21 pm, editata de 2 ori
TD1
TD1
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bacau
Data de inscriere : 16/08/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Ramonica Joi 19 Aug 2010, 6:16 pm

Am votat si eu, mi-a fost foarte greu sa ma hotarasc. Felicitari tuturor.
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de samo99ro Joi 19 Aug 2010, 6:59 pm

Oooof, fetelor ce-mi faceti voi mie! Stau de o gramada de vreme si ma uit, si ma uit, si ma uit... As fi votat vreo 3, dar m-am gandit asa: pe care mi-as lua-o acasa? Si iar m-am uitat.... Si m-am mai uitat o data. Si tot asa. Si m-am hotarat. As lua acasa minunea cu nr. 19.
Oricum, mi-au placut mai multe, repet. Pacat ca e un singur loc 1. Mi-a fost foarte greu sa aleg. Imi pare rau pentru celelalte. Dar... vor mai fi concursuri, nu?
Multe, multe felicitari si succes in continuare!

primul
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de amnro Joi 19 Aug 2010, 7:03 pm

samo99ro a scris: Dar... vor mai fi concursuri, nu?

oare???
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Ramonica Joi 19 Aug 2010, 7:11 pm

Eu sper ca vor mai fi.
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS Geanta impletita - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS Geanta impletita - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB